Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

aynen bende canım sabrediyorum ama bunun gibi nice diyete destek olsun diye bitki çayı içtim sonuç hüsran oldu ben tek çaydan umut beklemiyorum diyet spor hep hayatımda aksatmadan yapıyorum 3 beyaz hayatımda yıllardır yok nerdeyse kaçamak yapmıyorum bile icee disiplinliyim aylardır sanırım vucudum direniyo .. sporuma ek olarak evede t&s sipariş verdim netten bu gün yarın gelir ayrıca pilatese başladım hafif haraketlerini iki gündür en az yarım saat yapıyoırumm eee artık daha napim herşeyden ödün verdim :çok üzgünüm::çok üzgünüm:sonuç kilo sabitt buda bnei deli ediyooo sabır sabır diyerek kendimi telkin ediyorum artıkk:1no2::içelim: hadi genede çayları içip güselleşelim intallah....
canım kaç kg sun ben doğum kilolarını vermeye çalışıyorum

canım kaç kg sun ben doğum kilolarını vermeye çalışıyorum

boyum:160
kg:61.7 takıldım kaldım.kafamçokkarıştısenağlama
.
ama yıllardır hep diyetteyim sanırım vucudum tepki gösteriyo kiloları vermek istemiyoo
ayrıca kansızlık var bende kansız olanların kilo vermesi biraz daha zorlaşırmış..:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
gende yılmadan azim ve sabırla devam ediyorum elbet bigün bende ideal kilolma kavuşurumm...
canım sende diyet sprla ve en önemlisi gerçekten zayıflamak istersenki ozaman kesinlikle kurtulursun kilolarından kendine güven ve azim ve sabırı yanına alarak defet kilolarını ..:teytey: kolay gelsin sana canım a.s.

Aslında hiç birine vücudun bağışıklık kazanacağı şekilde sürekli kullanmamak gerek
BEn bu beşibiryerdeyi haftanın 2 günü içmeyip kalan günler en fazla 2 fincan içiyorum

Bugünde OKtay ustada bir bayan uzman menapoz sonrası hafifi düşmede kemik kırılması yaşana 40 yaşındaki bi hastanın durumunu anlattı
Meğer hasta 8-10 yıldır zayıflama çayı içiyormuş
Evet Tığ gibi zayıfmış Ama sürekli içtiği çay kalsiyum emilimini engellemiş
Vücut kalsiyumsuz kalmış

Aslında bu beşibiryerde hakkında da konuşacaklarıd ama sanırım ben açmadan önce konuşmuşlar Ne dedi bilmiyorum duyamadım
Duyan varsa anlatır belki

çok moda oldu bu çay artık. her aktarda poster poster ilanları var .ender saraç sayesinde iyi kazanç kapısı oldu aktarlara da.bir girdim aktara ..bir sürü kadın hep 5i bir yerdeyi soruyor..
inşallah faydası olur. çay biraz pahalı geldi bana. 10ytl..

Arkadaşlar zayıflamaya yardımcı mı bilemem ama çok şeye iyi geldiği kesin.Benim yaklaşık 1.5 yıldır kolesterolüm yüksekti ve hep kan değerlerim düşüktü.Geçen gün bir rahatsızlık için doktora gittiğimde tüm değerlere tekrar bakıldı;kolesterol sınıra inmiş,ilaçsız kan değerleri normale çıkmış doktor ilaç kullanıp kullanmadığımı sordu.Ben de ilaç değil ama diyet ve bitki çayından olabilir dedim doktor; o zaman devam dedi.

aynen bende canım sabrediyorum ama bunun gibi nice diyete destek olsun diye bitki çayı içtim sonuç hüsran oldu ben tek çaydan umut beklemiyorum diyet spor hep hayatımda aksatmadan yapıyorum 3 beyaz hayatımda yıllardır yok nerdeyse kaçamak yapmıyorum bile icee disiplinliyim aylardır sanırım vucudum direniyo .. sporuma ek olarak evede t&s sipariş verdim netten bu gün yarın gelir ayrıca pilatese başladım hafif haraketlerini iki gündür en az yarım saat yapıyoırumm eee artık daha napim herşeyden ödün verdim :çok üzgünüm::çok üzgünüm:sonuç kilo sabitt buda bnei deli ediyooo sabır sabır diyerek kendimi telkin ediyorum artıkk:1no2::içelim: hadi genede çayları içip güselleşelim intallah....

