Beslenememe sorunu

Valla siz çok iyi besleniyorsunuz bana göre 😂 Ben şu an suyu bile sadece limonla içebiliyorum. Sabahları ancak soğuk sütle nesfit ya da tam buğday ekmekle biraz peynir domates. Öğlen yoğurt ve meyve, çiğ badem vs akşam da bi kase çorba ve yiyebilirsem soğuk bi zeytinyağlı yemek 😄
Ama doktorum henüz besin alışverişi başlamadığı için kendini yemeye zorlama dedi sıvı tüketimine çok ağırlık vermek gerekir. Günde 3 lt su tüketiyorum.
Gazlı içecekler, çay kahve tüketmiyorum.
Şeker yok denecek kadar az
ilkgunler bulanti yok iyiydim simdi su gunde 0.5 e dustu zorlarsam anca 1 lt :/

bu arada nik beni cekti sen de mi asabisin?
.ogleden sonra cok sancim basladi simdi de var alt karinda bugun mutfagi temizledim bisiler pisirdim yoruldum ondan mi yoksa birine ayar oldum ondan mi bilemedim isleri dinlenerek ve zevkle yaptim gerci bugun bulantim az masallah nazar degmesin. demekki çok acmisim ben ondan oyle spatulle kazncak gibi saga sola yapisiyomusum

Son düzenleme:
Evet progestan fitil verdi işyeri bizim olduğu için öyle çok sıkı sıkı çalışamıyorum geç gidip erken çıkıyorum vs ama mecbur gitmem gerek benden başka yaptığım işi bilen yok bebeği öğrediğimizden beri ilişkiye girmiyoruz zaten bakalım inşallah güzel haberler alırım
insallah dikkat et

ilkgunler bulanti yok iyiydim simdi su gunde 0.5 e dustu zorlarsam anca 1 lt :/

bu arada nik beni cekti sen de mi asabisin?
.ogleden sonra cok sancim basladi simdi de var alt karinda bugun mutfagi temizledim bisiler pisirdim yoruldum ondan mi yoksa birine ayar oldum ondan mi bilemedim isleri dinlenerek ve zevkle yaptim gerci bugun bulantim az masallah nazar degmesin. demekki çok acmisim ben ondan oyle spatulle kazncak gibi saga sola yapisiyomusum
Evet bugün çorba döküldü diye ağlamaya başladım mesela 🤣🤣
Normal bu anormallikler süreci en az hasarla atlatmaya çalışacağız 😄

X