Benim mucizem size mucize getirsin.

Gerçekten çok zor.Allah beterinden saklasın diyorum hep.Çok bekleyince hamile kalsan da yetmiyormuş.Ya bir şey olursa korkusu hep oluyor.Her şey nasip.Ben tüp bebek yaptırdım ama kan testine kadar hep umutsuzdum.Artık benim çocuğum olmaz diyordum hatta.Ama Allah o kadar büyük ki..Bu sene şu ortamda iyi ki de işsiz kalmışım diyorum hatta❤️O yüzden hiç ümidinizi kaybetmeyin.Zamanı geldiğinde sana sormuyor bile çıkıp geliyor😍
sanırım benimde zamanım henüz gelmemiş bekleyelim :)

5.gün embriyosuydu. bir çok sebebi olabiliyormuş öncelik rahim perdesi onun için minik bi operasyon geçireceğim ama çok yorucu bir süreç bir sürü iğne ilaç kontrol vs vs yıpratıyor.
Keşke transfer öncesinde yapılması gereken herşey yapılsaydı, başarısız olma ihtimali belki daha aza inerdi o zaman. Benim de çift embriyo 5-6.gün, değerim çok düşük çıktı ama:21 bhcg
Hakkımızda hayırlısı

Keşke transfer öncesinde yapılması gereken herşey yapılsaydı, başarısız olma ihtimali belki daha aza inerdi o zaman. Benim de çift embriyo 5-6.gün, değerim çok düşük çıktı ama:21 bhcg
Hakkımızda hayırlısı
keşke çünkü böylesi çok daha zor oldu ağlak bi hal aldım o kadar çaba o kadar ilaç iğne amaçsız oldu. başa sarıyor olması düşündürücü ne diyelim Allah başka dert vermesin vardır bi hayr.

Iki defa çektirdim iki farklı doktorda maalesef göremediler onların göremediğini maalesef ki bende yorumlayamazdım.. en son gittiğim doktor gördü ve histeroskopi oldum rahmimin Y şeklinde olduğunu söyledi.. Bu sorunda hamile kalsam bile düşüğe sebep olacaktı ki ilk normal gebeliğimde düşük yaptım ben.. sonra normal hamile kalsam dahi 3- 4 aylıkken rahim içi yapışıklığım olduğu için erken doğum ile ölü doğum yapma riskimde coktu tüp bebek şansımda azdı maalesef..
Merhaba yazınızı okudum cok guzel moral vermıssınız.Allah saglıkla oglunuza kavustursun sızi.
Bende hıstereskopı amelıyatı oldum ve 4 yıldır dıger doktorların goremedı yapısıklık ve rahım Y seklını goren doktorlarımdan Allah razı olsun.
Sımdı tup bebek sonucu 5+3 günlük hamıleyım 2 kese gorundu ama kalp atısları ıcın beklıyoruz.
Sıze sorum şu ılk gebelıgımde benım 15.haftada servıkal rahım agzı acılmıstı ve bebegımı kaybetmıstım.Zaten rahımde yapısıklık sonrasımda olusmus.Sımdıkı gebelıgımde doktorum 12 haftada serklaj yapacagını ve rısk almamız gerektıgı soyledı.Sızın hamılelık surecınde boyle bır dusunce oldumu?
hamılelık surecınızde her hangı bır Rahım seklı ıle ılgılı sorun yasandımı?
Tesekkurler .

Sevgili ennn kıymetli anneler, birgün buraya bu mesajı bırakacağımdan, umudunuza umut olacağımdan adım gibi emindim çünkü hiç vazgeçmedim..

