Beşinci Mevsim

Screenshot_2020-09-27-19-58-13-548_com.facebook.katana.jpg

Bal0ncuk Bal0ncuk :KK68: :KK200: :KK68:

Bir öğretmen okula balonlar getirmiş ve çocuklara isimlerini yazıp şişirmelerini söylemiş.
Sonra koridora balonları karışık atmış ve çocuklara 5 dakika vermiş kendi isimlerini bulmaları için. Vakit bitmiş ama kimse kendi balonunu bulamamış.
Sonra en yakın balonu alıp sahibini bulmalarını söylemiş ve 2 dakika bile sürmemiş ve herkesin balonu elinde.
Sonra öğretmen demiş ki:
Balonlar mutluluk gibidir, sadece kendin için ararsan bulamazsın ama herkes birbirinin mutluluğu için uğraşırsa kendi mutluluğunu da bulur.
Mutlu kalın dostlar :KK74:

Bal0ncuk Bal0ncuk :KK68: :KK200: :KK68:

Bir öğretmen okula balonlar getirmiş ve çocuklara isimlerini yazıp şişirmelerini söylemiş.
Sonra koridora balonları karışık atmış ve çocuklara 5 dakika vermiş kendi isimlerini bulmaları için. Vakit bitmiş ama kimse kendi balonunu bulamamış.
Sonra en yakın balonu alıp sahibini bulmalarını söylemiş ve 2 dakika bile sürmemiş ve herkesin balonu elinde.
Sonra öğretmen demiş ki:
Balonlar mutluluk gibidir, sadece kendin için ararsan bulamazsın ama herkes birbirinin mutluluğu için uğraşırsa kendi mutluluğunu da bulur.
Mutlu kalın dostlar :KK74:
yaaaa benim canım ablammmm :KK36::KK36::KK36::KK36:

benimde eşim ne zaman beni kararsız görse (bilir kararsızlık benm için ölümden beterdir) balon alır getirir :-)
balonlar mutluluk verir :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

Merhaba delidivane :KK68:
Kontrol bizde olsun tiklarimiz gün geçtikçe artacaktır buna eminim. :KK200: geçmişi bırakıp ozgurleselim.
İnşallah abla :) Ben yine zayıflamak istiyorum baya fazlam var.Bugün başlıyorum kendi kendime. Bu sefer başarmak istiyorum ☹️

İnşallah abla :) Ben yine zayıflamak istiyorum baya fazlam var.Bugün başlıyorum kendi kendime. Bu sefer başarmak istiyorum ☹️
Kendin için aldığın kararlara sahip çık elinden geleni yap. Tebrik ederim seni...yavaş yavaş aldığın bu kiloları birden vermek zor kendine zaman tanı...giden her gram kârdır ümitsizliğe düştüğün anda buraya koş gel...Desteksiz olmaz biz de arkadaşlarımızdan yardım aldık. Beni de haberdar et. Ucukkacik diye bir arkadaş vardı acaba o sen misin ...

X