Bebek İkinci El Berkayin oyuncaklar,giyim vs... vs...

Oyuncak toplu satiyorum 100 tl
FB_IMG_1450711354691.jpg
FB_IMG_1450711363294.jpg
FB_IMG_1450711366749.jpg
FB_IMG_1450711370616.jpg
FB_IMG_1450711374258.jpg
FB_IMG_1450711379657.jpg

Bebekler Renk Renk Hippo’yu beslerken renkleri, sayıları, şekilleri ve yiyecekleri Türkçe ve İngilizce olarak öğrenecek. Hippo, ağzına atılan parçaların şeklini, rengini ve
üzerinde hangi yiyecek olduğunu biliyor; göbeği atılan şeklin rengine göre ışık veriyor. 4 farklı oyun moduna sahip olan Hippo, ayrıca 10’a kadar sayıyor. Renk Renk Hippo, 45’ten fazla ses efekti, melodi ve aktiviteye sahip.

Fisher price egitici sandalye turkce konusuyor. 60TLEki Görüntüle 1564003
Bebeğinizin eğlenerek birçok şeyi öğrenebileceği aktivite sandalyesi!
* Sandalyenin yanındaki masa üzerinde bulunan beş sayfalık kitap, pastel boyalar ve lamba bebeğe sayıları, şekilleri, renkleri, hayvanları ve daha birçok şeyi öğretir.
* Birçok şarkı ve oyunla bebeğiniz hayal gücünü geliştirir ve eğlenir.
* Pil: 3 AA (dahildir)
* Bebeğin Günlük Deneyimlerinin Öğrenmesine Yardımcı Olur
* Bebeğe,
* Alfabeyi
* saymayı
* Renkler
* Şekilleri öğretir.
* Açık ve Kapalı Kavramlarının Anlaşılmasına Yardımcı Our
* Müziği ışıkları sesleri ve konuşmaları etkinleştirmeyi öğreterek, bebeklerin problem çözme becerisini geliştirir.
* çevresindeki tanıdık nesneleri kullanarak, bebeğin kelimeler ve nesneler arasında bağlantı kurmasına yardımcı olur.
* Oynamak ve öğrenmek için 3 farklı yol
* Öğrenme Zamanı
* Alfabe
* 1'den 10 kadar sayılar
* Renkler, şekiller, zıt anlamlar
* Masal dinleme keyfi ve daha fazlası
* Müzik Eğlence
* 10 eğitici şarkı
* 13 eğlenceli melodi ve komik sesler
* Eğlenceli cevaplarla pekiştirir
* Hayal Gücü
* Birlikte okunan masal kitabı
* Lamba ve pastel boyalarla etkileşim oyunu
* Arkadaş canlısı karakterler v.b. özelikleri çoçuğunuzu keşfetmeye ve oynamaya teşvik eder.
* Öğretilenler
* Alfabe
* Sayılar
* Renkler
* Zıt anlamlılar
* Şekiller
* Masallar
* Selamlamalar
* Beraber Oyun Keyfi
* Çocuğunuz müziğin eğlencesini ve öğrenme keyfini her gün yaşasın .
* Ev işlerinizi yaparken , çoçuğunuza yaptıklarınızı anlatan şarkılar söyleyin.
* Çocuğunuzu hem eğnendirir hemde dil becerisini geliştirmesinde yardımcı olun.
* Oyun veya günlük işler sırasında işler arasında çoçuğunuzla konuşarak ona neler yaptığınızı açıklayın. örneğin "sandalyede oturuyoruz , kitap okuyoruz".
* Özellikler
* Oturup masal saatinin keyfini çıkar veya ayağa kalkıp harika etkinliklerle oyun oyna.
* Bu müzikli sandalyenin üstündeki, altındaki ve etrafındaki eğitici aktivitelere bayılacaksın.
* Renkli bir şarkı ve konuşmalar için pastel boyalara bas, lambayı kapatıp aç, kitabın sayfalarını çevir.
* Masalı başından sonuna kadar dinleyebilir veya her sayfasında farklı nesneler ve karakterler öğrenebilirsin.
* Lamba açılıp kapanır.
* Köpeğin günü masalını dinlemek için sayfaları çevirin,
* Birlikte söylenecek 10 şarkı,
* Sezsiz oynamak için ses kontrolü
* Bebek oturduğunda kalktığında sandalye süpriz tepkiler verir.
Merhaba ben yeni üye oldum kullanmayı bilmiyorum sayfayı yardımcı olurmusunuz ürünü almak istiyorum

Merhaba bana yardımcı olurmusunuz ben yeni üye oldum nasıl kullanılıyor site bilmiyorum birde urun begendim onu almak istiyorum egitici sandalye nasıl yapabilirim

X