Benim yüzümden garsonu kovdular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kedi köpek size batacaksa bu kadar içinde hayvan beslenen mekanlara girmeyin oturmayın.
Ha yok oturuyorsanız da şikayet etmeyin ne oluyor müşteriler köpeğe yemek veriyorsa buna karışmaya hakkın mı var? Ben orda mekanda olcam köpeğe yemek verdiğimi görüp uyarın diye garsonu yollasan büyük sorun olur açık konuşayım. Garsonunda müşteriyi uyarma yetkisi olamaz zaten sen kimsin de sen istiyorsun diye diğer müşteriler uyarılacak hayvanlar kovalanacak!

Dilerim benzeri başına gelir

Restoranda müşterilerin,garsonların verdiği yemek yüzünden içeriye köpekler giriyordu. Benim kedilerim var tertemiz aşılı hayvan. Onlara bile mutfak yasaklı bölgedir giremezler.
Garsondan rica ettim lütfen uzaklaştırın dedim. Uzaklaştırdı ama köpekler geri döndü. Yemek verenleri uyarın, yemek yediği yerden hayvan uzaklaşmaz diyince sinirlendi.
Hanimefendi isterseniz köpeği siz uyarın dedi. Ukalaligina gicik oldum şikayet ettim. Sık gittiğim bir restoran. Sadece üslubu hakkında uyarsınlar istemiştim adamı kovmuşlar üstelik yaşı vardı.l
Bugün gittiğimde üç gün sonraya çıkışım verildi,çocuk okutuyorum dualarım hep sizinle mutlu olabilirsiniz dedi şok oldum.
Çok kötü hissediyorum ben unutmuştum bile emeğin hiç mi değeri yok sadece ben şikayet ettim diye kovulmamıştır değil mi?
Şikayetler üst üste gittiği için kovulmuş olabilir mi

🤣sen aldigin ahtan korkuyosundur.
Cünkü kötü cikar insanlarin ekmegiyle oynamak.
En en önemliside hayvanlardan ne istiyosunuz merhametli insanlar doyuruyormus ne güzel.
O insanlardan biride benim, her yerde restoranda kedi kopek doyururum.

Sen benim karsima ciksaydin yolarim seni orda net yani😁
Ama allahjndan bul insallah

Kedilerim var, kendimden kısıp onlara en iyi mamayi, tedaviyi sağlıyorum.
Senin kedilerinin canı o köpeklerinkinden daha değerli değil
Kimse o köpeklere en iyi mamaları almıyor
Restoranın onun bunun artıklarıyla beslenmeye çalışıyorlar
Beğenmiyorsan ortamı gitmezsin komşularına kedi kumu atıp mahalleye tebelleş olmaya devam edersin
Edepsiz edepsiz cevaplar verip duruyorsun ne sınırını biliyorsun ne insanlıktan haberin var
O kadar eminimki o garson sana ah etmese bile perperişan olacaksın, zaten rezil durumdasın

Restoranda müşterilerin,garsonların verdiği yemek yüzünden içeriye köpekler giriyordu. Benim kedilerim var tertemiz aşılı hayvan. Onlara bile mutfak yasaklı bölgedir giremezler.
Garsondan rica ettim lütfen uzaklaştırın dedim. Uzaklaştırdı ama köpekler geri döndü. Yemek verenleri uyarın, yemek yediği yerden hayvan uzaklaşmaz diyince sinirlendi.
Hanimefendi isterseniz köpeği siz uyarın dedi. Ukalaligina gicik oldum şikayet ettim. Sık gittiğim bir restoran. Sadece üslubu hakkında uyarsınlar istemiştim adamı kovmuşlar üstelik yaşı vardı.
Bugün gittiğimde üç gün sonraya çıkışım verildi,çocuk okutuyorum dualarım hep sizinle mutlu olabilirsiniz dedi şok oldum.
Çok kötü hissediyorum ben unutmuştum bile emeğin hiç mi değeri yok sadece ben şikayet ettim diye kovulmamıştır değil mi?
kopegi usaklastirmiş kopek tekrar geklmiş oda hakli olarak siz uyarin beni dinlemiyo demis yani.kopekde açmis belki. bir insanin ekmeyiyle oynamak cok gunah 😐

