Benim güzel “AİLE”m

Nilüüüü yoktun epeydir.Kaç farklı konu açarsan aç cevap değişmeyecek.Bir şekilde boşanman lazım.:KK43:

Eee bizde de satılmış, kiraz, yosma,barkaç
vs vs abidik gubidik isimler yok mu ?
semeni de sperm algılaman çok ilginç ayrıca.
o ara bebek işleriyle haşır neşirdik eşimin kağıtlarda hep semen analizi yazardı =)
kiraz kötü değil ki, yosma isminin anlamına bak derim:KK66: semen yaz google sonra görselleri tıkla:KK53:
eskinin satılmış, barkaç, durdu' su şuan ares uzay atlas siraç pamir oldu işte ama semen kabul edilemez benim için:kusmuk:

ya bu aile bu gereksiz şeyleri niye dert ediyor ki doğum gününde foto koymadın diye huzura çağırmak nedir ya
Herkes şu acınacaktı durumda buna gülüyor işte ne kadar gerizekalı adam diyecek bir laf bulamıyorum

semen deyince sperm mi büyütüyorlar dedim.:KK53:banka çalışanı bir kadın vardı adı semendi ulan bir baba kızına neden sperm ismini koyar ki diye düşünürdüm meğer bildiğimiz çimmiş e yine bir baba kızına neden bir ot türü olan çim ismini koyar ki beynim alev aldı kusura bakma konu sahibi.
Sorun değil

Doğum günü pastasının fotoğrafını duruma koymadınız diye eltin ve senin telefonlarını tuvalete attı sifonu çekti ama telefonlar gitmedi ( onların oradan gitmeyeceğini bilmek için süper zeka olmaya gerek yok da neyse) ,sonra camdan aşağıya attı sırf bu sebepten öyle mi ???

Ailem Azerbaycan’da ben Moskova’da
Konsolosluğa gidip anlatın, size yol gösterirler uçak biletinizi de alırlar ama ailenizi ikna etmeniz lazım her şeyden önce. Çocuklar için diyorlar da böyle bir evde çocukların yasamasi daha sağlıksız ve tehlikeli değil mi? Aileniz bunu anlamalı önce anlamıyorsa da ona göre destek yollarını araştırırsınız.

Doğum günü pastasının fotoğrafını duruma koymadınız diye eltin ve senin telefonlarını tuvalete attı sifonu çekti ama telefonlar gitmedi ( onların oradan gitmeyeceğini bilmek için süper zeka olmaya gerek yok da neyse) ,sonra camdan aşağıya attı sırf bu sebepten öyle mi ???
Aynen öyle,beni çağırıp söyledi hem :”baksana Nilüfer telefonlarınıza”diyip fırladı

Konsolosluğa gidip anlatın, size yol gösterirler uçak biletinizi de alırlar ama ailenizi ikna etmeniz lazım her şeyden önce. Çocuklar için diyorlar da böyle bir evde çocukların yasamasi daha sağlıksız ve tehlikeli değil mi? Aileniz bunu anlamalı önce anlamıyorsa da ona göre destek yollarını araştırırsınız.
Aynen öyle ailem desteklemiyor ve buradaki kimse de beni anlamıyor

Özür dilerim kardeşlerim

bizde bayram oluyor Nevruz onun simvolu yani nişanesi.bok muamelesi yapılmış telefon??anlamadım sizi
Canım senin zeka özürlü kayinpeder telefonu tuvalete atmış ve sifonu çekmiş gitmemis diye şaşırmış ya bi de onunla dalga geciorum. Aptal adam.

Youtube kanalına aboneyim ben nilu destek olsun diye.senin için biraz umutluydum video paylaşınca belki kendini kurtarırsın diye ama.nasıl gerizekalı insanlar bunlar ya.böyle şey için kavga çıkar mı hiç?insanlıktan nasibini alamamışlar işte.

