benim derdim hiç bitmiyor

melansu

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
387
63
36
kızlar 9 haftalık hamileyim.dün akşamdan sabaha kadar kustum ne yediysem hepsini geri çıkardım.sabah kalktığımda da aferdersiniz ishal olmuşum ama şimdi geçti.fakat aşırı derecede halsizim.normalin dışında yani normaldede halsizlik vardıda bu kadar değildi dün akşam kötüleştim.doktora gittim doktor bebekte bişey olmadığını sölediği.sanırım üşütmüşüm.başka doktora gittim üşüttüğün için sana hiç birşey yapamayız hamilesin dedi.hamilelere hastayken hiç bir anlamda bişey yapılmıyor mu.1 yaşında kızım var onunla ilgilenemiyorum yardımlarınızı bekliyorum başka ne yapabilirm.sürekli yatıyorum lütfen.

kızlar 9 haftalık hamileyim.dün akşamdan sabaha kadar kustum ne yediysem hepsini geri çıkardım.sabah kalktığımda da aferdersiniz ishal olmuşum ama şimdi geçti.fakat aşırı derecede halsizim.normalin dışında yani normaldede halsizlik vardıda bu kadar değildi dün akşam kötüleştim.doktora gittim doktor bebekte bişey olmadığını sölediği.sanırım üşütmüşüm.başka doktora gittim üşüttüğün için sana hiç birşey yapamayız hamilesin dedi.hamilelere hastayken hiç bir anlamda bişey yapılmıyor mu.1 yaşında kızım var onunla ilgilenemiyorum yardımlarınızı bekliyorum başka ne yapabilirm.sürekli yatıyorum lütfen.

Öncelikle tebrik ederim sağlıkla alırsın kucağına inşallah:nazar:
Doktor ilaç vermediyse canım dinlenmelisin akrban falan yokmu bir yakının gelsin bir süre yanına kızınlad asenle de ilgilensin sende sıcak şeyler tüketmeye bak.
Aslında ilaç almaman çok daha iyi bu tarafından bak bitki çaylarından da uzak dur faydası kadar hamilelikde zararlı olduğu söyleniyor kendini sıcak tut geçmiş olsuna.s.

ballı limonlu sıcak su iç bol bol c vitamini al ishal olduğuna göre sıvıyı çok tüket geçmiş olsun.

canım çok geçmiş olsun bol bol sıvı tüketmeye çalış su iç allah kolaylık versin canım

X