Yani size ne diyim bilemedim.
Adam 1 kez gitmiş uyarmış,emekçi yani bu tekrar sizin isteğinizle gidip uyarsa bu kez de öteki müşteri şikayet edecekti garsonu.
Neden yani ben anlamıyorum o çalışanın günahı ne de koşa koşa gidip şikayet etmişsiniz birde.
Bende hoşlanmam yemek yediğim yerde köpek olmasından ama kalkıp gidiyorum yani yada rahatsız olduysam ikinciye oraya gitmem.
Bir kahve dükkanı var hani açık alanında ısıtıcılar falan var,oraya gittim geçenlerde minik bir sandviç ve kahve aldım kendime,dışarda oturacaktım bir baktım 7-8 tane köpek var,geçtim içerde oturdum yani ne yapsaydım calısanlarla mı ugrassaydım bunları dısari atın diye? O işletme bunu sorun etmiyorsa ben zorla sorun ettiremem. En fazla gitmemeyi tercih ederim. Calisanları arada bırakamam yani. Ben çıkarın desem benim lafımla cıkarsa belki oradan başka biri linç kampanyası başlatacak köpekleri kovdular diye. Öyle diken üstü bir mesele artık bu. Kimseye birşey söylememeyi tercih ederim bu durumda.

Sana hakkımı helal etmiyorum. Yeterince keyifsizim
Ne hakkın var da helal etmiyorsun?
Sen kuzeninin, kum attığın komşunun, apartmandakilerin, vebaline girdiğin garsonun ve ailesinin, o masum köpeklerin hakkını nasıl ödeyeceksin onu düşün, sanki hakkına girdiğin onca can sana helal ediyor hakkını

Yani size ne diyim bilemedim.
Adam 1 kez gitmiş uyarmış,emekçi yani bu tekrar sizin isteğinizle gidip uyarsa bu kez de öteki müşteri şikayet edecekti garsonu.
Neden yani ben anlamıyorum o çalışanın günahı ne de koşa koşa gidip şikayet etmişsiniz birde.
Bende hoşlanmam yemek yediğim yerde köpek olmasından ama kalkıp gidiyorum yani yada rahatsız olduysam ikinciye oraya gitmem.
Bir kahve dükkanı var hani açık alanında ısıtıcılar falan var,oraya gittim geçenlerde minik bir sandviç ve kahve aldım kendime,dışarda oturacaktım bir baktım 7-8 tane köpek var,geçtim içerde oturdum yani ne yapsaydım calısanlarla mı ugrassaydım bunları dısari atın diye? O işletme bunu sorun etmiyorsa ben zorla sorun ettiremem. En fazla gitmemeyi tercih ederim. Calisanları arada bırakamam yani. Ben çıkarın desem benim lafımla cıkarsa belki oradan başka biri linç kampanyası başlatacak köpekleri kovdular diye. Öyle diken üstü bir mesele artık bu. Kimseye birşey söylememeyi tercih ederim bu durumda.
Aynen öyle öyle bir linç başlatırım ki ben olsam. O yüzden rahatsız olan sussun başka bir yerde otursun bu hanım gibi

Hanimefendi isterseniz köpeği siz uyarın dedi. Ukalaligina gicik oldum şikayet ettim. Sık gittiğim bir restoran. Sadece üslubu hakkında uyarsınlar istemiştim adamı kovmuşlar üstelik yaşı vardı.

Sen ne ayaksin ya ben seni cozemedim.

Adamın görevi mi sokak köpeğiyle uğraşmak da gittin şikayet ettin? Adam müşteriye sunduğu servis için maaş alıyor sokaktaki köpeklerle ilgilenmek için değil, öyle olsaydı adı “garson” olmazdı dimi? Gün boyu zaten yüzlerce insana servis açıp kapatıyor bir de sokaktaki köpekle mi ilgilenecek? Bu adama yaptığın kötülüğün senden çıkacağını düşünüyorum. Çocuk değilsen zaten şikayet ettiğinde bu adamın cezalandırılacağını bilerek ettin şikayetini. E mutlu ol o zaman.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X