Beta artışım nasıl sizce

meowme

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2020
140
49
38
Arkadaşlar adet gecikmesinin 1.günü beta 124 3.gün 234 5.gün 502 çıktı sizce nasıl biraz düşük gibi dedi doktor

Arkadaşlar adet gecikmesinin 1.günü beta 124 3.gün 234 5.gün 502 çıktı sizce nasıl biraz düşük gibi dedi doktor
Hayır bence çok güzel artmış iki kat artması lazım iki günde sizinki de artmış gayet sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

3. Gün artışı düşük . Allahım bi an önce hayırla yavruna kavuştursun. İnşallah düzene girer değerlerin💕 Belki de bundan sonra hep güzel artar

Biraz düşük evet ama takip edin bakalım belli olmaz bıkac gün içinde daha sağlıklı artabilir..hayırlısı olsun

Bu bazı doktorlar neye göre böyle şeyler söylüyorlar sizlere anlam veremiyorum.. Tamam bende doktor değilim doktorlardan daha iyi bilmiyorum elbette ama bende çok doktor tanıdım çok doktorlara gittim oradan biliyorum yani birşeyler.. Değeriniz düşük falan değil ki.. Sadece ikinci değeriniz tam 2 kat atmamış o da zaten çok yakın.. Hem de yüzde altmış artış olması yeterli.. Son değeriniz zaten 2 kat artmış daha ne olacakmış acaba?? O doktora bi sorsanız keşke..

Benim stresten doktora kızmak bile aklıma gelmedi Yeter ki sağ Salim olsun da doktor umrumda değil😔Allahım hepinizin gönlünden geçeni nasip etsin canım 🙏🙏🙏

Benimde öyle artmıştı hep ,çok araştırmıştım, üzülmüştüm ,telaslanmistim ama ikizmis 7 haftada öğrendik, ikiz olmasına rağmen yüzde 70 civarı artış oluyordu,iki katı olcak diye kendini sartlama strese girme,yanlış hatırlamıyorsam enson 700 den 1200 olmuştu,1200 den 2000 bin olmuştu yani hiç iki katı artmadı ama şükürler olsun sağlıklı şimdi yanımda uyuyor diğeri sonradan 9 haftalık kalbi durdu o ayrı yani kısacası ben çok stres yaptım o zamanlar o kan vereceğim gün araları zaman geçmezdi internet ten okurdum devamlı tabi olumsuz senoryolar hazır neyse Allah kucağı na almayı nasip etsin

Benimde öyle artmıştı hep ,çok araştırmıştım, üzülmüştüm ,telaslanmistim ama ikizmis 7 haftada öğrendik, ikiz olmasına rağmen yüzde 70 civarı artış oluyordu,iki katı olcak diye kendini sartlama strese girme,yanlış hatırlamıyorsam enson 700 den 1200 olmuştu,1200 den 2000 bin olmuştu yani hiç iki katı artmadı ama şükürler olsun sağlıklı şimdi yanımda uyuyor diğeri sonradan 9 haftalık kalbi durdu o ayrı yani kısacası ben çok stres yaptım o zamanlar o kan vereceğim gün araları zaman geçmezdi internet ten okurdum devamlı tabi olumsuz senoryolar hazır neyse Allah kucağı na almayı nasip etsin
Teşekkür ederim canım Allah çocuğuna uzun ömürler versin.İnşallah benim de korkacak bir şey yoktur.

X