Benim aldatılma hikayem

hani sırf sevgili olsanız gene neyse dicem.
siz onunla herşeyi paylaşmışken, neyin yetinmezliğidir bu...

hani sırf sevgili olsanız gene neyse dicem.
siz onunla herşeyi paylaşmışken, neyin yetinmezliğidir bu...

bende çogu zaman bunu sordum kendime ne yetmedi ne yapmadım diye ama problem erkeklerin aç gözlülügü doyumsuzlugunda hep daha fazlasını istiyorlar

6 ay önce gerçekleşti herşey herşeyi yaşadıgım ilk adamdı kör olmuştum..o gün onunla buluşmuştuk herşey yolundaydı ama bişey vardı hissidiyordum huzursuzdum nedensiz bi mutsuzluk çökmüştü üstüme kadınlar hisseder diye boşuna dememişler.. Ilk defa telefonuna baktım o gün içimdeki ses çığlık atıyordu al telefonu eline al diye aldım tek tuşa basmamla o igrenç yazışmaları gördüm şimdi o anı hatırlatyamıyorum bile kesik kesik kafamda herşey bagırdım ,çagırdım yagmur yagıyordu gök gürlüyordu kapıdan çıkarken gitme diye bagıran sesi duyordum sadece gök gürültüsünü bastıran bi sesti okudugum şeyleri bile hatırlayamıyorum sadece bi kadınla cinsel anlamda yaşadıgı bi takım yazışmalar vardı hatırladığım tek şey oydu.. Sanki orda birini öldürmüştüm ben cinayet yeriydi orası delirmiştim..günler geçti acı bile çekemedim beni aldatan bi adam için kendimi bırakamazdım giyindim süslendim püslendim tatile çıktım gezdim hep güçlü oldum kendime bile şaşırıyordum nasıl bu kadar iyi olabiliyorum diye..
Takii bi gün bi arkadaşım birşey anlatana kadar arkadaşım dedim afedersiniz ! çok mutlu olmam gözüne batmış olmalı ki bi gün eski sevgilim felan aynı bi ortamda bulunmuşlar benimle birlikte bu arada o zamanlar...o gün bi kızla gelmiş arkadaşımın yanına aslında tamamen tesadüf olmuş herşey..otelden çıkmışlar mecburiyetten bunların yanına ugramışlar para almak için sonra arkadaşım eski sevgilim hep birlikte kızı evine bırakmışlar arkadaşım o anda çok kötü oldugunu ve hiç birşey diyemedigini anlattı kızı eve bıraktıktan sonra eski sevgilim arkadaşıma her erkek yapıyor biliyorsun lütfen senden tek ricam ona anlatma diye söz verdirmiş bu şekilde..arkadaşım dedigim şahıs çok söylemek istedigini ama beni üzmememk için bi türlü söyleyemedigini çok üzgün oldugunu ve ikinci defa aldatıldımı salak yerine konuldugumu belirtti aslında..
Işte sonra yok olmuştu o eski kız güçlü kız ..aglayamıyordum bile ruh gibiydim...işimden ayrıldım ayrılmak zorundaydım insanlar durumun farkındaydılar eve kapandım konuşmadım aglamadım yemek yiyemedim 45 kilo olmuştum.. Annem hergün gözyaşı döküyordu tek bi kelime bile konuşmuyordum artık delirdigimi düşünmeye başlamışlar sadece konuştuklarını duyuyordum hastaneye yatırılmam gerektigini belirtiyorlardı.. En sonunda bi arkadaşım sayesinde pskolojik yardım almaya başladım günden güne düzeldim kendime geldim kendimi gerçekten kaybettigimin ve düzelmem gerektiginin farkına rardım.. Insanlara güvenim tamamen kaybolmuştu babama bile güvenmiyorum lafı şuan hayatımda geçerli olan tek kelime ... Bazen teşekkür ediyorum bu şekilde kimseye güvenmemem inanmamam gerektigini anlattılar bana tecrübe edindim.. Peki bu adam naptı biliyormusunuz hayatına paşalar gibi devam etti hiç birşey yapmamış hiç birşey olmamış gibi.. şuan iyiyim gün geçtikçe dahada iyi oluyorum sadece kaybettigim tek şey güven ve aşka o-olan inancım..

