Beşinci Mevsim

Ne kadar sevgi dolu insanlar
Merhabalar, takipte kalsam benide sevebilirmisiniz :KK25:
He valla ne güzel dedin kuzum. Ağzın bal yesin. Memnun oluruz ne demek hoş geldin eline ayağına saglik. Yakından tanisan bizleri meftunu olursun o kadar diyim yani. Baloncugum ben Meryem. Buralarda bana hep abla diyorlar çünküm 50 yaşındayım. Ama rakam seni aldatmasın ruhum isyanlarda o hala alışamadı bu yaşa. Bursa'da yaşıyorum. Edebiyat öğretmeniyim. Şu an okulda nöbet geçiriyorum. İki erkek bebem var 21 ve 20 yaşlarında...Sen de kendini birazcık tanitirsan sevinirim. Gelişine çok sevindim. Dostlar biriktiriyoruz hoş ve tatlı... :KK60:

:KK68: :KK68: :KK68: oylamaya katılınız

merhaba günaydın bende yeni geldim tanışalım :)
Çok memnun olurum minik kalp ❤️

He valla ne güzel dedin kuzum. Ağzın bal yesin. Memnun oluruz ne demek hoş geldin eline ayağına saglik. Yakından tanisan bizleri meftunu olursun o kadar diyim yani. Baloncugum ben Meryem. Buralarda bana hep abla diyorlar çünküm 50 yaşındayım. Ama rakam seni aldatmasın ruhum isyanlarda o hala alışamadı bu yaşa. Bursa'da yaşıyorum. Edebiyat öğretmeniyim. Şu an okulda nöbet geçiriyorum. İki erkek bebem var 21 ve 20 yaşlarında...Sen de kendini birazcık tanitirsan sevinirim. Gelişine çok sevindim. Dostlar biriktiriyoruz hoş ve tatlı... :KK60:
Allah uzun ömürler versin sağlıkla inşallah ablacım, evlatlarınıda sana bağışlasın, bende aranıza yeni geldim, 31 yaşındayım henüz anne olamadım Rabbim hayırlı zamanı nasip etsin inşallah

:KK68: :KK68: :KK68: oylamaya katılınız

Tabiki de 🌹

Çok memnun olurum minik kalp ❤

Allah uzun ömürler versin sağlıkla inşallah ablacım, evlatlarınıda sana bağışlasın, bende aranıza yeni geldim, 31 yaşındayım henüz anne olamadım Rabbim hayırlı zamanı nasip etsin inşallah

Tabiki de 🌹
Memnun oldum baloncuk. İnşallah doğru zamanda nasip olur sana da evlat sevgisi.

Kızlar Opera VPN diye bir program var. Tarayıcıyı indirdikten sonra reklamlardan yavasliktan kurtuluyoruz. Rahat edin istedim. Bilginiz olsun. Bizim takımdan Gulumse24 Gulumse24 indirdi dua etti bana hem onu da çağırayım bu vesileyle. Neşe kaynağım o benim. Bugün komşularıyla Kur'an okuyor Allah kabul etsin müsait olunca gelir belki.

Çok memnun olurum minik kalp ❤

Tabiki de 🌹

eee evlimisin kaç yaşındasın çalışıyormusun anlat bakalım :)

eee evlimisin kaç yaşındasın çalışıyormusun anlat bakalım :)
Yaklaşık 1.5 senelik evliyim minik kalp, çok şükür Allah nasip etti çalışıyorum, normal hayatımda gezmeyi eğlenmeyi çok seviyorum yeni arkadaşlar edinmeyide tabiki, sayı ve sevgi karşılıklı olunca uzaktanda dost edinmenin kime ne zararı olabilir ki :) peki ya sen?

