Benim Gibi Kahve Severleri Beklerim 🤗🤗🥰

kuzusu yaaa bu çiçekler evlendiğimden berii burda hiç yalnız bırakmadılar benii :KK70:
benimde bu sene birsürü çiceğim oldu mutluluk veriyorlar bana 😂😂

ahahah bende erken uyuyorum nişanlım çok söyleiniyor ya kızlar 25 senedir böyleyim ne yapayım 😂
Sabah erken kalkıyorsun galiba birde işte yoruluyorsan ondan dır minnoşum ama 😂 birde öyle alışınca gider 😂

Jou Jou şimdi ben eşya bakma aşamasındayım ya çok dikkatimi çekşyor :KK70: :KK70:
kıızz bende öyleydimm herkesin birşeyine sorarrr dururdum yanii :KK70:tamda atıcaktım babannem görüntülü aradı beni onla konuştum dönemedim :KK70:

atar mısın merak ett,m 🤣🤣🤣
WhatsApp Image 2021-06-16 at 14.52.20 (1).jpeg

perdem mesela düz ama altı dantellii salonda fikir olsun dedim atıyim bunudaa

WhatsApp Image 2021-06-16 at 14.52.20.jpeg

buda antepten gelmiştii aşkımm amaa ipi biraz soyulmaya başladı süpürdükçe yıkamaya versem korkuyorum zarar vercekler diye napıcam bilmiyorumm

kıızz bende öyleydimm herkesin birşeyine sorarrr dururdum yanii :KK70:tamda atıcaktım babannem görüntülü aradı beni onla konuştum dönemedim :KK70:

Eki Görüntüle 2871632
perdem mesela düz ama altı dantellii salonda fikir olsun dedim atıyim bunudaa

Eki Görüntüle 2871633
buda antepten gelmiştii aşkımm amaa ipi biraz soyulmaya başladı süpürdükçe yıkamaya versem korkuyorum zarar vercekler diye napıcam bilmiyorumm
perdeyi kv hediye alacak bize ama bana model atacak fon perde istedim eğer yaparsa tüller düz olsun senikiler güzelmiş halinde çok güzel balkon varsa kendin yıka

• Beğen
Reactions: Jou
perdeyi kv hediye alacak bize ama bana model atacak fon perde istedim eğer yaparsa tüller düz olsun senikiler güzelmiş halinde çok güzel balkon varsa kendin yıka
balkonum genişş bide altınada boyası varmışş onu silmiştim önceden baya baya vardı birazda gittii biraz gene var yıkamayı bilmiyorum halıyı bu halıyı neylen yıkıcam :KK70:

biz vde normal tozla yıkıyoruz çamaşır detarjanı ile sende yıka yada halı yıkama için tozlar var cosla falan onla yıka 😁
evettt halı için kosla alıyim bariii :KK70:

elini çekmişsin herkesten 🤣🤣
hahaha kız hiçbişe anlamıyorum ki günleri öyle zaman geçiyokii mobil internet olunca çok sık arayamıyodum eve internet alınca mağlumm herkes sardı bana :KK70: arayınca aynıı napıyon neediyon herşey normall :KK70:

evettt halı için kosla alıyim bariii :KK70:

hahaha kız hiçbişe anlamıyorum ki günleri öyle zaman geçiyokii mobil internet olunca çok sık arayamıyodum eve internet alınca mağlumm herkes sardı bana :KK70: arayınca aynıı napıyon neediyon herşey normall :KK70:
herzaman konuşuncada gerçekten insan sıkılıyor :KK70: bak bende sana ne atıcam

• Muhteşem
Reactions: Jou
X