beni yıpratan ilişkim

pammukkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
565
326
30
arkadaşlar merhaba 1 yıllık güzel giden bir ilişkim var herşey çok güzel giderken birden kötüleşti ailelerimizle tanıştık güzle ilerliyordu uyum herşey çok güzeldi konuma gelirsek ilişkim bitti sebebi erkek arkadaşımın birtane ablası var yeni tanıştık sohbet falan kafa dengi bir insan yalnız eşiyle problemleri var boşanma aşamasında eşi bunu defalarca aldatmış boşanmadığı halde sevgilisiyle fotoğraflar falan paylaşıyor ablası için çok üzüldüm sohbet esnasında da sürekli bu konuları açıyor ablası haliyle psikoloji kötü bir halde bizde destek olmaya çalışıyorduk ki bu benim sonum oldu ablası erkek arkadaşım ben sohbet ederken ablası yine aldatılmadan konu açtı bende abla hiç onu kendi silahıyla vurmayı düşünmedinmi dedim sende bir fotoğraf paylaşsaydın ona ders olur gibi yorumlar yaptım buraya kadar herşey normal bunun üzerinden 2 gün geçti erkek arkadaşımla yine güzel güzel konuşuyorduk birden soğuk davranmaya başladı ve tartışma çıktı ben çok rahat ve gevşekmişim ilerde buna ucu dokunurmuymuş ben nasıl bir kız olarak böyle konuşabiliyormuşum yakıştırmamış o an seni kapı dışı bile edebilirdim dedi ben şoklar içerisinde kaldım altı üstü bir yorum tamam yanlış olsa bile bukadar büyütülmemesi gerektiğini düşünerek özür bile diledim yok efendim bukadar gevşek ve rahat birini istemiyormuş hayatında diye ayrılma kararı aldı napıcağımı nasıl hareket edeceğimi bilmiyorum ve ayrıldı büssürü kırıcı şeyler söyledi ruh hastası gibi ya birgün önce ölüp biten birgün sonra içinden kötü bir adam çıktı her tartışmamızın seyri böyle üzerinden 2 gün geçiyor tartışma çıkartıyor yorumlarınızı bekliyorum ve yıl dönümümüzde ayrıldı şaka gibi (senden bana karı olmaz özellikle seninle evlenmem rahat bir tipin var yıllarca bana bu konuları anlatamazmış birden içinden kötü bir adam çıktı )

Son düzenleme:
Yorumunuz bence de doğru olmamış.
Hele ki aileler tarafından çok kabul görecek bir yorum değil.
Ama bundan rahatsız olduysa insan gibi rahatsız oldum deseymiş o zaman.
Sanki ayrılmaya bahane ararmış gibi ilk bulduğu açığı abarttıkça abartmış.
Bir açıdan bittiği sizin için iyi olmuş bence.
Bu sebepten bitmese ilerde yine başka bahane bulup bitirecekmiş bence.

Yorumunuz bence de doğru olmamış.
Hele ki aileler tarafından çok kabul görecek bir yorum değil.
Ama bundan rahatsız olduysa insan gibi rahatsız oldum deseymiş o zaman.
Sanki ayrılmaya bahane ararmış gibi ilk bulduğu açığı abarttıkça abartmış.
Bir açıdan bittiği sizin için iyi olmuş bence.
Bu sebepten bitmese ilerde yine başka bahane bulup bitirecekmiş bence.
benim anlamadığım buna noluyorsa zoruna gitti :)

Allahın sevgili kuluymuşsun.

Sana gevşek diyene kadar, defalarca aldatılan ablasına sahip çıksın da boşanmasını sağlasın.
Valla erkek arkadaşın ayrılmak için bahane arıyormuş bu konuda sebep olmuş.
Sakın geri adım atma.
birde suçlu hissettim kendimi hayır adamın aldatması normal benim bunu yorumlamam suç

arkadaşlar merhaba 1 yıllık güzel giden bir ilişkim var herşey çok güzel giderken birden kötüleşti ailelerimizle tanıştık güzle ilerliyordu uyum herşey çok güzeldi konuma gelirsek ilişkim bitti sebebi erkek arkadaşımın birtane ablası var yeni tanıştık sohbet falan kafa dengi bir insan yalnız eşiyle problemleri var boşanma aşamasında eşi bunu defalarca aldatmış boşanmadığı halde sevgilisiyle fotoğraflar falan paylaşıyor ablası için çok üzüldüm sohbet esnasında da sürekli bu konuları açıyor ablası haliyle psikoloji kötü bir halde bizde destek olmaya çalışıyorduk ki bu benim sonum oldu ablası erkek arkadaşım ben sohbet ederken ablası yine aldatılmadan konu açtı bende abla hiç onu kendi silahıyla vurmayı düşünmedinmi dedim sende bir fotoğraf paylaşsaydın ona ders olur gibi yorumlar yaptım buraya kadar herşey normal bunun üzerinden 2 gün geçti erkek arkadaşımla yine güzel güzel konuşuyorduk birden soğuk davranmaya başladı ve tartışma çıktı ben çok rahat ve gevşekmişim ilerde buna ucu dokunurmuymuş ben nasıl bir kız olarak böyle konuşabiliyormuşum yakıştırmamış o an seni kapı dışı bile edebilirdim dedi ben şoklar içerisinde kaldım altı üstü bir yorum tamam yanlış olsa bile bukadar büyütülmemesi gerektiğini düşünerek özür bile diledim yok efendim bukadar gevşek ve rahat birini istemiyormuş hayatında diye ayrılma kararı aldı napıcağımı nasıl hareket edeceğimi bilmiyorum ve ayrıldı büssürü kırıcı şeyler söyledi ruh hastası gibi ya birgün önce ölüp biten birgün sonra içinden kötü bir adam çıktı her tartışmamızın seyri böyle üzerinden 2 gün geçiyor tartışma çıkartıyor yorumlarınızı bekliyorum ve yıl dönümümüzde ayrıldı şaka gibi
Ozetle aldatacagim karsiligindan korkuyorum demis

dediğiniz tabiki doğru olmamış ama
erkek arkadaşınız da adam olaymış da ablasına sahip çıkıp boşandırsaymış ezdirmeseymiş ablasını
önce kendine baksın

Demek beyfendi ilerde aldatılırsam bu kız bana boynuzu takar diye korktu gitti
Boşver bir kaç ay sonra gelir barışmaya çalışır istemiyorsa da salla gitsin
Bu tip adamlar mutlu edemez
Ne böyle ufacık şeyleri büyütüp kafasında kurup ayrılıyor bu ne ya kaç yaşında bu

Ne böyle ufacık şeyleri büyütüp kafasında kurup ayrılıyor bu ne ya kaç yaşında bu
benden ona karı olmazmış

okadar kırıcı konuştu ki sanki ben aldattım gibi muamele gördüm

ortada herkesin bildiği bir yanlış,ihanet var. ama herkes bunu normal kabul etmiş. ben zaten böyle ortama bile girmek istemem mide bulandırıcı :kusmuk:
şimdi erkek arkadaşımın ailesi sonuçta miğdem bulanır ben gelmiyim diyemem onlarıda tanımam gerekiyor ciddi düşündüğüm için

X