cnm senden tek rıcam karsına cıkan erkge guvenmeden baglanma.. Cunku benım esımle olan tanısmamı okumussundr eskı delı gıbı sewdgm adamın ıhanetınden hemen sonra.. Yalnzlgndan baglanıosun snra senı kolesı gbı kullanıor benım hıkayemı ztn bılıosun.ınsallh cok mutlu olucaksın

bende çogu zaman bunu sordum kendime ne yetmedi ne yapmadım diye ama problem erkeklerin aç gözlülügü doyumsuzlugunda hep daha fazlasını istiyorlar

evett nankorler hepsı deıl tabı ama emın ol donucek bıgun oyle yda bole cunku o eskı sewgılım benım dugun reısmlerımı gornce face ını dondrmus hahah kı ben nefrt ble etmıorum artık ondan hc umrumda deıl:) cok ortak arkdsm war benım face ımde yokru ama gormus tesadfen bunuda bı arkdstn dydum:)

canım çok üzüldüm gerçekten. Allah sana göstermiş ama bak her şeyi çok şükürmutlaka geçer her acı gibi. bunan sonra kimseye güvenmemek sevmemek olmaz kendine eziyet olur mutlaka adam gibi birileri çıkacaktır karşına.buna inan.

İlk zaman dönmesini istiyorsun ne olursa olsun, sonra zaman geçiyor yok gelmiyor çeksin istiyorsun yalvarsın yakarsın o da olmuyor son hüznünle başbaşa kalıyorsun çözümlemeye çalışıyorsun olayı.. Sonra donuyor hislerin ıssız, sessiz bir alan hissizlik çöküyor üstüne.. Yeninin olabilmesi için bu boş alanda biraz beklemen gerektiğini düşünüyorsun. Sonra ... sonrası yok benim için bilmiyorum ancak bu seviyeye gelebildim inşallah güzeldir sonraki aşama :KK70: Hepimiz için güzel olsun aldatan insanlar kendilerine yapar.. Bende beddua etmemiştim ama ah ettim. Biliyorum kötü dilekte bulunmak istemem ama içimdeki acı öyle yoğunlaştı ki kendiliğinden çıkıyor ah...

maviask başından kötü biirşey geçmiş öncelikle allah yardımcın olsun,,, ben buraya yazmak zorunda kaldım en son buraya yazmışsın belki görürsün diye... adana da lazer epilasyon la ilgili birşeyler yazmışsın dermovizyon a gittin mi..lazer yaptırdın mı...bana ne önerebilirsin.. yazarsan sevinirim buraya..

maviask bana özel mesaj atabilir misin, dermovizyonaa gitmişsin.. memnun kaldın mı..ben yüz e yaptırmak istiyorum..doktor mu yapıyor, ne kadar...lütfen cevap bekliyorum senden..

İlk zaman dönmesini istiyorsun ne olursa olsun, sonra zaman geçiyor yok gelmiyor çeksin istiyorsun yalvarsın yakarsın o da olmuyor son hüznünle başbaşa kalıyorsun çözümlemeye çalışıyorsun olayı.. Sonra donuyor hislerin ıssız, sessiz bir alan hissizlik çöküyor üstüne.. Yeninin olabilmesi için bu boş alanda biraz beklemen gerektiğini düşünüyorsun. Sonra ... sonrası yok benim için bilmiyorum ancak bu seviyeye gelebildim inşallah güzeldir sonraki aşama :KK70: Hepimiz için güzel olsun aldatan insanlar kendilerine yapar.. Bende beddua etmemiştim ama ah ettim. Biliyorum kötü dilekte bulunmak istemem ama içimdeki acı öyle yoğunlaştı ki kendiliğinden çıkıyor ah...

aldatıldıgını bile bile gelsin istiyosun yalvarsın istiyosunn ...sonra dedigin gibi donuyor hisslerin sessiz bi alan çöküyor..aynı aşamadayız sanırım hayatımda kimseyi istemedigim bi dönemdeyimm şuann..

canım çok üzüldüm gerçekten. Allah sana göstermiş ama bak her şeyi çok şükürmutlaka geçer her acı gibi. bunan sonra kimseye güvenmemek sevmemek olmaz kendine eziyet olur mutlaka adam gibi birileri çıkacaktır karşına.buna inan.

bir laf varya karşına öyle biri çıkıcak ki şimdiye kdarkilerle neden işlerin yürümedigini anlıcaksın diyeee inanıyorumm olucak elbet

aldatıldıgını bile bile gelsin istiyosun yalvarsın istiyosunn ...sonra dedigin gibi donuyor hisslerin sessiz bi alan çöküyor..aynı aşamadayız sanırım hayatımda kimseyi istemedigim bi dönemdeyimm şuann..