Hikayem dört sene önce başladı. Evlendikten hemen sonra normal bir gebelik ve düşük sonrası dört sene boyunca hamile kalamadım.. Önce normal yoldan hamile kalabileceğimi söyledi gittiğim her doktor hatta ilk gittigim doktorum bugün ki mucizeme kavusmamda ki biricik doktorumdu.. yeni evli olduğum için bir sene doğal yolla denememi önermişti😊 tabii ben durur muyum hiç 3 aydan sonra başka bir doktor buldum kendime ve başladık uzun zorlu ama cok heyecanlı bu yolculuğa.. Önce yumurta geliştirici ilaçlar kullandım 4 ay boyunca sonuç hüsran.. sonra başka bir doktora gittim direk rahim filmim istendi hiç bir sorun yoktu tekrar yumurta geliştirici ilaçlar sonuç yine hüsran.. sonrasında artik risk almayıp tüp bebek yaptırmaya karar verdik eşimle özel bir tüp bebek uzmanı doktorda tedaviye başlandı hiçbir sorunum olmadığı, sadece eşimin sperm sayısı düşüklüğü olduğunu ve bunun tüp bebek tedavisinde çokta önemli bir detay olmadığı söylendi daha tedaviye baslar başlamaz %70 başarı şansı verildi bile bana..! Tabii ben nasıl mutlu nasılda heyecanlıyım. Yumurta toplama işlemi sonrası aşırı ağrım oldu 23 folikul toplandı meğer ben oss olmuşum.. Transferi bir ay ertelemesi gerektiğini söyledi doktorum üstelik bir sürüde sağlıklı embriyom olacağınıda ekledi söylediklerinin yanına..! Döllenme aşamasında 2 sağlıklı embriyom kalmıştı sadece çünkü işin aslı ne kadar fazla folikul o kadar sağlıksız embriyo demek oluyordu ve ben bunu çok sonra öğrendim.. nihayet transferim yapıldı iki cok kaliteli embriyo ile sıra sadece geçmesi gereken 10 güne kaldı.. transfer günüm kabuslarla sıçrayarak uyandım.. umut vardı içimde ama sanki hâlâ çok uzak gibi bir his vardı içimde.. 10 günün sonunda negatif almış elimde hiç embriyom kalmamış korkunç bir hayal kırıklığıyla dönmüştüm evime.. Negatif sonrasi maddi manevi çökmüştüm hayata ki hiçbirsey bana keyif vermiyordu.. evladımdan başka hicbirsey düşünemiyor gördüğüm her çocuğa sarılıyordum.. Bu süreçte evliliğimde ki sorunlardan bahsetmiyorum bile.. hayatımda yolunda giden hiçbirsey kalmamıştı.. işlerim bile bozulmuş iflasın eşiğine gelmiştim.. ve ben panik atakla tamda o dönem tanıştım yoğun kaygı bozukluğuydu yaşadığım tam anlamıyla.. beş ay boyunca regli olamadım ilaclarla adet olabiliyordum.. stress normal hamile kalma şansımı bile elimden almıştı.. bir senenin sonunda yeniden karar verdik başka bir doktor yeni bir tüp bebek tedavisine.. yeni doktorumuz benden yeniden rahim filmi istedi, eşimede sperm geliştirici ilaç verdi.. Rahim filminde yine hersey normaldi hicbir tıkanıklık görünmüyor iki tüpümde açıktı..Bize tüp bebek öncesi aşılama önerisinde bulundu hemde üç defa üst üste her ay.. yine ilaçlar yine iğneler ve yine beklemeler ve yine negatifler.. Eşim ve ben umudumuzun bu doktorda da olmadığını anlamıştık evet vazgeçmeyecektik bu sefer en iyi doktoru bulacaktık.. Ve ben ilk gittiğim doktorumu tercih