aynen canım artık çok kafaya takmaya başladım.bir ara yine vermem durmuştu pes ettim 2 ay kadar gr veremedim herşeye dikkat etmeme rağmen..sonra dedim kafama takmayayım düzenli besleneyim...milletin löp löp yediklerini 1/4 ü kadar yiyordum.güya diikat ediyorum 1.5 ay sonra bi çıktım tartıya 3 kilo almışım:1shok:ben daha napıyım öleyimmi açmı gezeyim bu kilomu diyet yaptığım halde sabit tutuyorsam ben aç gezerekmi vereceğim.:sm_confused:üstelik yürüyüş sporda yapıyorum.40 gün oldu nerdeyse çaya başlayalı bende hiç bir işe yaramadı tabi kilo olarak.belki vücudumda başka şeylere ii gelmiştir bilmiyorum

aynen canım artık çok kafaya takmaya başladım.bir ara yine vermem durmuştu pes ettim 2 ay kadar gr veremedim herşeye dikkat etmeme rağmen..sonra dedim kafama takmayayım düzenli besleneyim...milletin löp löp yediklerini 1/4 ü kadar yiyordum.güya diikat ediyorum 1.5 ay sonra bi çıktım tartıya 3 kilo almışım:1shok:ben daha napıyım öleyimmi açmı gezeyim bu kilomu diyet yaptığım halde sabit tutuyorsam ben aç gezerekmi vereceğim.:sm_confused:üstelik yürüyüş sporda yapıyorum.40 gün oldu nerdeyse çaya başlayalı bende hiç bir işe yaramadı tabi kilo olarak.belki vücudumda başka şeylere ii gelmiştir bilmiyorum
selam canım acaba metobolizman mı yavaş benim tiroid bezlerim yavaş çalışıyor bende doğum kg vermeye çalışıyorum 78.800 73 kg düşdüm bakalım devam ediyorum çayada aç kalmayada nezaman ideal kg ulaşıcam

ya arkadaşlar benim bir akrabam aktar,ben eşim için ona sordum,kekiği önermediğini söyledi.kimini zayıflatıyor kimine kilo aldırıyor ya da yavaşlatıyor dedi.içinde kekiğin olması da pek bişey değiştirmiyormuş.bilgilerinize.......

ya arkadaşlar benim bir akrabam aktar,ben eşim için ona sordum,kekiği önermediğini söyledi.kimini zayıflatıyor kimine kilo aldırıyor ya da yavaşlatıyor dedi.içinde kekiğin olması da pek bişey değiştirmiyormuş.bilgilerinize.......

arkadaşlar .....guatırı olanlar sakın içine kekik koymasın. kekik guatırı tetikliyo. teyzem içiyordu bu cayı . şimdi bıraktı. gutırı vardı degerleri yiksek cıkmıs. ben öğrenir öğrenmez söyledim ama iş işten geçmiş hemen bıraktı. korktu şimdi hiç birini içmiyor. ben bu cayı içiyorum. faydasını görüyorum......

ayyyy varya sankı benı anlatmıssın.bende oyleyım ya ne yapcaz bız.onumuzdekı hafta vakıf gureba hastanesının endokrın bolumune gıtcem.test falan yaptırcam.sonuçları sızle paylasırım:uhm:

aldığım yer ve diyetisyenim aç karnına yemeklerden yarım saat önce içilmesini söyledi arkadaşlar bilginiz olsun

ayyyy varya sankı benı anlatmıssın.bende oyleyım ya ne yapcaz bız.onumuzdekı hafta vakıf gureba hastanesının endokrın bolumune gıtcem.test falan yaptırcam.sonuçları sızle paylasırım:uhm:

en kısa zamanda bende gitmek istiyorum.özgenurun dediği gibi troitle ilgili bir sorunum vardır belki çünkü metabolizmamı hızlandırmak için herşeyi yaptım uzun uzun yürüyüşler yaptım bol sebze tükettim.ne deniyorsa yapıyorum.artık bir rahatsızlığım var gibime geliyor.senağlamapaylaşırsan sevinirim canım

en kısa zamanda bende gitmek istiyorum.özgenurun dediği gibi troitle ilgili bir sorunum vardır belki çünkü metabolizmamı hızlandırmak için herşeyi yaptım uzun uzun yürüyüşler yaptım bol sebze tükettim.ne deniyorsa yapıyorum.artık bir rahatsızlığım var gibime geliyor.senağlamapaylaşırsan sevinirim canım

bende de aynı problem vardı.veremiyordum kilo .sebebi t3 hormonum düşmesiymiş.troid hormonlarını test ettir canım

bende elma sirkesiyle su içmeye başlıcam inşallah faydasını görürüm.fazla kilo vermeye ihtiyacım yok sadece 3_4 kilo vermek istiyorum.isteyen olursa tarifi verebilirim

tabikide veririm.bir bardak suyun içine 1_2tatlı kaşığı elma sirkesi koy . ya 1 tatlı kaşığı bal yada limon koyup içebilirsin.her sabah tok karnına içilcek.hem bunu seda sayanda söylemişti

tşk ederim ,şimdi internettende baktım aç karnına yazıyor acaba ne yapsakki?

X