Benimle dalga gecen kadın

uurboce12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2022
44
21
20
Annemle bi ev ziyaretine gittik aslında ben gelmicektim ama annem mantı var dedi ben de gittim orda veteriner bi kadın vardı ben (2 yıllık veterinerlik okuyom bende) okudugum okulu sordu bana o okul hic iyi degil,ogretmenleri iyi degil yasadgin sehirden buraya mı geldin ?? 2 yıllıktan bir sey olmaz dedi bende dedim ki dgs ile yukseltcem zaten dedim o da dediki cok zor yapamassın dedi.biz sizin gibi 2 yıllıkları yanımızda stajer olarak calistırıyoruz dedi. butun keyfimin icine sicti bende yuruyerek eve geldim anneme sikayet ettim kadini annem de söylemis uzulmus ondan gitmis diye o da demis ki ben gaza gelip daha cok calissin diye dedim demis.
kendisi de ayrıca kucucuk ilceye gelmis evlenmek icin ve meslegi birakmis ve bana bunları söyledi.

Annemle bi ev ziyaretine gittik aslında ben gelmicektim ama annem mantı var dedi ben de gittim orda veteriner bi kadın vardı ben (2 yıllık veterinerlik okuyom bende) okudugum okulu sordu bana o okul hic iyi degil,ogretmenleri iyi degil yasadgin sehirden buraya mı geldin ?? 2 yıllıktan bir sey olmaz dedi bende dedim ki dgs ile yukseltcem zaten dedim o da dediki cok zor yapamassın dedi.biz sizin gibi 2 yıllıkları yanımızda stajer olarak calistırıyoruz dedi. butun keyfimin icine sicti bende yuruyerek eve geldim anneme sikayet ettim kadini annem de söylemis uzulmus ondan gitmis diye o da demis ki ben gaza gelip daha cok calissin diye dedim demis.
kendisi de ayrıca kucucuk ilceye gelmis evlenmek icin ve meslegi birakmis ve bana bunları söyledi.
İmla ve yazım şeklinize bakılırsa haksız görünmüyor 🙄

2 yıllık veterinerlik olmaz ki adamlar 5 yıl okuyor, sen 2 yıllık okuyup onlarla aynı mesleği yapamazsın. Üslubu yanlış olsa da doğruyu söylemiş.

2 yıllık veterinerlik okuyom bende)
2 yıllık veterinerlik yok teknikerliktir o. Veterinerlik okuyorum dersen kadının sinirini bozarsın o da seni bozar.

2 yıllık veterinerlik olmaz ki adamlar 5 yıl okuyor, sen 2 yıllık okuyup onlarla aynı mesleği yapamazsın. Üslubu yanlış olsa da doğruyu söylemiş.
ama ben dedimki yukselticem zaten 5 yıllığa dedim kadın duymamazliga geldi (ben yks doneminde mezuna kalmak istemedigim icin bi yerden baslayayım diye 2 yıılık yazdım)

Gençleri cesaretlendirmek ve motive etmek gerekir. Çevrenizdeki tecrübeli büyüklerin sözlerini dikkate alın. Bu kadının tarzı yanlışmış maalesef. İrrite edici olmuş.
Ancak veteriner olmak isteyen, eğitim gören birinin bir kere yazım kurallarına dikkat etmesi gerekir. Ayrıca argo anlatım tarzı da hiç yakışmıyor. Eğitim demek sadece gidip sınavlara girip çıkmak değildir. İnsan kendini sürekli ve gücünün yettiği her alanda eğitmeli.

Gençleri cesaretlendirmek ve motive etmek gerekir. Çevrenizdeki tecrübeli büyüklerin sözlerini dikkate alın. Ancak bu kadının tarzı yanlışmış maalesef. İrrite edici olmuş.
Ancak veteriner olmak isteyen, eğitim gören birinin bir kere yazım kurallarına dikkat etmesi gerekir. Ayrıca argo anlatım tarzı da hiç yakışmıyor. Eğitim demek sadece gidip sınavlara girip çıkmak değildir.
tesekkur ederim bir dahakine dikkat edicem

İnsanların dediklerinden senin için doğru olanları süz , gerisine kulak asma :)
Teoride dgs zor bir süreç o kısımda doğru, ama çalışmala öğrencide bitiyor. Keyfini kaçırma herkes bir şeyler söyleyecek hayat boyunca 🌸 Anneni de üzme gerek yok, ayda yılda bir gördüğü kadındır.

İyi bari 😂yani niyeti iyi imiş kadının kendini övmesi gelmiş ay neyine bozuldum bunun kadın evlenmiş evde oturuyor ( ev hanımlarına lafım yok bu kadına özel yorumum) senide ikna edecek işte sende otur 2 yillikdan bişey olmaz biz sizin gibileri stajyer çalıştırıyoruz 😂😂😂ay ara vermiş ya tüm firmalarda onu bekleyecek yaş alıyor senin şansın daha çok ben olsam seni alırdım işe genceciksin onu almam 😂

Mantı için samimi olmadığın birinin evine yemeğe gitmişsin orası aşırı gereksiz bir kısım gerçekten 😅 okuduğun bölüm veteriner hekim bölümü değil o yüzden tabiki hekimlik yapmayacaksın. Bunu bilmeden mi okuyordun? Stajyerlik diyerek belki biraz daha abartmış ama gerçekte veteriner hekimin yanında hemşire tarzında bir görevin olacak. Bunda alınacak bozulacak pek bir şey yok.

X