etmiştim bana bir sene sonra gel diyen doktoruma.. elimizdeki tüm film ve tahlil sonuçlarını alıp doktorunuzun kapısını çaldık 3.5 sene sonra.. Doktor hanım rahim filmime bakar bakmaz bana histereskopi olmam gerektiğini söyledi çünkü rahim filmimde gittiğim onca doktor rahim içi yapışıklığım olduğunu görememişti maalesef.. histeroskopi olmazsam tüp bebek şansımın cok düşük olduğunu hamile kalsam dahi düşük ya da erken doğum yapma ihtimalimin cok yüksek olduğunu söyledi.. Histeroskopi ameliyatimı oldum üç ay da rahmimin toparlanması için bekledik.. eşimin sperm değeri 5 milyondan 150 milyona yükseldi ki o başarı gerçekten bana aitti sadece :) tüp bebek tedavim başladı ben yine oss oldum 19 folikul toplandı 3 tane oldukça sağlıklı 1 tane de orta kalite embriyom olustu.. yumurta toplama işleminden hemen sonra iki sağlıklı embriyom transfer edildi.. Ama ben bu defada cok umutsuzdum zaman gectikçe bekledikce panik atağım artıyor olumlu hiçbirsey düşünemiyor yine olmayacak kaygısı beni kahrediyordu.. anlayacağınız ben bu tedavide herseyin yolunda gittiği halde hiç olmadığı kadar umutsuzdum.. panik atak bu korkularımı tetikliyordu.. korkularım boşuna degildi olmamıştı yine olmamıştı.. yine başaramamıştım.. doktorum diğer embriyolarımı kendimi ne zaman hazır hissedersem transfer edeceğini söyledi ama ben 3 ay bekledim ve bir psikiyatriye gitmeye karar verdim hayatımda hiç bu kadar bitkin olduğumu hatırlamıyordum kendimi doktora ifade dahi edemiyordum ama itiraf etmeliyim ki psikiyatristimde en az kadın dogumcum kadar mükemmel bir insandı daha birinci ayda bana verdiği tedavi sayesinde yeniden doğmuş gibi hissediyordum cok umutluydum, artık hiçbirsey beni korkutmuyor istediğim şeyler olmazsa bile yeniden başaracağımdan adım gibi emindim.. tüp bebek tedavim esnasında dahi verdiği ilaçları kullana bilecegimi söyledi psikiyatristim ve dondurulmuş embriyolarimla transferim yapıldı.. Transferin 7.günü sabahın altısında gözümü açtım idrar testi yapmam gerektiğini taa yüreğimde hissettim (ki bu defa asla günü gelmeden idrar testi yapmam diyordum:) ) o an o idrar testini yapmaktan başka hiçbirsey düşünemiyordum ve o an daha 3 saniye içerisinde sonunda o ikinci çizgi.. belirivermişti heyecandan kalbim duracak sanıyordum sadece ben ve o küçük pembe iki çizgi.. 10 gün dolmadan 9. Günü kan tahlili mi verdim ve ben hamileyim kan sonucum 167 :) hayatımın en mutlu günü işte tamda o gündü haziran 2020 di.. simdi bir oğlum olacak 26. Haftamdayım ve tüm yüreğimle anne olmayı isteyen bu yola yüreğine koymuş tüm kadınlarla dualarım.. hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.. Bu bekleyişimde bana cok katkınız oldu.. mucizem size mucize getirsin.. teşekkürler kadınlar kulübü 💙
Muhteşem bir öykü.... Ve en doğrusu psikiyatriye gitmeniz olmuş.... hayat kurtarıcı olmuş o...ben de panik atak yaşadım çok berbat bir şey. Ben de ivf annesiyim.

