Benim gibi yasayan var mı?

anneadayii01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2023
72
35
25
Öncelikle merhaba bu konu için daha öncede konu actım ama şuan ki olayımı beklemiyordum umarım bana yardımcı olursunuz 🥺Son adet tarihim 7 kasım ve hala adet olmadım,evet bu ay gebelik bekliyorum ve bir kaç defa testte yaptım ama hepsi negatifti 4 gündür regl sancısı çekiyorum bildiğiniz aynı sancı göğüs hassasiyeti felan hepsi var ama asla başlama olmadı. Daha önceleri gecikmelerim oldugunda hiç bir agrım olmazdı agrım başlarsa adetim de baslardı ama bu ay öyle olmadı, şimdi çok test yapıp negatifi görünce test yapmaktan da korkuyorum sizce geç döllenme olabilir mi?

Öncelikle merhaba bu konu için daha öncede konu actım ama şuan ki olayımı beklemiyordum umarım bana yardımcı olursunuz 🥺Son adet tarihim 7 kasım ve hala adet olmadım,evet bu ay gebelik bekliyorum ve bir kaç defa testte yaptım ama hepsi negatifti 4 gündür regl sancısı çekiyorum bildiğiniz aynı sancı göğüs hassasiyeti felan hepsi var ama asla başlama olmadı. Daha önceleri gecikmelerim oldugunda hiç bir agrım olmazdı agrım başlarsa adetim de baslardı ama bu ay öyle olmadı, şimdi çok test yapıp negatifi görünce test yapmaktan da korkuyorum sizce geç döllenme olabilir mi?
NE yaptınız, sonuç nedir? Adet oluncaya kadar ihtimal vardır. Benim 2.gebeliğimde 10gün gecikmeyle küçük bir değerle öğrenmiştim geç döllenmeymiş. Test yapın ama çok strese girmeyin adet olunca da tek çizgi çıkınca da gebe olmadığınız anlamına gelir

Canım merhaba benimde son adet tarihim 14 kasımdı hâla adet olmadım, bugün 11.gün kan testi yine negatif çıktı, dün doktor alttan muayene yaptı, rahim duvarı kalın ve solda yumurta var dedi, gebelikte olabilir adet de olabilirsin demişti ama negatif çıkınca, hamile değilsin olsa çıkardı 5 haftalık olması gerekirdi dedi, bende geç döllenme varsa deyince neyse için rahat etsin madem, adet söktürücü yazmayayım dedi, 1 hafta daha bekle adet olmazsan tekrar test ver dedi bugün. Bakalım beklicem, benim adetim hep düzenlidir ve sancılı geçer, ama ne ağrı var ne göğüs hassasiyeti, öylece bekliyorum, bende bu konuyla ilgili başlık açtım ama kimse yorum yapmadı 😔

X