Beta değerim sabit kaldı sonra düştü

dnzli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2023
15
5
Kızlar merhaba ben bişey sormak istiyorum. Geçen sene kasım ayında dış gebelik geçirdim değerlerim deli gibi artıyordu ben doktora 5000 değerle gidip iğneyle sonlandırıldı değer çok yüksek olduğu için süreç uzun sürdü . Geçen hafta test ile hamile olduğumu öğrendim çarşamba günü beta 56 . Cumartesi tekrar 56 ve bugün bakıldığında da 50 ye düşmüştü. Randevum perşembe günü henüz gitmedim doktora. Aynı durumu yaşayan var mıydı ? Bu arada geçen haftada pazartesiden beri ara ara kahverengi lekelerim geliyor

Kimyasal görünüyor canım yakında kanaman başlar sıfırlandığı zaman

Geçmiş olsun kimyasal gebelik yaşamışsınız yakın zamanda adet olursunuz ama üzülmeyin genelde kimyasal gebelik sonrasında sağlıklı gebelik peşinden geliyor

Dış gebelik olmasın da. Çok yorucu bi süreç aşırı yıpranıyor insan çift çizgiyi gördüğüne bile sevinemiyor. İnşallah kimyasaldır hepiniz öyle yazmışsınız yarın gidicem doktora bakalım kendi kendine düşer inşallah

İyi günler benim size bir sorum olacaktı benim kan değerim 4498den 3805e düştü böyle bir sorun yaşayanlar var mı bilgisi olan varmı

İyi günler benim size bir sorum olacaktı benim kan değerim 4498den 3805e düştü böyle bir sorun yaşayanlar var mı bilgisi olan varmı
Merhabalar üzmek istemem ama beta düştüyse sağlıksız bir gebelik gibi görünüyor. Lekelenme ya da kanama var mı?

İyi günler benim size bir sorum olacaktı benim kan değerim 4498den 3805e düştü böyle bir sorun yaşayanlar var
İyi günler benim size bir sorum olacaktı benim kandeğerim 4498den 3805e düştü böyle bir sorun yaşayanlar var mı bilgisi olan varmı
erhaba
Geçmiş olsun kimyasal gebelik yaşamışsınız yakın zamanda adet olursunuz ama üzülmeyin genelde kimyasal gebelik sonrasında sağlıklı gebelik peşinden geliyor
Merhaba bende üzmek istemiyorum ama benimde değer düşmeye başlayınca önce leke sonra kanamaya döndü yani inşallah sizin öyle değildir ama sağlıksız gibi görünüyor

Merhabalar üzmek istemem ama beta düştüyse sağlıksız bir gebelik gibi görünüyor. Lekelenme ya da kanama var mı?
Benim 24596 çıktı bu normal mi 7 haftalıkken doktor hiç bişey göremedi cildin kalın dedi testte böyle çıktı artması mi gerekiuo yani ya da çok artınca ne oluyo bilginix var mi

Benim 24596 çıktı bu normal mi 7 haftalıkken doktor hiç bişey göremedi cildin kalın dedi testte böyle çıktı artması mi gerekiuo yani ya da çok artınca ne oluyo bilginix var mi
7 haftalık benimde 78 bin çıktı HCG. 7 haftada kese bile görünmüyorsa bir terslik var gibi. Başka bir doktora da görünün bence.

X