Sanırım bir sonraki leveldayım.Geliyor yalvarıyor 'Seni seviyorum istiyorum ben bir hataydı kabul ediyorum ayaklarına kapanıyorum affet seni bırakmayacağım benim olana kadar peşindeyim' gibi laflar sarfediyor.Orada burada karşınıza çıkıyor. Hissizliğiniz devam ediyor ama bir yandan içiniz gidiyor bazı şeyleri hala istiyorsunuz belki ama gururunuz izin vermiyor.Bu böyle devam ediyor bazen az yumuşar gibi oluyorsunuz doğrusu duygularınıza yeniliyorsunuz.böyle gururunuzu kırmış kişi tarafından artık bir işe yaramasa da yalandan da olsa ilgi görmek değişik bir şeyler hissettiriyor.Sonra o da sıkılıyor bu durumdan kendini geri çekiyor.Siz tam unutmaya başlıyorsunuz ki bir mesaj bir arama yine mahvediyor her şeyi.İçinizdeki o hüzün o ince sızı bu evrede de devam ediyor..

Sanırım bir sonraki leveldayım.Geliyor yalvarıyor 'Seni seviyorum istiyorum ben bir hataydı kabul ediyorum ayaklarına kapanıyorum affet seni bırakmayacağım benim olana kadar peşindeyim' gibi laflar sarfediyor.Orada burada karşınıza çıkıyor. Hissizliğiniz devam ediyor ama bir yandan içiniz gidiyor bazı şeyleri hala istiyorsunuz belki ama gururunuz izin vermiyor.Bu böyle devam ediyor bazen az yumuşar gibi oluyorsunuz doğrusu duygularınıza yeniliyorsunuz.böyle gururunuzu kırmış kişi tarafından artık bir işe yaramasa da yalandan da olsa ilgi görmek değişik bir şeyler hissettiriyor.Sonra o da sıkılıyor bu durumdan kendini geri çekiyor.Siz tam unutmaya başlıyorsunuz ki bir mesaj bir arama yine mahvediyor her şeyi.İçinizdeki o hüzün o ince sızı bu evrede de devam ediyor..

son pişmanlık fayda etse keşke..malesef yok öyle bi dünya..uzaklaşınca görmezden gelince hayatına o hiç olmamış gibi devam edince kuyruk acıları sızlıyor tekrar geliyorlar egolarını tatmin etmek için..demişler ya her katil cinayet işledigi yere geri döner diyee :)

maviask cevap yazdığın için çok sağol..ben yüz için düşünüyordum dermovizyona ama kararsız kaldım, yüzde lazer zor diyorlar, iğneli de iz falan bırakıyormuş..peki adana da önerebileceğin iyi bir iğneli epilasyon yeri var mı..senin yüzündeki tüyler ne renkti açık mı koyu mu, ten rengin nasıl, tüylerin yoğunluğu falan nasıldı.... kusura bakma çok soru sordum ama bilgim olsun diye soruyorum...ben mesaj atamıyorum mesajım 100 olmadığı için..o yüzden buraya yazmak zorunda kaldım...bana tekrar cevap atarsan çook sevinirim..çok sağool tekrardan..bu arada dermovizyona yüz için ne kadar veriyordun seans başı..benim yüzümdekiler siyah erkek gibi ser değil ama yakına gelince baya belli oluyor..dokununca yumuşak ama yoğun baya siyah bi de alnımda falan da var..off ne yapacağımı şaşırdım canım ya... iğneli de zor mu olur..iğneli nasıl birşey onu da yazarmısın iz falan kalır mı.... off ne kadar çok soru sordum kusura bakma tekrardan....

bi de aşk acısı çekip aldatılan kim varsa allah sabır versin...yaşamayan çok azdır heralde..çok zor birşey gerçekten..