Sevgili ennn kıymetli anneler, birgün buraya bu mesajı bırakacağımdan, umudunuza umut olacağımdan adım gibi emindim çünkü hiç vazgeçmedim..

Hikayem dört sene önce başladı. Evlendikten hemen sonra normal bir gebelik ve düşük sonrası dört sene boyunca hamile kalamadım.. Önce normal yoldan hamile kalabileceğimi söyledi gittiğim her doktor hatta ilk gittigim doktorum bugün ki mucizeme kavusmamda ki biricik doktorumdu.. yeni evli olduğum için bir sene doğal yolla denememi önermişti😊 tabii ben durur muyum hiç 3 aydan sonra başka bir doktor buldum kendime ve başladık uzun zorlu ama cok heyecanlı bu yolculuğa.. Önce yumurta geliştirici ilaçlar kullandım 4 ay boyunca sonuç hüsran.. sonra başka bir doktora gittim direk rahim filmim istendi hiç bir sorun yoktu tekrar yumurta geliştirici ilaçlar sonuç yine hüsran.. sonrasında artik risk almayıp tüp bebek yaptırmaya karar verdik eşimle özel bir tüp bebek uzmanı doktorda tedaviye başlandı hiçbir sorunum olmadığı, sadece eşimin sperm sayısı düşüklüğü olduğunu ve bunun tüp bebek tedavisinde çokta önemli bir detay olmadığı söylendi daha tedaviye baslar başlamaz %70 başarı şansı verildi bile bana..! Tabii ben nasıl mutlu nasılda heyecanlıyım. Yumurta toplama işlemi sonrası aşırı ağrım oldu 23 folikul toplandı meğer ben oss olmuşum.. Transferi bir ay ertelemesi gerektiğini söyledi doktorum üstelik bir sürüde sağlıklı embriyom olacağınıda ekledi söylediklerinin yanına..! Döllenme aşamasında 2 sağlıklı embriyom kalmıştı sadece çünkü işin aslı ne kadar fazla folikul o kadar sağlıksız embriyo demek oluyordu ve ben bunu çok sonra öğrendim.. nihayet transferim yapıldı iki cok kaliteli embriyo ile sıra sadece geçmesi gereken 10 güne kaldı.. transfer günüm kabuslarla sıçrayarak uyandım.. umut vardı içimde ama sanki hâlâ çok uzak gibi bir his vardı içimde.. 10 günün sonunda negatif almış elimde hiç embriyom kalmamış korkunç bir hayal kırıklığıyla dönmüştüm evime.. Negatif sonrasi maddi manevi çökmüştüm hayata ki hiçbirsey bana keyif vermiyordu.. evladımdan başka hicbirsey düşünemiyor gördüğüm her çocuğa sarılıyordum.. Bu süreçte evliliğimde ki sorunlardan bahsetmiyorum bile.. hayatımda yolunda giden hiçbirsey kalmamıştı.. işlerim bile bozulmuş iflasın eşiğine gelmiştim.. ve ben panik atakla tamda o dönem tanıştım yoğun kaygı bozukluğuydu yaşadığım tam anlamıyla.. beş ay boyunca regli olamadım ilaclarla adet olabiliyordum.. stress normal hamile kalma şansımı bile elimden almıştı.. bir senenin sonunda yeniden karar verdik başka bir doktor yeni bir tüp bebek tedavisine.. yeni doktorumuz benden yeniden rahim filmi istedi, eşimede sperm geliştirici ilaç verdi.. Rahim filminde yine hersey normaldi hicbir tıkanıklık görünmüyor iki tüpümde açıktı..Bize tüp bebek öncesi aşılama önerisinde bulundu hemde üç defa üst üste her ay.. yine ilaçlar yine iğneler ve yine beklemeler ve yine negatifler.. Eşim ve ben umudumuzun bu doktorda da olmadığını anlamıştık evet vazgeçmeyecektik bu sefer en iyi doktoru bulacaktık.. Ve ben ilk gittiğim doktorumu tercih etmiştim bana bir sene sonra gel diyen doktoruma.. elimizdeki tüm film ve tahlil sonuçlarını alıp doktorunuzun kapısını çaldık 3.5 sene sonra.. Doktor hanım rahim filmime bakar bakmaz bana histereskopi olmam gerektiğini söyledi çünkü rahim filmimde gittiğim onca doktor rahim içi yapışıklığım olduğunu görememişti maalesef.. histeroskopi olmazsam tüp bebek şansımın cok düşük olduğunu hamile kalsam dahi düşük ya da erken doğum yapma ihtimalimin cok yüksek olduğunu söyledi.. Histeroskopi ameliyatimı oldum üç ay da rahmimin toparlanması için bekledik.. eşimin sperm değeri 5 milyondan 150 milyona yükseldi ki o başarı gerçekten bana aitti sadece :) tüp bebek tedavim başladı ben yine oss oldum 19 folikul toplandı 3 tane oldukça sağlıklı 1 tane de orta kalite embriyom olustu.. yumurta toplama işleminden hemen sonra iki sağlıklı embriyom transfer edildi.. Ama ben bu defada cok umutsuzdum zaman gectikçe bekledikce panik atağım artıyor olumlu hiçbirsey düşünemiyor yine olmayacak kaygısı beni kahrediyordu.. anlayacağınız ben bu tedavide herseyin yolunda gittiği halde hiç olmadığı kadar umutsuzdum.. panik atak bu korkularımı tetikliyordu.. korkularım boşuna degildi olmamıştı yine olmamıştı.. yine başaramamıştım.. doktorum diğer embriyolarımı kendimi ne zaman hazır hissedersem transfer edeceğini söyledi ama ben 3 ay bekledim ve bir psikiyatriye gitmeye karar verdim hayatımda hiç bu kadar bitkin olduğumu hatırlamıyordum kendimi doktora ifade dahi edemiyordum ama itiraf etmeliyim ki psikiyatristimde en az kadın dogumcum kadar mükemmel bir insandı daha birinci ayda bana verdiği tedavi sayesinde yeniden doğmuş gibi hissediyordum cok umutluydum, artık hiçbirsey beni korkutmuyor istediğim şeyler olmazsa bile yeniden başaracağımdan adım gibi emindim.. tüp bebek tedavim esnasında dahi verdiği ilaçları kullana bilecegimi söyledi psikiyatristim ve dondurulmuş embriyolarimla transferim yapıldı.. Transferin 7.günü sabahın altısında gözümü açtım idrar testi yapmam gerektiğini taa yüreğimde hissettim (ki bu defa asla günü gelmeden idrar testi yapmam diyordum:) ) o an o idrar testini yapmaktan başka hiçbirsey düşünemiyordum ve o an daha 3 saniye içerisinde sonunda o ikinci çizgi.. belirivermişti heyecandan kalbim duracak sanıyordum sadece ben ve o küçük pembe iki çizgi.. 10 gün dolmadan 9. Günü kan tahlili mi verdim ve ben hamileyim kan sonucum 167 :) hayatımın en mutlu günü işte tamda o gündü haziran 2020 di.. simdi bir oğlum olacak 26. Haftamdayım ve tüm yüreğimle anne olmayı isteyen bu yola yüreğine koymuş tüm kadınlarla dualarım.. hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.. Bu bekleyişimde bana cok katkınız oldu.. mucizem size mucize getirsin.. teşekkürler kadınlar kulübü

