Beren Saat'e terör protestosu!

cimcimegfb

Nami deger #cimcimegfb
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2013
18.026
40.712
Beren Saat'e terör protestosu!
1441762037264.jpg

• Magazin
  • 09.09.2015

Terör Sarıyer'de de lanetlendi. HDP'yi desteklediği bilinen Beren Saat'e tepki göstermek için Aşk-ı Memnu'nun çekildiği köşkte slogan atanlar oldu.

İstanbul'un tüm ilçelerinde PKK terörünü lanetleyen protestolar düzenleniyor. Sarıyer'de ise ilginç bir gösteri gerçekleşti.

HDP'ye verdiği destekle bilinen oyuncu Beren Saat'in rol aldığı televizyon dizisi Aşk-ı Memnu'nun geçtiği köşkün önünde eylem düzenlendi. Sosyal medya hesaplarında eylem, oyuncu "Beren Saat'e inat teröre hayır mitingi" şeklinde duyuruldu.

http://m.ahaber.com.tr/magazin/2015/09/09/beren-saate-teror-protestosu

Bide bu zihniyetteki kisi! Geçip Osmanli Validesini canlandircak..

Ins geri alirlar da osmanli validemizin karakterini bu pkk yandasiyla kirletmezler ...
Cimcime teröre çanak tutan hdp ile masaya oturup apo itine sayın diyen şehitlere kelle diyen şahıs cumhurbaşkanı oluyorsa bu kadın da osmanlı sultanı olabilir.

Üstelik biri rol için diğeri gerçeğin ta kendisi.

Mercimek kadar beyin yok bunlarda tas bina onunde havaya protesto etmisler.Vakfa 3 kurus yardim yap desen ayak yapip kiviracaklar anca profil karartip,yuruyus yaparlar.Noluyor yuruyus yapinca anlamiyorum.Sehitler geri mi geliyor? Neyi ispat ediyoruz?Neyi degistirebiliyoruz? Elimizden gelen bu diyenler bu degil iste..Yaparsin vakfa yardimi dersin ki gorevimi yaptim.Ulkenin dogusu yangin yeriyken batisinda esmer diye pkk sanip adam doven gerizekalilar,hdp'li diye kitapevi yakan ve genel baskanligi basan var ki kitapevi komunist partili birininmis.Bunlarin hepsi kiskirtmadir.90 li yillara mi donelim bu lanet pkk gelsin de tekrardan köyleri basip masum sivilleri mi oldursun? Azicik beyninizle haraket edin diyecegim de zor be.Kullanimi zor yani onunda.

birincisi direkt olarak beren saatın hedef gösterıldıgı bu haberin kk'dan kaldırılmasını istıyorum ki yönetıme bildireceğim gerisi onlara kalmış. yarın öbur gun sokaktakı esmerlerı terörıst dıye dövenler bu kadına neler yapmaz.

ikincisi de herkes önce bi sorumluluk alsın. bu kadar şehıdın kaosun kavganın sorumlusu beren saat mi oldu şimdi.
esas suçlular televızyonlarda tımsah gözyaşı dökuyor. önce bi asıl suçluyu görmek lazım. ona buna çamur atmak yerine.

Aksamki yuruyusun beren saatle alakasi bile yoktu.Bikac kisi slogan atmis olabilir ama Belediyemizin yaptigi duyuruyla genc cocuk kadin erkek herkes Sariyerde sokaklara dokulduk.Terore lanet yuruyusu yapildi Bu kadar sehidimiz varken isimiz gucumuz yok beren saate protesto hazirlayacak Sariyer genclik.Carpitilmis haber.Esimde 3 yasindaki oglumda ve cogu Sariyerli bu protesto yuruyusundeydi.

Aksamki yuruyusun beren saatle alakasi bile yoktu.Bikac kisi slogan atmis olabilir ama Belediyemizin yaptigi duyuruyla genc cocuk kadin erkek herkes Sariyerde sokaklara dokulduk.Terore lanet yuruyusu yapildi Bu kadar sehidimiz varken isimiz gucumuz yok beren saate protesto hazirlayacak Sariyer genclik.Carpitilmis haber.Esimde 3 yasindaki oglumda ve cogu Sariyerli bu protesto yuruyusundeydi.
Keske birde yazila duzeltme yorumlarini okuyan olsa dalga gecilecegine

Bir Sarıyerli olarak dün akşam bu görüntülere bizzat bende şahit oldum :)
Şu gam kasavet yüklü günlerde bir tebessüm olduğunu da gizleyemeyeceğim benim için.
Beren saatin törörizm duygusu ile, bölücülük ile hdp'ye oy verdiğini düşünmesem de rengi en baştan belli olan bir partiye inanıp oy vermiş olması beni üzmüştü. Sadece Beren Saat değil üstelik onun gibi hdp'ye inanarak oy veren bir çok kişide vardı. Dilerim hdp'nin Türkiye partisi olmadığını, pkk'ye hizmet ettiklerini çok geç olmadan fark ederler.

Şu gam kasavet yüklü günlerde bir tebessüm olduğunu da gizleyemeyeceğim benim için.
Beren saatin törörizm duygusu ile, bölücülük ile hdp'ye oy verdiğini düşünmesem de rengi en baştan belli olan bir partiye inanıp oy vermiş olması beni üzmüştü. Sadece Beren Saat değil üstelik onun gibi hdp'ye inanarak oy veren bir çok kişide vardı. Dilerim hdp'nin Türkiye partisi olmadığını, pkk'ye hizmet ettiklerini çok geç olmadan fark ederler.
Bu guzel yuruyusu bile ayak alti etmek icin bu haberleri cikariyorlar ve buna inanilip yorumlar yapiliyor.

Bide Sarıyerliler aşk-ı memnu dizisini de, Beren Saati de sevmişlerdi. Dizinin çekildeği günlerde uzun insan yığınları olurdu yalının karşısında, çekirdeğini kapan gelirdi. Sarıyerliler Beren'e kırgınlıklarını bu şekilde dile getirdiler bence o da dediğin gibi bir kaç kişi ile sınırlı kaldı. Yürüyüşün amacı zaten çok başkaydı.

Bide Sarıyerliler aşk-ı memnu dizisini de, Beren Saati de sevmişlerdi. Dizinin çekildeği günlerde uzun insan yığınları olurdu yalının karşısında, çekirdeğini kapan gelirdi. Sarıyerliler Beren'e kırgınlıklarını bu şekilde dile getirdiler bence o da dediğin gibi bir kaç kişi ile sınırlı kaldı. Yürüyüşün amacı zaten çok başkaydı.
Belediyeden yapilan yayinla duyuruldu yuruyus Sariyer belediyesinin isi gucu yok Beren saat icin yuruyus duzenleyecek tamamen cogu haber gibi karalama yapiliyor.Ama Sariyer yemez bunlari badka kapiya gitsinler...

çoktandır yoktun hoş geldin.

mantıklı yorumlarını görmek güzel.aynı fikirdeyim seninle.

Şu sitede savunulanlara bakıyorum da cidden HDP'yi savunacak hale geldim.. Bazı arkadaşların karanlığı cidden çok korkutucu.

X