Beta 1.20 hamile miyim

mbna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2023
98
17
20
Merhaba hanımlar ben bir kaç hamilelik belirtileri yaşadım daha sonra bir şüphe ile kan testi verdi sonuç 1,20 çıktı sizce gebelik varmıdır daha adetime 6 gün var yani ben düzensiz adet gören birisiyim ama son bir kaç seferdir 31 gün seyrediyor ve bu 31 güne 6 gün var sizce yükselir mi bu günleri atlatiktan sonra tekrarlamali miyim testi

1-2 haftalık hamilelikte 1.20 çıkabiliyor ama sağlıklı bir sonuç için 1 hafta sonra bir daha yaptır hamileysen yükselmiş olur.

1-2 haftalık hamilelikte 1.20 çıkabiliyor ama sağlıklı bir sonuç için 1 hafta sonra bir daha yaptır hamileysen yükselmiş

1-2 haftalık hamilelikte 1.20 çıkabiliyor ama sağlıklı bir sonuç için 1 hafta sonra bir daha yaptır hamileysen yükselmiş olur.
Anladım teşekkürler evde test yaptım tek çizgi çıktı kan verdiğim gün inşallah yükselir

Gebelik için hevesli olunca insan biraz sabırsız olabiliyor inşallah istediğiniz gibi bir sonuç alırsınız.

Gebelik için hevesli olunca insan biraz sabırsız olabiliyor inşallah istediğiniz gibi bir sonuç alırsınız.
Aynen dediğiniz gibi biraz istekli olunca insan çok sabirsizlana biliyor inşallah yükselir ama ara ara kasıklarımda batma oluyor ve yaklaşık 1 hafta gouslerimde hasasiyet hissettim

X