O zaman bi motivasyonda benden gelsin sizlere hanımlar benim küçük meleğim tam 11 yıl sonra geldi tüm doktorlar tüp bebekle bile şansın %1 in altında dediler kaç kere aşılama tüp bebek yaptırdık kaç kere ameliyat oldum inanın hatırlamak istemiyorum bile hep bu formu incelerdim silik çizgi çıkıp hamile kalan adetin üstüne hamile kalan hep bi umut okurdum ama hep hüsran olurdu bundan iki yıl önce son bir kez daha çocuk denemesi için doktora gitmeye karar verdik ama ben o ay hayıt suyu içtim soğan kürü yaptım bide 100 tane ovulasyon testi aldım hurma polenini hakiki balla karıştırdım bide hemşire bi komşum çocuk aspirini iç dedi hiç aksatmadan yaptım bunları ovülasyonuda düzenli aynı saatte yaptım o ayın sonunda bi gece mide bulantısı ile kalktım banyoya koştum başım döndü eşime seslendim ve bayılmışım kafamı klozete çarpmışım ama hiç aklıma gebelik gelmiyorki adetimi bekliyorum doktora gitmek için karşı komşum balkonda beni gördü sen hamilemisin dedi yokkk dedim ama bi şüphe düştü içime evde gebelik testi çok ama cesaretim yokki yapmaya eşim geldi akşam nasılsn bi doktora gidelim diye sürekli söyleniyor neyse o yattı gee sat on iki buçuk ben cesaretimi topladım test yaptım anında ikinci çizgi çıktı inanamadım tam 15 test yaptım hepsi pozitif ağlaya ağlaya gittim odaya testleri koydum eşime baba oluyosun dedim anlamadı sonra bş kalktı ne dedin dedi testleri gösterdim sabaha kadar uyuyamadık erkenden doktoru aradım ameliyatta devlet hastanesine gittik doktorun sekreterine anlattım artık nasıl bi ifadem varsa tamam bekle seni alacam dedi girdim hemen baktı ultrasonla bişi yok dedi kan verdim iki saat sonra 59 çıktı ama doktor boşuna sevinme değer çok düşük demezmi dünyamız yine yıkıldı hmen kızkardeşim kendi doktorumuzu arayıp anlatmış hemen gelin hemen demiş gittik kız kardeşimle ama benim kalbim duracak rengim falan gitmiş annem geldi yanıma sürekli bak ağlama kızım yoksa rabbim var gam yok diyor ama onlarda bendn heyecanlı girdik kız kardeşimle doktora bi sakin ol dedi bana dr ultrasonla baktı hımmm dedi ben dedim kesin yok yine hayallerim suya düştü ağlıyorum bi yandn sonra bi ses duduk pıt pıt pıt hızlı ve güçlü bak bebeğin burda kalp atışı buda dedi o anı asla unutamam hıçkıra hıçkıra ağladık kız kardeşim bağırarak çıktı anne enişte ablam hamile kalp atışı var diye eşim öyle bi koşup geldiki yanıma şuanda tam bir buçuk yaşında afacanmı afacan bi kızım var çok şükür rabbime tek duam rabbim kimseyi böyle imtihan etmesin sizi o kadar iyi anlıyorum ki hamileliğim çok zor geçti ben çok korktum ama şükür sağlıkla geldi yavrum asla vazgeçmeyin derim sizlere uzun oldu ama belki vazgeçmiş birisi çok üzgün çok kötü durumda birisi okur ve ona umut olur......

