Beta 2 çıktı acilll

Bende 1.20 çıkmıştı negatif

Yok benim de daha önce yaptığımda 0.5 çıkmıştı bu son yaptığım 1.20 çıktı bide bi çok belirtide yaşadım ama regl oldum sonra
Bendede pko var 18gün geçti adetim ama ilk defa ben 0.20 gördüm herzaman 0 çıkardı kafam çok karıştı yükselirmi diye içimde hep bi umut😕

İnşallah yükselir bi kaç gün sonra yine yaparsın için rahatlar en azından
İnşallah canım şu mübarek ayda isteyen herkeze rabbim verir 5yıldır çabalıyoruz biz olmadı hepde sonuç 0çıktığı için busefer şaşırdım biraz bugünde adet olucak gibi bi ağrım var morelim bozuldu açıkcası

İnşallah canım şu mübarek ayda isteyen herkeze rabbim verir 5yıldır çabalıyoruz biz olmadı hepde sonuç 0çıktığı için busefer şaşırdım biraz bugünde adet olucak gibi bi ağrım var morelim bozuldu açıkcası
Bozma morelini inşallah en yakın zamanda güzel haberi alırsın

İyi akşamlar kızlar 3 yıldır evliyim ilk defa beta hcg değerim 2 çıktı ne demek yardım lütfen
Merhabalar aslında hep okuyorum burada yorumları hiç yazmamıştım ilk defa yazıyorum, şöyle oldu bende benim adet tarihim 8 şubat aradan epeyce zaman geçti ne kadar test yaptıysam hiç birsey çıkmadı ama adette olmuyordum beta hgc hep 2.3 çıktı negatifti en son bir hafta önce verdim yine aynı sonuç 2.3 iki gün önce adet söktürücü ilaç almak için gittim ve yine test yaptırdım bir baktım 43,4 beta hgc çıkmış, tekrar bugün kan verdim yarın öğreneceğim sonucu inş ama benim hiç bir belirtim yoktu hala da yok ama hep 2.3 le negatif söyledir ama ben ısrarla sürekli kan tahlili yaptırdım sonuç olumlu gibi bilmiyorum. Ama senin şuan negatif belki geç döllenme olabilir adet olmazsa tekrar tekrar test yaptır.

Merhabalar aslında hep okuyorum burada yorumları hiç yazmamıştım ilk defa yazıyorum, şöyle oldu bende benim adet tarihim 8 şubat aradan epeyce zaman geçti ne kadar test yaptıysam hiç birsey çıkmadı ama adette olmuyordum beta hgc hep 2.3 çıktı negatifti en son bir hafta önce verdim yine aynı sonuç 2.3 iki gün önce adet söktürücü ilaç almak için gittim ve yine test yaptırdım bir baktım 43,4 beta hgc çıkmış, tekrar bugün kan verdim yarın öğreneceğim sonucu inş ama benim hiç bir belirtim yoktu hala da yok ama hep 2.3 le negatif söyledir ama ben ısrarla sürekli kan tahlili yaptırdım sonuç olumlu gibi bilmiyorum. Ama senin şuan negatif belki geç döllenme olabilir adet olmazsa tekrar tekrar test yaptır.
İnşallah hamilesindir canım benim adetime son 5 gün kaldı göğüslerde hassiyet var başka belirtim yok bekliyorum hala çünkü kaç bin tane test yaptım o negatifi görmek çok üzdü beni bu bekleme zarfında da hep niyet ettim alim test yapim diye ama vazgeçtim belki de ovülasyon dönemindeyim die 2 çıktı bilmiyorum bekleyip görecem zaten bu ayda olmazsa önümüzdeki ay aşılama yada tüp bebek için başvuracağım

İnşallah hamilesindir canım benim adetime son 5 gün kaldı göğüslerde hassiyet var başka belirtim yok bekliyorum hala çünkü kaç bin tane test yaptım o negatifi görmek çok üzdü beni bu bekleme zarfında da hep niyet ettim alim test yapim diye ama vazgeçtim belki de ovülasyon dönemindeyim die 2 çıktı bilmiyorum bekleyip görecem zaten bu ayda olmazsa önümüzdeki ay aşılama yada tüp bebek için başvuracağ

İnşallah Allah isteyen herkese nasip etsin. Siz hiç ümidinizi kaybetmeyin biliyorum beklemek çok zor bende 1 buçuk yıldır bekliyorum. Hakkınızda hayırlı olsun.

image.jpg

Merhabalar. 25 26 Mayıs yumurtlama çatlama tarihlerimdi. 1 Nisan'da kan testinde beta 1.2 çıktı dün yani 5 Nisan'da 9.8 çıktı. Çok erken vermek zorunda kaldım ilaç kullanabilmek için. Sizce nedir durum çok düşük ama yükselmiş diye ümitlendim. Adetime daha 5 gün var bu arada. Erken gebelik testinde de 15 20 dk sonra 2. çizgi silikleşti. Daha önce yaptıklarım 1 gün beklese bile silikleşmiyordu.

Eklentiler

• IMG20240405132929.jpg
    IMG20240405132929.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG20240405132924.jpg
    IMG20240405132924.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 36
Merhabalar. 25 26 Mayıs yumurtlama çatlama tarihlerimdi. 1 Nisan'da kan testinde beta 1.2 çıktı dün yani 5 Nisan'da 9.8 çıktı. Çok erken vermek zorunda kaldım ilaç kullanabilmek için. Sizce nedir durum çok düşük ama yükselmiş diye ümitlendim. Adetime daha 5 gün var bu arada. Erken gebelik testinde de 15 20 dk sonra 2. çizgi silikleşti. Daha önce yaptıklarım 1 gün beklese bile silikleşmiyordu.
Erken gebelik olabilir iki günde bir kan tahlili ver bence silik çıktığında genellikle gebelik oluyor hadi hayırlısı

X