Benzetildiginiz/Benzediginiz ünlülerden kendinize yakın bulduklarınız neler ?

gülse birsel, nil karaibrahimgil ve atiye bu ücüne benzetildim en cok.. gülse birsel'e gözlerim, tenim vs nedeniyledir, nil'e gülüsüm, saclarım, dislerim nedeniyledir, atiyeninde bi kac fotografına benzetmislerdi onla bi baglantı kuramamıstım :)

aynen katiliyorum su prensesi hocamin annesi beni cansu dereye benzetmis, ezel dizini annem tvde gordukce diyoki hakkaten kizim sen cansu dereye cok benziyosunn , ve bundanda gurur duyuyorum :)):)))

naz elmas =) gözlerim dudaklarım gülüşüm yüz yapım benziyormuşmuşmuş =) ama ona karsı b sempatim yok hani

benzemezz kimsee banaaa tavrımaa kurban olayımmm kaydirigubbakcemile3 beni de sibel can a benzetiyolar hiç alakam yok ama kilolarımız benziyor kaydirigubbakcemile3

sibel can a benzetirlerdi küçükken ..şimdi de ara sıra benziyormuşum
ama genelde hazal kaya ya benzetiyolarlar.gencodaki halini.
gözlerim mavi,saçlarımda işte onun gibi siyah ve belime kadar. tek fark dudaklarımız benmki çok ince :KK70:

hoşuma gidiyor tabi :KK70: yazın aydın'a gitmiştim orada da hazala benzetip konuşan bile oldu :) :) kimin hoşuna gitmezki diye düşünüyorum :)

Beni de Göksel'e benzetirlerdi ki ona da antipatim var benzettkleri an sinirim bile bozulabilir:)
Yasemin Ergene ye de benzetirler ama ona da sempati beslemiyorum...

Herkes birşey diyor ben de bilmiyorum kime benzediğimi.
:icecream:
Üniversite döneminde iken; 'ahu türkpençe' ye benzetirlerdi...
Şimdi zaman zaman 'catherine zeta jones' filan diyen var...

beni deniz çakıra benzetiyorlar ,özellikle gözleri ,duruşu ,bakışı filan acayip benzetiyorlar ,bi ara saçlarım aynı öyle kızıldı tam benziyordum o zamanlar , inatçılığımı da :)

Türkan şoraya benzetirler beni çocukluğumdan beri ara ara bende benzetirim çünkü aynı gözlere sahibiz suratımın dörtteüçü göz zaten yüz yapım benziyor kısaca

Beni o kadar çok kişiye benzetiyorlar ki ama benzettikleri insanların birbirleriyle alakaları yok..o da bir tuhaf :):):) doğa rutkay,zara,lara,hadise,fulden uras,eda özerkan...
hepsi de birbirinden çok farkılı isimler... sempati filan değil ama ekrana çıktıklarında inceliyorum nerem benziyor diye... ama çözdüm birazını..gülüşüm doğa rutkaya benziyor..konuşma tarzım da..göz şeklim zara ya benziyor..yüz hatlarım eda özerkana..mimiklerimde hadiseye ama lara yok ortada :))))))

wala banada demek akalın diolar ama eski hali şimdi sarı yaptı kndini alakam kalmadı..bide eskiden zara derlerdii..

X