berram dünyama hoşgeldi :))))

sofya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2012
152
3
uzun süreli bekleyişimiz sonunda nihayet buldu 38+5 haftalık olmuştuk artık sabah nstye girdik doktor nst sonuçlarını görünce tekrar girmemi istedi bebeğin kalp atışında ani düşüşler varmış tekrar girdik yine ani düşüşler olınca artık yatışını yapalım riske girmeyelim demiş ben heyecandan pek duymadım eşim hemen şimdi mi diye doktora sorunca anladım suni sancı ile doğumu başlatalım zaten bebek de son zamanda kilo almamış dedi 1 saat sonra hastaneye yatışımız yapıldı 4 saat suni sancı verildi ancak açılma olmadı sabah tekrar verelim şimdi dinlenin dediler sabah saat 5 gibi tekrar suni sancı verildi sancı nstde görülüyor fakat ben hiç hissetmiyorum hiç ağrım olmadı zaten hiç açılma da olmadı saat 11 gibi doktor öğlene kadar açılma olmazsa sezaryene hazırlanın dedi artık ben çok sıkılmıştım sonuç belliydi doktora artık beklemeyelim dedim alttan muayene yapıldı açıklık yoktu önlüğümü getirdiler sedyede ameliyathaneye gidiyorum ama ağlamamak için dudaklarımı ısırıyorum ameliyathaneye girince anestezi uzmanı yanıma geldi ve epidural mi yoksa genel anestezi mi olacağını sordu bi taraftan korkuyorum bi taraftan da uyumak istemiyorum doktor epidural yapalım bebeğinin doğumunu izle dedi tamam dedim korkudan titriyorum masaya yattım başladıklarını hissediyorum tabi acı yok bebeğimi çığlıkları ameliyathaneyi çınlattı görevliler aa tombiş kız falan diyolar ben çok küçük ama dedim olur mu tombik senin kızın dedi görevli yanıma getirdi bir sürü simsiyah saçı vardı çok şaşırdım saçlarına hemen götürdüler doyamadım tarifsiz bi duygu yukarı çıktığımda herkes bebişin başındaydı pabucum dama atılmıştı hemen kucağıma verdiler çok güzeldi Allah isteyen herkese nasip etsin darısı bekleyenlerin başına

Allah bağışlar inşallah güle güle büyüt

İsmi de çok güzelmiş Allah bağışlasın gözünüz aydın.

allah anlaı babalı büyütsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…