Youtube kanalına aboneyim ben nilu destek olsun diye.senin için biraz umutluydum video paylaşınca belki kendini kurtarırsın diye ama.nasıl gerizekalı insanlar bunlar ya.böyle şey için kavga çıkar mı hiç?insanlıktan nasibini alamamışlar işte.
Zulmetmeyi zorbaligi seviyorlar

“Ailem” derken kimi kastettin anlamadım.Çünkü esas “anne,baban” senin yanında değil ki kayınpeder ve kayınvalideyi aile görüp onlardan yakınlık bekleyesin.
Senin sorunun gerçek annen,babanla.
Diyoruz ama annem bir tanedir moduna geçiyorsun ne yazık ki.
Umarım kurtulma çabaların sonuç bulur sana senden başka kimsenin faydası yok çünkü belli:KK43:

Nilu üzüldüm. Hep aynı döngü içindesin. Onlar düzelmeyecek, sen harekete geçmezsen ömrün böyle tükenecek. Kimseyi dinlemiyorsun maalesef. Orda da sığınma evi vardır onu öğren ve git oraya sığın. Orda sana yol gösterirler, işe girer çocuklarınla kendine bir hayat kurarsın, böyle ömür geçmez.

Herkes şu acınacaktı durumda buna gülüyor işte ne kadar gerizekalı adam diyecek bir laf bulamıyorum
Bunlar ozlerini sultan padişah saniyor, sen ne menem kul idin ki valide sultanin seklini paylaşmamissaaan, vurun bunun kellesini, tilefonuda tuvalate atin, anasini atasini zeng eyleyebilmesin. Sen o evden ayagini disari atmadıkca, kaderin de degismeyecek. Get hanim evine, siginma evine danis. Onlar sana isde bulur, köhne tikilide olsa ev otagda bulur, Rusyada kalmalisan Nilü. Azerbaycana dönsende orda pul gazanabilmezsen. Moskovda bi is tutmalisan

Bunlar ozlerini sultan padişah saniyor, sen ne menem kul idin ki valide sultanin seklini paylaşmamissaaan, vurun bunun kellesini, tilefonuda tuvalate atin, anasini atasini zeng eyleyebilmesin. Sen o evden ayagini disari atmadıkca, kaderin de degismeyecek. Get hanim evine, siginma evine danis. Onlar sana isde bulur, köhne tikilide olsa ev otagda bulur, Rusyada kalmalisan Nilü. Azerbaycana dönsende orda pul gazanabilmezsen. Moskovda bi is tutmalisan
Her lisana evrilebilen dilin yok mu? :KK8:

