Benim içinde enbiya suresinin son sayfasını okurmusunuz

Favorite94

Kim ne ederse kendine eder 💫
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2017
79
30
27
Kızlar merhaba. 1 senedir deniyoruz ama bebeğimiz olmuyo. Bu mübarek günde benim için enbiya suresinin son sayfasını okurmusunuz. 70 kişinin 1 kere okuması gerekiyor. Şuana kadar 35 adet toplayabildim. Sizden ricam alan kişi okudum yazabilirmi. Şimdiden hepinizden allah razı olsun. İsmin gözde bana niyet okursanız çok sevinirim rabbim kimsenin kucağını boş koymasın 🤲🏻

Eklentiler

• AB9C912A-A1A6-4F68-BF72-61C6881A1E27.png
    AB9C912A-A1A6-4F68-BF72-61C6881A1E27.png
    658,1 KB · Görüntüleme: 4

Okyanus esintisi

Üye
Pro Üye
24 Nisan 2021
335
260
Kızlar merhaba. 1 senedir deniyoruz ama bebeğimiz olmuyo. Bu mübarek günde benim için enbiya suresinin son sayfasını okurmusunuz. 70 kişinin 1 kere okuması gerekiyor. Şuana kadar 35 adet toplayabildim. Sizden ricam alan kişi okudum yazabilirmi. Şimdiden hepinizden allah razı olsun. İsmin gözde bana niyet okursanız çok sevinirim rabbim kimsenin kucağını boş koymasın 🤲🏻
1 kere okudum Allah kabul etsin ☺️

burcusami

Cennet Kuşum Elifim ve İçimde Büyüyen MinikMucizem
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2015
7.482
9.509
32
Yarın okurum ins rabbim kabul etsin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-02-2022

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 199 gün kaldı.

Bebeğinizin yeni bir refleksi oluştu; Artık bebeğinizin başına dokunulduğunda ağzını açıyor. Buna aranma refleksi denir ve bebeğin besin kaynağını bulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduktan sonra emme işlemini bu refleks ile yapacaktır. Kalıcı dişler için diş tomurcukları ve ses telleri haline dönüşecek mebranlar(zarlar) bu hafta oluşmaya başlarlar. Bugün bebeğinizin mesane kesesi de oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın