Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri benim için resmen ama resmenn bir mucizee oldu!!!!

ohlalaa

mutluluk abidesi
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2012
9
0
meraba arkadaşlar..yaklaşıkk 1 yıldır forumun takipçisiyim.sayenizdee neler öğrendim neler.allah yardımcınız olsun..destek olmak,fikir paylaşımları çok önemli.öncelikle kendimden bahsediyimm.26 yaşımdayım.2 yıl öncesine kadar 113 kilodan şuanki kilom olan 85 e düştüm.ancak spor yaptığım için 75 kilodan 1 gr fazla gözükmüyorum.tabiki vücudum için yaptırıcaklarım bitmedi.2 hafta sonra smartlipo yaptırıcam.gelelim konumuza.küçüklüğümden beri izmirli annenemim göğüs takıntısı ile büyümüş bir çocukluk geçirdim.hayatın boyunca göğüslerine önem ver gibilerinden.hayatım boyunca sütyensiz gezmedim..o yüzden kiloma göre göğüslerim asla diğer kilolu arkadaşlarıma göre çok sarkık olmadı.ama yinede ananemim tabiriyle göğüs altına kalem koyduğumda malesef kalem orada duruyordu.birçok şey denedim.ev aktara döndü..birkere de fazla para verip 2 tane pahalı ürün aldım.biri juvena bust performance diğeri ise clarins gel buste super lift.juvenayı sabah uyandığımda clarins ise gece yatarken kullandım.düzenli 2 ay düzensiz 3 buçuk ayda ürünlerim bitti.ben yine herzamanki gibi umutsuz olduğumu ve ürünlerin bir işe yaramadığını düşünüyordum.birde baktım bir değişiklik var.hemen bir kalem aldım dik durup göğüs altıma koydum...ve bir mucize..kalem göğüs altımda durmuyordu kızlarr..göğüslerimm dikleşmişti..göğüslerim normal büyüklükte..85 beden.şimdiki görüntüye inanamazssınız.resmen harikalar..ücretleri biraz pahalı biliyorum.ancak işe yaradı kızlar..çünkü ben bu 3 ay içerisinde başka hiç bir ürün kullanmadım.imkanınız varsa aksatmadan deneyin.bana dualar ediceksiniz.

X