Benimde bir derdim var ama farklı!

samyelii

papatya
Kayıtlı Üye
25 Mart 2009
64
0
Merhaba kızlar..
Benimki sıkıntı denilecek bişey değil pek sadece fikirlerinizi bekliyorum...
Ben bir şirketin halkla ilişkiler ve reklam departmanında çalışıyorum. Bi organizasyonumuz olacak. Bu organizasyon, şirketin Türkiye'deki toplam 450 bayisine Antalya'da bir otelde hem tatil sunuyor hemde başarılı bayilerine ödüller veriyor. Tatil organizasyonu içinde çeşitli oyunlar oynanacak. Örneğin ok atma yarışması dart yarışması gibi... Benden de bu sene yeni yarışmalar bulmamı istediler ama benim aklıma hiçbirşey gelmiyor. Oyun, çok kişiyle oynanacak ve kazanan sadece 1 kişi olacak formatında olmalı...
Bana oyun konusunda alternatif sunacak birilerini arıyorum benneyaptımki

Önerilerinizi Bekliyorumm....a.s.

nette başka yerlerde baksan cnm benimde aklıma gelmiyo
sandalye kapma yarışı fln olabilir ama o kalabalıkla günlerce sürer bu oyun

çuval yarışı olabilir genelde bayi toplantılarında erkek katılımı fazla olduğu için futbol turnuvası düzenlenebilir otelin havuzu varsa yüzme yarışı olabilir duvara tırmanma yarışı aklıma şimdilik bunlar geldi canım

Tşkler kızlarr... Güzel örnekler sunucam bunları :) başka aklınıza gelirse yazın lütfen.. :)

Ha bıde kaŞıkla yumurta taŞıma olabılır
sonra gÖzÜ kapalı en gÜzel ruj sÜren olabılır

vallahi sizin derdinizde dağları devirirmiş he :nazar:
valla düşündüm düşündüm bulamadım şimdi -tatlicadiarzu-

vallahi sizin derdinizde dağları devirirmiş he :nazar:
valla düşündüm düşündüm bulamadım şimdi -tatlicadiarzu-

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden Evet canım benim derdim çok büyük delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Voleybol Basketbol tarzı maçları istemiyorlar.. Çünkü kazanan grup olacak ve hediye 1 tane olacağı için hediyenin kime verileceği konusunda sorun yaşanır. Yumurta taşıma olabilir:jeyyar:

bizim bayii toplantılarında
tavla,satranç, plaj voleybolu,dart, su sporları, gibi aktiviteler olur
ha bi de sessiz sinema oynanır

canım gözleri kapalı yoğurt yeme yarışması olabilir.fear factor de izledim.çilekleri asmışlar camın içine tabi onları en hızlı yiyen birinci oluodu.bir çileği bitirmeden diğerine geçen 30 saniye ceza alıodu .siz camın içine asmazsınız da tahtaya asarsınız weya başka bi yere.gözler kapalı olarak oyuncak bebek giydirme yarışması wardı yine tw de izlemiştim bayaa oluo tabi.bi de balon patlatma yarışması da olabilir.kucaklarına alıp sıkabilirler weya üzerine oturarak falan gibi çeşitli yöntemler kullanarak.bol şans....

X