Beta değeri lütfen bilgi verir misiniz

Suyu çok içiyorum ama havuç yemiyordum aslında bugünden itibaren başlıyorum hemen 🥰 yeter ki tutunsun bebeğim❤️
Tutunur inşallah canım çok dikkatli olman lazım bu zamanlarda yüksek bir yere asla uzanma, elektrik süpürgesini de mecburi olmazsa kullanma kendini zorlayacak herşeyden uzak dur, boll boll da uzan ayaklarını kaldır 🫶🏻

Tutunur inşallah canım çok dikkatli olman lazım bu zamanlarda yüksek bir yere asla uzanma, elektrik süpürgesini de mecburi olmazsa kullanma kendini zorlayacak herşeyden uzak dur, boll boll da uzan ayaklarını kaldır 🫶🏻
Aaa ayaklarımı kaldırmam mı gerekiyor yeni duydum. Mümkün olduğunca uzanmıyorum temizlik yapmıyorum çok ama ayaklarımı kaldırmayı yemi duydum hemen yapacağım 🥰

Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için ceviz falan yiyorum beta hormonunu yükseltiyormuş umarım iyi gelir yükselir değerim 🙏
İyi gelir inşallah canım bol bol dua et sağlıklıysa zaten seninle kalır bebeğin sağlıksızsa da Allah daha iyisini vermek için alır onu öyle düşün benimde 3 düşüğüm oldu ama Rabbim yine nasip etti bak demekki umut her zaman var ☺️

İyi gelir inşallah canım bol bol dua et sağlıklıysa zaten seninle kalır bebeğin sağlıksızsa da Allah daha iyisini vermek için alır onu öyle düşün benimde 3 düşüğüm oldu ama Rabbim yine nasip etti bak demekki umut her zaman var ☺️
Benim ilk gebeliğim olduğu için bazı konular hakkında pek bilgim yok o yüzden buradan sorabildiğim soruları sorup bilgi edinmeye çalışıyorum🥰 umarım herkesin Allah yardımcısı olur herkes sağ Salim kucağına alır bebeğini ❤🌸

Normal yükselmiş beta değerin aslında doktor neden beklemeden direk böyle demiş anlamış değilim . Adetin geçince başka doktorada görün, benim adete 3 gün varken beta değerim 23’tü sonra seninki gibi arttı ama doktorum hiç böyle birşey demedi
23 derken 2.30 mu

X