O zaman bi motivasyonda benden gelsin sizlere hanımlar benim küçük meleğim tam 11 yıl sonra geldi tüm doktorlar tüp bebekle bile şansın %1 in altında dediler kaç kere aşılama tüp bebek yaptırdık kaç kere ameliyat oldum inanın hatırlamak istemiyorum bile hep bu formu incelerdim silik çizgi çıkıp hamile kalan adetin üstüne hamile kalan hep bi umut okurdum ama hep hüsran olurdu bundan iki yıl önce son bir kez daha çocuk denemesi için doktora gitmeye karar verdik ama ben o ay hayıt suyu içtim soğan kürü yaptım bide 100 tane ovulasyon testi aldım hurma polenini hakiki balla karıştırdım bide hemşire bi komşum çocuk aspirini iç dedi hiç aksatmadan yaptım bunları ovülasyonuda düzenli aynı saatte yaptım o ayın sonunda bi gece mide bulantısı ile kalktım banyoya koştum başım döndü eşime seslendim ve bayılmışım kafamı klozete çarpmışım ama hiç aklıma gebelik gelmiyorki adetimi bekliyorum doktora gitmek için karşı komşum balkonda beni gördü sen hamilemisin dedi yokkk dedim ama bi şüphe düştü içime evde gebelik testi çok ama cesaretim yokki yapmaya eşim geldi akşam nasılsn bi doktora gidelim diye sürekli söyleniyor neyse o yattı gee sat on iki buçuk ben cesaretimi topladım test yaptım anında ikinci çizgi çıktı inanamadım tam 15 test yaptım hepsi pozitif ağlaya ağlaya gittim odaya testleri koydum eşime baba oluyosun dedim anlamadı sonra bş kalktı ne dedin dedi testleri gösterdim sabaha kadar uyuyamadık erkenden doktoru aradım ameliyatta devlet hastanesine gittik doktorun sekreterine anlattım artık nasıl bi ifadem varsa tamam bekle seni alacam dedi girdim hemen baktı ultrasonla bişi yok dedi kan verdim iki saat sonra 59 çıktı ama doktor boşuna sevinme değer çok düşük demezmi dünyamız yine yıkıldı hmen kızkardeşim kendi doktorumuzu arayıp anlatmış hemen gelin hemen demiş gittik kız kardeşimle ama benim kalbim duracak rengim falan gitmiş annem geldi yanıma sürekli bak ağlama kızım yoksa rabbim var gam yok diyor ama onlarda bendn heyecanlı girdik kız kardeşimle doktora bi sakin ol dedi bana dr ultrasonla baktı hımmm dedi ben dedim kesin yok yine hayallerim suya düştü ağlıyorum bi yandn sonra bi ses duduk pıt pıt pıt hızlı ve güçlü bak bebeğin burda kalp atışı buda dedi o anı asla unutamam hıçkıra hıçkıra ağladık kız kardeşim bağırarak çıktı anne enişte ablam hamile kalp atışı var diye eşim öyle bi koşup geldiki yanıma şuanda tam bir buçuk yaşında afacanmı afacan bi kızım var çok şükür rabbime tek duam rabbim kimseyi böyle imtihan etmesin sizi o kadar iyi anlıyorum ki hamileliğim çok zor geçti ben çok korktum ama şükür sağlıkla geldi yavrum asla vazgeçmeyin derim sizlere uzun oldu ama belki vazgeçmiş birisi çok üzgün çok kötü durumda birisi okur ve ona umut olur......
Rabbim yavrunuzu size bağışlasın bana ve isteyen herkese de versin inşallah.Ayrıca bana da umut oldunuz hikayenizle ben de 2,5 yıldır bekliyorum Mucizemi Allahım dr. hastahane kapılarında perişan etmesin aratmasın yavrularımızı yollasın bize🤲🤲

Rabbim yavrunuzu size bağışlasın bana ve isteyen herkese de versin inşallah.Ayrıca bana da umut oldunuz hikayenizle ben de 2,5 yıldır bekliyorum Mucizemi Allahım dr. hastahane kapılarında perişan etmesin aratmasın yavrularımızı yollasın bize🤲🤲
Amin canım tez zamanda rabbim herkesin kucağını doldursun peki sebebi ne infertilitenin benim uygulayıp hamile kalmama vesile olan Bi kaç Bişey var seve seve yardımcı olmak isterim

Amin canım tez zamanda rabbim herkesin kucağını doldursun peki sebebi ne infertilitenin benim uygulayıp hamile kalmama vesile olan Bi kaç Bişey var seve seve yardımcı olmak isterim
Aminn Allah razı olsun canım benim. İngiltere’de yaşıyorum 10 yıldır.Adetlerim hep düzenliydi ama çok şiddetli sancılı geçerdi, 20li yaşlarımda Türkiye’de dr. gittim hep normal geçer dediler...33 yaşımda evlendim dr göründüm Londra’da bi rahim filmi dışında hiç bişey yapmadılar, değerlerin normal 1 yıl dene olursa olur olmazsa gelirsin denince bıraktım.Ama folik asit takviyesi 1,5 yıldır sürekli kullandım..testler falan hep hüsran o süreci bilirsiniz 😔Eşimin pasaportunu bekleyelim falan derken 1 yıl da öyle geçti 🤷‍♀️ 3ay önce Türkiyede dr görüneyim dedim neler neler 😔 6 cm’den büyük sol over kistle sol yumurtalığım da alındı..paldır küldür açık ameliyat yapıldı anlayacağın.Prof Dr çok korkuttu beni eşimi zor günlerdi.😢olmak istemedim eşim ısrar etti ol kurtul dedi velhasıl geldim Şimdi Pandemiden dolayı hastane dr heryer kapalı.Ameliyatdan beri 2.adetim yeni bitti Soğan suyu içiyorum bakalım hayırlısı artık Herşey Allahtan deyip bekliyorum.Kusura bakma Destan gibi cevap oldu ama 🤦‍♀️ Çok isterim tecrübe ettiğin faydasını gördüğün vitamin bitki her hangi şeylerden yardımını💕

