Benim anlayamadığım bu duygu ne siz biliyormusunuz ?

2

28desire28

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi 28desire28
Merhabalar
Ben 20 yaşındayım. Benim rahatsız oldugum aptalca bir huyum var. Şöyle izah edeyim mesela bir toplumda bir konuşma oluyor mesela ortada birhata var ama hatayı ben işlemedim buna rağmen benim yüzük kızarıyor elim ayağım dolaşıyor. yani ben yapmamış olsam dahi bu tavırları sergiledigim icin başkalarıda benden şüphelenecek yani. Neden böyleyim anlayamıyorum. Benim sucum yokken bir şeyde ben kızarıp bozarıyor heyecan yapıyorum. Bu genelde cekindigim pek sohbetim olmayan insanlarda oluyor. kendi ailem arasında yakınlarım arasında degil yani yabancılara karşı oluyor. bu huyum yüzünden ortamlara katılmak istemiyorum. Mesela en son gecenlerde cekindigim bir ortamdaydım. Sohbet muhabbet gırra gidyordu bende dinleyici olarak bulunuyordum orda. Orda büyüklere bir şaka ile karışık laf söylenildi. Sonra o kişi bana dönüp dediki sana demiyorum yanlış anlama dedi bende bana ne olduysa kızardım gene kıpkırmızı oldum herkesin icinde. Sacma sapan tavırlar gösterdim. Ne alaka ya anlamadım.Ben bunu yenmek istiyorum. Ne yapıcam ben ya ufff . Bu ne sacma duygu adını koyamıyorum. Herhangi bir önerisi olan varmı ? senağlama

• Konu Sahibi 28desire28
konu altlarda kalmış.
meltem hanım bu sorunun cevabını bende merak ediyorum.zaman zaman benimde başıma geliyor çünkü..kendim yapmadığım birşey olsa dahi başkasının adına ben utanıyorum niyeyse..

• Konu Sahibi 28desire28
arkadaslar bu konuyla ilgili bende evvelsi gün baslik actim.dr hanim yanitlamis.ayni sorun bendede hatta daha fazlasi var,konunun basligi ruhsal cöküntü meltem hanim di.oradan takip edebilirsiniz arkadaslar.

X