Beni rahat birakmior

noooooooooooo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2018
2
0
47
selamlar ben almanyadan katiliorum ve türkcem iyi olmaya bilir. ama alhamdulillah müslimanim. bana cok acayip birseyler olmaya basliyor.14 yil önce evimde yatagin altinda, dolapda esalarimin arasinda, igne ve kücük kagitlar buldum arabca yazili. belki büyümüdü diye düsünüyorum. cok uzun olmuyor Basima acayip seyler gelior, bir kez kocami gördüm nasil kapinin aralikligindan bana bakdini aksam ama gelen sabah sordum hayir ben evde degildim dedi. bir kez de uyurken aaniden kalkdim önümde beyaz elbiseli kadin gördüm siyah sacli cabik kocamin yanina kostum ve sanki birsey yaniyor gibi koku aldim aaniden aglamaya basladim. kocam inanmadi bana birsey kokmuyor dedi rüya dedi ama öyle degildi. ve bazen sanki birisi beni ellior gibi, sirtimi veya ensemde kac gün öncede bacagimdaydi. kötü rüyalar görüyorum bazen ama cok. ve 2015de yaz di yigenimle aksam yürürken bir kadin benim ismimi cagiriyordu arkama döndüm mantosu vardi ve siyah canatasini cok siki tutuyordu arkamizda yürüyordu biz dururken oda duruyordu el salladik bir birimize yigenim sasirdi ben yigenime sordum birsey duymuyormu görmuyormu diye o cok sasirdi korkdu orda kimse yok teyze birsey duyulmuyor dedi kollumdan tutup cabik yürüyelim dedi dua et dedi aksam aksam öyle üc harfliler olur pis yerde falan dedi cünkü köpru vardi yanimizda yürüdügümüz yer cok pis di. yüzündei sasirlikligi ve korkuyu görmeseydim saka yapior sanirdim. Simdi benim pesimde bir eski okul arkadasim var iyi anlasirdik ama hic sevmemizdik birbirimizi yani o benden hoslanirdi ama ben hic pas vermezdim oda 20 yil önceydi okul zamani yani. yeniden yine pesime takildi evli ve cocuklu oldugumu bilior bana rahat vermior mektup yazip duruyor kapima gelip posta kutuma atior, gül yapraklari fistik toka kitap falan atiyor, cicek yolluyor, mektupun icinde allahdan basedior allaha inanmami istior yanlis yoldayim diyor sen benimsim basa kimin degil dior, ben seni dogru yola götürcem diyor, evlenke teklifi edior, kendisi 1439 dogdu diyor, cok anlamsiz karisikseylerden basedior.
arkadasimin ablasi bana büyü yapilmis ve o adamin icine cin seytan girmis diyor beni sevior diyo, birisi bu seylerden anlior mu normal degil yani

X