Aminn Allah razı olsun canım benim. İngiltere’de yaşıyorum 10 yıldır.Adetlerim hep düzenliydi ama çok şiddetli sancılı geçerdi, 20li yaşlarımda Türkiye’de dr. gittim hep normal geçer dediler...33 yaşımda evlendim dr göründüm Londra’da bi rahim filmi dışında hiç bişey yapmadılar, değerlerin normal 1 yıl dene olursa olur olmazsa gelirsin denince bıraktım.Ama folik asit takviyesi 1,5 yıldır sürekli kullandım..testler falan hep hüsran o süreci bilirsiniz 😔Eşimin pasaportunu bekleyelim falan derken 1 yıl da öyle geçti 🤷‍♀️ 3ay önce Türkiyede dr görüneyim dedim neler neler 😔 6 cm’den büyük sol over kistle sol yumurtalığım da alındı..paldır küldür açık ameliyat yapıldı anlayacağın.Prof Dr çok korkuttu beni eşimi zor günlerdi.😢olmak istemedim eşim ısrar etti ol kurtul dedi velhasıl geldim Şimdi Pandemiden dolayı hastane dr heryer kapalı.Ameliyatdan beri 2.adetim yeni bitti Soğan suyu içiyorum bakalım hayırlısı artık Herşey Allahtan deyip bekliyorum.Kusura bakma Destan gibi cevap oldu ama 🤦‍♀️ Çok isterim tecrübe ettiğin faydasını gördüğün vitamin bitki her hangi şeylerden yardımını💕
Canım hiççç üzülme benimde sol yumurtalığım var ama yok yani hiç çalışmıyor hemde hiç bitek sağ yumurtalık ile şuan 5 haftalık 2. Bebeğime hamileyim yeni öğrendim ben çocuk aspirini varya pembe küçük olan ondan sürekli kullanıyorum ve doktorum çok iyi yapmışsın dedi onu hep kullan ben kızıma hamile kalacağım ayı detaylıca sana anlatayım benim de çok büyük sıkıntılarım vardı hormonal rahim içinde kaç kere ameliyat oldum şimdi adetim biter bitmez soğan kürü yaptım 15 gün sabah akşam günde 2 kere ve mecitefendi marka hayıt suyu aldım onuda 21 gün içtim ama soğan kürü sadece 15 gün olacak ona dikkat et yoksa düşüğe sebep olur iksinide sabah akşam içtim Bi çizelge oluşturdum kendime doğal bi kilo bal aldık içine hurma poleni alıp tahta kaşık ile karıştırdım ve sabah akşam 1 ay içtim ama hiç aksatmadıö tabi bu arada aspirini her gün içmeye devam ettim hala içerim aspirini adeti acayip düzenliyor bide bebek olduğunda kanı biraz sulandırıp düşüğü engelliyor hamile kalınca kan biraz daha koyulaşır dedi doktorum bu aspirini hemşire Bi arkadaşım söylemişti asla bırakma hamile kalınca bile sonra 100 tane ovulasyon testi aldım hergün günde iki kere 4 saat idrarımı tutarak sıvı ve yemek tüketmeden burası önemli aynı saatte ovulasyon yaptım ben bunları uyguladığım ilk ay hamile kaldım bu yaptıklarımı kime dediysem yaptı ve en geç olan dördüncü ayında hamile kaldı ama ara vermek yok Bi çizelge yapmıştım ben hiç atlamadım ovulasyonda pik gördüğüm gün üç günü değerlendirdik aynı zamanda eşim hergün keçiboynuzu özü içti ve sadece ovulasyonda pik gördükten sonra ilişki yaşadık böylece daha yoğun ve kaliteli spermler oldu ve ben hiç yumurtlamayan ben o ay iki kere yumurtladım ben 35 günde Bi adet olmaya başlamıştım ve adetim 4 gün geçti silik pozitifi gördüm gecikmenin 5. Günü 59 beta hcg ile kızımı öğrendik uzun oldu ama atlamak istemedim rabbim inşallah sana ve tüm isteyenlere nasip etsin canım çokkk zor ben 11 yıl bekledim neler yaşadım neler yaptım ama bak kızım 18 aylık kızm var ve hiç Bişey yapmadan 2. Hamileyim canım benim her daim soru sorabilirsin elimden geldiğince yardımcı olurum ama umutsuz olma asla

Kızlar yumurtlamadan 17 gün sonra beta 13 çıktı kimyasal mı sizce yok sa düşer mi değer çok az çıktı 😔

Kızlar yumurtlamadan 17 gün sonra beta 13 çıktı kimyasal mı sizce yok sa düşer mi değer çok az çıktı 😔
Canım önemli olan betanin kaç çıktığı değil düzenli bı artış olması bence iki gün sonra bı kan daha ver o zaman anlaşılır inşallah hamilesindir

Canım önemli olan betanin kaç çıktığı değil düzenli bı artış olması bence iki gün sonra bı kan daha ver o zaman anlaşılır inşallah hamilesindir
Bir saat önce leke gördüm kanamam başlayacak yine kimyasal oluyor iki kere gebe kaldım ikisi de kimyasal maalesef😔ne diyim allahım ne uygun görürüse onu yaşayaacaz 🙏şükür