Yaklaşık 1.5 senelik evliyim minik kalp, çok şükür Allah nasip etti çalışıyorum, normal hayatımda gezmeyi eğlenmeyi çok seviyorum yeni arkadaşlar edinmeyide tabiki, sayı ve sevgi karşılıklı olunca uzaktanda dost edinmenin kime ne zararı olabilir ki :) peki ya sen?

bende 1 yıldır evliyim :) çalışıyorum şükür. bu zamanda iş bulmak zorlaştı gerçekten allah herkese yardım etsin. bende gezmeyi dolaşmayı severim bayadırda kk'ya üyeyim bi kötülüğünü görmedim valla :KK70: alışırsan kopamazsın :)

Hoşgeldin canım... O yürek zaten bu başlığa sebep oldu daha sık gelelim artık 🥰

Canım ilerde Antalya'ya dönme planınız varmı ?

Canım nasılsın iyimisjn.. ogluş nasıl ?
♥♥
Mutlu carsambalar😍😍😍😍

cnm benim iyi diyelim iyi olalım inş. sen nasılsın??
oğluşum iyi çok şükür.
senin kuzular nasıllar??

Yolunda diyelim yoluna girsin :KK70:
Kizim yine hasta. Zaten son 2.5 ay da 3. Kez hastalanıyor.
Gecen hafta cok bunalmis ve bitik haldeydim. Bu aralar daha iyiyim
Artik psikolojik olarak çöktüm herhalde pazar günüde ben rahatsizlandım.
Hafif öksürüğüm var.
Neyse ki bebek iyi cumartesi kontrole gittim dayanamayip, bu yogun tempo da erken dogurmaktan korkuyorum

geçmiş olsun Allah acil şifalar versin kuzuya inş..

Umudum güzel arkadaşım biz seni unutamayiz ki 😍😍😍😍😍
Kurban olurum minnak parmaklarına.💝
Aynı fikirdeyim canım. Boşuna dünyanın en güzel şehri dememis Atamız.
Kız yeni gördüm mesajını. Az önce öbür grupta gel dediydim. Yavrum mekanı dostlar güzelleştiriyor arada bir buluşalım inşallah.
Carsambanin gelişi mutluluktan olabilir. Hepimize güzellikler diliyorum.

inş tatlım..:KK200:
Ay Allahım bu ne güzel bi konu ne güzel konu başlığı ne güzel insanlar.... bütün güzellikleri bir araya toplayıp bana da haber verdiğin için çooooook teşekkür ederim bal ablam can ablam Elhan Elhan :KK68::KK200::KK200:
Çok mutlu oldum hepinizi burda gördüğüme, @YENA ablammm sana da teşekkür ederim cankuşum :KK36::KK200::KK200:

Şimdilik bukadar yazıyorum cuma günü annemler gidecek ozaman girer tek tek okurum mesajlarınızı büyük bi özlemle sevgiyle....
Hepinizi çok seviyorum canlar çok çok mutlu oldum sizleri yeniden gördüğüm için 💕💕💕💕

hoş geldin lili :KK15:
Simdi durumumu soyle aciklayayim abla ben en cok 107 kusur oldum. Takima girdim 92lere dustum. Sonra izine ayrildim tekrar kilo aldim. Kilo alincada saldim kendimi 105 ciktim.
105 kiloyla bir sisteme basladim. Bugunku kilom 85.7.
Spor salonunda 1 ayim doldu ve olcum yaptik. Antronor sok oldu bu gercek mi dedi. Ilk defa boyle bir gelisme goruyorum dedi. Cok iyi beslenmissin hic kastan kaybetmemissin hep yagdan gitmis dedi. Karin yag oraninin 1.5 birden duseni ilk defa goruyorum dedi. Tabi o konustukca ben havalara uctum. Bu da olcum fotom. Burdaki kiloyu is cikisi tartildigim icin sabahki kilomdan +0.6 cikmis malum yemek yedim su ictik 😂

Eki Görüntüle 2559584

Kilo topigi degil gegik topigiydi ama ben yine lafi kiloya getirdim. Cunku bugun cok mutluyum 😄

hasibe harikasın.. MaşAllah..

Günaydın 😍😍
Mutlu persembeler sonundaoldu sonundaoldu senin için 😘

teşekkürler balım:KK200: inş hepimize mutlu mutlu günler gelir..

Aleyküm selam..

X