Benim Gibi Kahve Severleri Beklerim 🤗🤗🥰

bence de bayılmaya devam et çünkü gördüklerim sözde eşçi ama anneleri bir şey diyince ısrar bile etmeden karısına sormadan tamam diyorlar
Öyle bi insan olsaydı anlasamaz boşanırdım çünkü benim kayınvalide kayınpederle yasadıgım bazı sıkıntılar oldu aramda mesafe var onun için eşim böyle bi adam olmasaydı zaten cok farklı durumlarda olurduk

Öyle bi insan olsaydı anlasamaz boşanırdım çünkü benim kayınvalide kayınpederle yasadıgım bazı sıkıntılar oldu aramda mesafe var onun için eşim böyle bi adam olmasaydı zaten cok farklı durumlarda olurduk
kayınvalide ve kayınpederle sıkıntı yaşamayan var mı acaba merak ediyorum gerçekten

Çok şükür ben hiç bir zaman yaşamadım
Duacilariyim, Allah başımızdan eksik etmesin
Amin canım amin Allah bozmasın. Benimkilerin benimle değil problemi eşimle cok sey yasadılar. ister istemez benim onlara olan bakış açım değişti mesafe girdi aramıza. Baba anne oğul ilişkileri yok cok zayıf hep öyleymiş

ne mutlu sana o zaman nickom bende hiç sıkıntı yaşamak istemem ama bana karışılmasından da hoşlanmam kesin yaşarım ben :olamaz:
Karismayabilirler canım
Benimkiler karışmaz etmez
Arkadaşım var bitane
O da kaynanadan kayinbabadan çok memnun

Yani gerçekten var 🌺umudunu diri tut

İyiyim canım ❤️ teşekkür ederim. Bugün dersim yoktu. Sabah sahilde yürüdüm. Sonra dinlenmeyle geçti. Yarın nöbetim var şanslıyım yarım gün sadece. :KK76:Sen nasılsın gebeliğin tam olarak kaç hafta doktor söyledi mi ? :KK60:
Ooyy ne iyi ettin abla pazartesi seni de etiket etmiştim aslında görmedun demekkii 🤭 kalp atışını duyduk ablacım 7 haftalık olduk 🙈

X