6 ay Önce Gerçekleşti herşey herşeyi Yaşadıgım İlk Adamdı Kör olmuştum..O gün Onunla Buluşmuştuk Herşey Yolundaydı Ama Bişey vardı Hissidiyordum Huzursuzdum nedensiz bi Mutsuzluk çökmüştü üstüme kadınlar hisseder Diye Boşuna Dememişler.. ilk defa Telefonuna Baktım o gün İçimdeki ses Çığlık Atıyordu Al telefonu eline Al Diye Aldım Tek Tuşa Basmamla O İgrenç Yazışmaları Gördüm Şimdi O Anı Hatırlatyamıyorum Bile Kesik kesik Kafamda Herşey Bagırdım ,Çagırdım Yagmur Yagıyordu Gök Gürlüyordu Kapıdan Çıkarken Gitme Diye Bagıran Sesi Duyordum Sadece Gök Gürültüsünü Bastıran bi Sesti Okudugum Şeyleri Bile Hatırlayamıyorum SadecE bi Kadınla Cinsel Anlamda Yaşadıgı bi Takım Yazışmalar vardı Hatırladığım Tek şey Oydu.. Sanki Orda Birini Öldürmüştüm ben Cinayet yeriydi Orası Delirmiştim..Günler geçti Acı bile Çekemedim Beni Aldatan Bi Adam için Kendimi Bırakamazdım Giyindim Süslendim Püslendim Tatile Çıktım Gezdim Hep Güçlü Oldum Kendime Bile Şaşırıyordum nasıl Bu Kadar iyi Olabiliyorum Diye..
Takii bi Gün Bi arkadaşım Birşey Anlatana kadar Arkadaşım Dedim Afedersiniz ! Çok Mutlu olmam Gözüne Batmış olmalı ki Bi gün Eski sevgilim Felan Aynı Bi Ortamda Bulunmuşlar Benimle Birlikte Bu arada o zamanlar...O gün Bi kızla Gelmiş Arkadaşımın yanına Aslında Tamamen Tesadüf Olmuş herşey..Otelden Çıkmışlar Mecburiyetten Bunların Yanına Ugramışlar Para Almak İçin Sonra Arkadaşım Eski Sevgilim hep Birlikte Kızı Evine Bırakmışlar Arkadaşım o Anda Çok Kötü oldugunu Ve Hiç Birşey diyemedigini Anlattı Kızı Eve Bıraktıktan Sonra eski sevgilim arkadaşıma her erkek yapıyor biliyorsun lütfen senden tek ricam ona anlatma diye söz verdirmiş bu şekilde..Arkadaşım Dedigim Şahıs Çok Söylemek istedigini ama beni Üzmememk İçin bi Türlü Söyleyemedigini Çok Üzgün Oldugunu ve İkinci Defa Aldatıldımı Salak Yerine Konuldugumu Belirtti Aslında..
İşte Sonra Yok Olmuştu O Eski Kız Güçlü Kız ..Aglayamıyordum Bile Ruh Gibiydim...İşimden Ayrıldım Ayrılmak Zorundaydım İnsanlar Durumun Farkındaydılar Eve Kapandım Konuşmadım Aglamadım Yemek Yiyemedim 45 kilo olmuştum.. Annem Hergün Gözyaşı Döküyordu Tek bi Kelime Bile Konuşmuyordum Artık Delirdigimi düşünmeye Başlamışlar Sadece Konuştuklarını Duyuyordum Hastaneye Yatırılmam Gerektigini Belirtiyorlardı.. En Sonunda bi Arkadaşım Sayesinde Pskolojik Yardım Almaya Başladım Günden Güne Düzeldim Kendime Geldim Kendimi Gerçekten Kaybettigimin ve Düzelmem Gerektiginin Farkına Rardım.. İnsanlara Güvenim Tamamen Kaybolmuştu Babama Bile Güvenmiyorum Lafı Şuan Hayatımda Geçerli Olan Tek Kelime ... Bazen Teşekkür Ediyorum Bu Şekilde Kimseye Güvenmemem İnanmamam Gerektigini Anlattılar Bana Tecrübe Edindim.. Peki Bu Adam Naptı Biliyormusunuz Hayatına Paşalar Gibi Devam Etti Hiç Birşey Yapmamış Hiç Birşey Olmamış Gibi.. Şuan İyiyim Gün Geçtikçe Dahada İyi Oluyorum Sadece Kaybettigim Tek Şey Güven ve Aşka o-Olan İnancım..

bunlar nasıl oluyoda o yastığa baslarını rahatca koyuyolr anlamıyorum . arkanda acı ceken bırı varken. ye ben yemek bıle yıyemezdım o uzgunken .. içi el vermıyo ınsanın. erkekler bukadar kötü mü hep ya... benımkıde neler neler yaptı.. en son sevgılımle çok mutluyum dedı . umru bıle olmadım. ya anlamıyorum.. Allah dandamı korkuları yok. gıtsınler ama adam gıbı ya...

evett nankorler hepsı deıl tabı ama emın ol donucek bıgun oyle yda bole cunku o eskı sewgılım benım dugun reısmlerımı gornce face ını dondrmus hahah kı ben nefrt ble etmıorum artık ondan hc umrumda deıl:) cok ortak arkdsm war benım face ımde yokru ama gormus tesadfen bunuda bı arkdstn dydum:)

süper olmuş ona .. anlamıştır ne kaybetııgını.. zaten hep gec anlıyolar..

korkuları olmdığı kesin bu kadar rahatlıktan anlaşılıyor ..bi söz var unutmayın gerçektenin sevenlerin ahı tutar diye..yaşadıklarınızı yaşadıklarımızın aynısı belkide daha fazlasını çekicekler ama o zmn onları vicdanları bile affetmicek

X