Benzetildiginiz/Benzediginiz ünlülerden kendinize yakın bulduklarınız neler ?

merhaba aerkadaşla nasılsınız aranızda yeniyim benide mariah carey benzetiyolar ama ben pek inanmıyom

Ben kendimi özlem yılmaz'a benzetiyorum.(Zoraki koca ve Unutulmazdaki kız, o unutulmazdaki rolüne uyuz oluyorum)Bide catherine zeta jones buruce willis in karısına benzetiyorlar.

slm arkadaşlar beni lıv tyler ,megan fox hülya avşar , ebru şallı gibi isimlere benzetiolar ama ben en çok lıv tylera benzetildiğimde mutlu oluyorum.

donut gerçekten monicaya mı benziyorsun:) en sevdiğim ünlüler arsında bayılırım ona resim koysana .çok merak ettim.lütfennnn

canım eşim benı bosar buraya foto koyarsam :)
ama bende liv tyler deyince akan sular durur :asigim:

cok merak ettım ben de seni şimdi kaydirigubbakcemile5

okulda arkadaşlar,komşular,ailem beren saate benzetiyo...Hatta geçenlerde üniversite öğrencilerinin takıldığı bi mekanda arkadaşlarla otururken bi grubun habire bana baktığını farkettim,rahatsız oldum.Derken gruptaki kızlardan biri yanıma gelip yalnış anlamayın ama acaip beren saate benzettik de sizi, ondan bakıyoruz dediler...Ama şöyle bir gerçek var ben daha güzelim...:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

canım eşim benı bosar buraya foto koyarsam :)
ama bende liv tyler deyince akan sular durur :asigim:

cok merak ettım ben de seni şimdi kaydirigubbakcemile5[/QUOTE

hımm peki ozaman benm en beğendiğim güzel kadınlar arasında monika ya:) ama eşin kızar doru öle bi güzelliği yayınlamak olmazzzyerimseniben .profilime grip bakabilirsin canm fotolarım var orda ok.a.s.. peki eşin kime benzetiyo ?

Bana genelde söyle derler: "Benzemeeeeeeeeezz kiiiiimmmse saanaaaaa, tavriiina haaayyraaaan oooolayiiiiiimmm":icecream:

Bu gune kadar ıllekı her tanıstıgım bı ınsan ya yakın bı tanıdıgına yada unlu bırıne benzetmıstır yanı..
Nasıl oluyorsa anlamıyorum.. benzetılenlerı de bı araya toplayınca hıcbırının bırbırıyle alakası olmuyor en komık taraf bu :)))

yasemin ergene, beren saat, azeri kızı bısey adını unuttum, tuba buyukustun, aslı enver, duygu yetiş, ece gursel ( :bbo: ), miranda kerr, nefise karatay..................... -tatlicadiarzu-

daha kımler vardı unuttum...

Charmcim ama hepside genelde bebek yüzlü tatli kizlar, demek sen o gategoriye giriyon:jeyyar:

OOFF ben niye kimseye benzemiyorum. kıskandım bak şimdi sizi. EEE bari bi resimlerinizi koyunda bide biz karar verelim benzeyip benzemediğinize guclubacismile

X