Canım hiççç üzülme benimde sol yumurtalığım var ama yok yani hiç çalışmıyor hemde hiç bitek sağ yumurtalık ile şuan 5 haftalık 2. Bebeğime hamileyim yeni öğrendim ben çocuk aspirini varya pembe küçük olan ondan sürekli kullanıyorum ve doktorum çok iyi yapmışsın dedi onu hep kullan ben kızıma hamile kalacağım ayı detaylıca sana anlatayım benim de çok büyük sıkıntılarım vardı hormonal rahim içinde kaç kere ameliyat oldum şimdi adetim biter bitmez soğan kürü yaptım 15 gün sabah akşam günde 2 kere ve mecitefendi marka hayıt suyu aldım onuda 21 gün içtim ama soğan kürü sadece 15 gün olacak ona dikkat et yoksa düşüğe sebep olur iksinide sabah akşam içtim Bi çizelge oluşturdum kendime doğal bi kilo bal aldık içine hurma poleni alıp tahta kaşık ile karıştırdım ve sabah akşam 1 ay içtim ama hiç aksatmadıö tabi bu arada aspirini her gün içmeye devam ettim hala içerim aspirini adeti acayip düzenliyor bide bebek olduğunda kanı biraz sulandırıp düşüğü engelliyor hamile kalınca kan biraz daha koyulaşır dedi doktorum bu aspirini hemşire Bi arkadaşım söylemişti asla bırakma hamile kalınca bile sonra 100 tane ovulasyon testi aldım hergün günde iki kere 4 saat idrarımı tutarak sıvı ve yemek tüketmeden burası önemli aynı saatte ovulasyon yaptım ben bunları uyguladığım ilk ay hamile kaldım bu yaptıklarımı kime dediysem yaptı ve en geç olan dördüncü ayında hamile kaldı ama ara vermek yok Bi çizelge yapmıştım ben hiç atlamadım ovulasyonda pik gördüğüm gün üç günü değerlendirdik aynı zamanda eşim hergün keçiboynuzu özü içti ve sadece ovulasyonda pik gördükten sonra ilişki yaşadık böylece daha yoğun ve kaliteli spermler oldu ve ben hiç yumurtlamayan ben o ay iki kere yumurtladım ben 35 günde Bi adet olmaya başlamıştım ve adetim 4 gün geçti silik pozitifi gördüm gecikmenin 5. Günü 59 beta hcg ile kızımı öğrendik uzun oldu ama atlamak istemedim rabbim inşallah sana ve tüm isteyenlere nasip etsin canım çokkk zor ben 11 yıl bekledim neler yaşadım neler yaptım ama bak kızım 18 aylık kızm var ve hiç Bişey yapmadan 2. Hamileyim canım benim her daim soru sorabilirsin elimden geldiğince yardımcı olurum ama umutsuz olma asla
Allah senden sonsuz razı olsun Yavrularını sevdiklerini sana bağışlasın.Kolaylıkla sağlıkla zahmetsizce 2 numaralı Meleğine de kavuşasın inşallah 🙏 ne kadar dua etsem azdır.Dikkate alıp cvp verdiğin için çokk teşekkür ederim.❤ Çok bilgisizim burdan okuduklarım araştırdıklarımla bişeyler öğreniyorum. Dediklerinin hepsini uygulamaya çalışacağım.Geçen ay Türkiye’de 6 gün hayıt otu çayı içmiştim 34. günde adetim geldi çok akıntım olmuştu.5 gündür soğan suyu içiyorum, hayıt otunu soğan suyu yanısıra mı içeyim? Ayrıca iltihap var sanki bende ayıptır söylemesi çünkü adetim bile akıntılı sümüksü geliyor...Bu ay Omega 3, d vitamini, folik asit ,hazır keçi boynuzu pekmezi, glutensiz ekmek ,bolca meyve ,ceviz ,kabak çekirdeği tüketiyorum umarım faydası olur.Ovu testini günde bir kez 12:00 16:00 arası bi vakitte 1 saat önce sıvı bırakmayla yapıyorum.Yalnız aspirin burda pembe olan hiç görmedim beyaz renkli var genelde alıp deneyeceğim.Canım bide eğer ovu testi pik olursa 3 günde hergün mü ilişki olacak? normalde gün aşırı 2 günde bir oluyor bizde.Her takıldığım konularda sorularımla başını ağrıtacağım için şimdiden Hakkını helal canım.💕Umudumu kesmeden azimle devam diyoruz.Rabbim bize ve dileyen isteyen herkese versin inşallah 🙏

X