Her kese selamlar!lütfen saldırıya geçmeden önce yazdıklarımı okuyun.ben başıma gelen olaydan yazmak istiyorum.şöyle ki martın 19’u kaynananın doğum günüydü,şunu da belirteyim martın 2’i bizim çok tanınmış ilahiyatçımız vefat etti onun hüznü konmuştu sırtıma.hep ağlıyorum kimseyle konuşmuyordum her şey manasız geliyordu bana,gerçi hala acı kalbimde yaşıyor.neyse döneyim konuya.sabah uyandığımda bunun resmini koydum hikaye bölmesinde whatsapta.ilk ben koydum hatta.akşamüstü kv ile sorunumuz oldu azca.görüyordum bana tavırlı konuşuyor ,ben de öyle insanım ki bana hareketle lafla tavır yaptığında hiç alttan alamıyorum.kayınpeder (adı batsın)evdeydi.pastayı kestiğimiz anda oğlum ağladı ,kp da karısıyla benim durumumu gördü ,çocuğumun üzerine bağırdı,karısına-“ilk önce şunları terbiyelendir sonra gel pasta keselim”falan filan çekti defolup gitti işe.neyse gece oldu yerlerimize yatıyorduk saat 2-3 olurdu.bunlar geldiler.eşim olacak herif odaya girip-“babam seni çağırıyor”dedi ve ben de gittim.gördüm adam oturtmuş eltimi,ona-“neden annenin pasta olan fotoğrafını whatsapta koymadın hikayeye?eğer onu sevmezsen ben de seni sevmem,utanmıyor musun falan filan”.kız da ona:”utanacak bir şey yapmamışım”dedi gitti odasına.sonra da bu alçak bana bulaştı:”niye onun fotosunu koymadın?”.ben de ona:”kv kendisi benle foto çekmedi ve kimse bana foto göndermedi”dedim.bu bana:”anne foto göndermeyi mi biliyor?!,senin annen sana öyle iyilikler yapmamış,şu kadın yapmış”dedi.ben de ona:”bana nasıl iyilik yapmış?!ben bu eve geldiğimden sinir hastası olmuşum!”.o da bana”sen deliydin,seni alıp getirdik”dedi.ben:”size ben mi dedim meni gelip alın diye?hoş değil size gönderin beni vatanıma!”dedim.bu alçak herif oğlunu çağırdı:”Nilüfer diyor ki ben Xi sevmiyorum,beni gönderin !erkek gibi kararını ver şimdi!(elini masaya çırparak)”sonra da benim ve eltimin telefonlarını aldı önce tuvalete attı suyu bastı telefonlar gitmedi,ardından ordan götürüp pencereden 15 ci kattan yuvarlattı aşağıya.
Şimdi siz bakın nasıl tımarhanede yaşıyorum.böyle evde insan deli olmasın aklını kaybetmesin ne yapsın?!kocam denilen herüf benim uçak biletimi almak istiyordu annesi izin vermedi,anne babama söyledim yine de boşAtmadılar beni güya ki düzelir.o günden bu yana benimle konuşmuyor eşim denilen herif.ha şunu da yazayım-o gece bana saldırmadı babaSı öyle talimat verdi diye…
Ne kadar saçma bisey okudum ben ya
Cnm bu insanlar çekilmez vallahi hele kp hiç çekilmez
1.eltin kv kp beraber mi yaşıyorsunuz
2.neden o saatte konuşuluyor bu konu gündüzler çuvala mi girdi
3.esin olacak kişi neden biletini almak istedi
Ve 4.butun bunlar olurken çok muhterem kv ne yaptı
9 senelik evliyim 6 sene kv kp oturdum ben böyle saçma salak bişey görmedim duymadım

Ne kadar saçma bisey okudum ben ya
Cnm bu insanlar çekilmez vallahi hele kp hiç çekilmez
1.eltin kv kp beraber mi yaşıyorsunuz
2.neden o saatte konuşuluyor bu konu gündüzler çuvala mi girdi
3.esin olacak kişi neden biletini almak istedi
Ve 4.butun bunlar olurken çok muhterem kv ne yaptı
9 senelik evliyim 6 sene kv kp oturdum ben böyle saçma salak bişey görmedim duymadım
1)Evet her kes cümbür cemaat bir evdeyiz.elti yine hamile 2022 de doğdu yine hamile 10 kişi olacağız Eylül’de.2)o saatte eve geldi ve kendini bi b..zannediyor diye bizi yattığımız yerden kaldırdı3)eşim olacak herifi çağırıp “Nilüfer seni sevmiyor,yolla Azerbaycan’a çocukları da al ondan”dedi kahrolası alçak4)çok muhterem kv bana işaret gösteriyordu -yapma diye,kp’le dilleşme diye.adam bana “niye ölüp yere girmiyorsun”diyor ben susacağım öyle mi?!bynlar insan değiller.şöyle soru çıkıyor ortaya.ben ki Allahı seven bir kuldum.niye bana böyle kader yazdı

Evet dünya sanki bunların etrafında dönüyor.ya siz kimsiniz?!yazı yazmayı bile pek bilmiyorlar kendilerini bişey zannediyorlar.önceleri kavgaları”niye bize “anne-baba”demiyorsun “du.şimdide bu

Pardon ama Eşinizin ailesinin yaş ortalaması kaç? 5 yaşındaki çocuk gibil davramslrda komik geldi fotoğraf konusu

X