Beta HCG 1.20 çıkması

Tugba5906

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2021
6
8
28
İyi günler benim beta HCG testim 1.20 çıktı hep 0 çıkıyordu. Ve adetim 11 gün gecikti. Öncesinde kahve bi lekelenme yaşadım adetimden 3 gün önce. Sizce ne yapmam gerekir hala adet olacak gibide değilim.

Hep 0 çıkan yerde mi 1.2 çıktı? Bazı yerlerin negatif değer yazışı farklı oluyor çünkü. Bizim saglık ocağı 0 yazıyo mesala. Bi hastane var o 1.2 yazıyor.

İyi günler benim beta HCG testim 1.20 çıktı hep 0 çıkıyordu. Ve adetim 11 gün gecikti. Öncesinde kahve bi lekelenme yaşadım adetimden 3 gün önce. Sizce ne yapmam gerekir hala adet olacak gibide değilim.
Doktora gidip bi baktırın isterseniz. Kist vs gibi bişey oluşmuş olabilir. 1.20 11 gün gecikme için çok düşük bir değer.
Kür yaptıysanız ondan da gecikmiş olabilirsiniz.

Doktora gidip bi baktırın isterseniz. Kist vs gibi bişey oluşmuş olabilir. 1.20 11 gün gecikme için çok düşük bir değer.
Kür yaptıysanız ondan da gecikmiş olabilirsiniz.
Polikistik over var bende ve bu ne hormonlarını nede adet döngümde bi problem oluşturmadı hep düzenliydi o yüzden ilaç bile kullanmadım. O yüzden bu şüphem.

Selamün aleyküm
Hanımlar ya polikistik over var Regil düzensiz
Yıl başından buyana adetlerim hep iyice dengesiz en son 16 Mart Regil olsun Nisan olmadım geçince hani belki inşaallah gebe olurum dedim 28 Nisan test yaptım 0.109 cıktı normalde test yaptırdığım da hep değerim gebe değilsem 1.20 çıkardı
Acaba geç döllenme gibi bir durum varmıdır
Doktor adet sökücü verdi yolladı kullanmak içimden gelmiyor bayramdan sonraya bırak ilacı diyor içimden ses
hiç 0.109 çıkmamıştı değer yükselir mi acaba !?
Napıcam bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Selamün aleyküm
Hanımlar ya polikistik over var Regil düzensiz
Yıl başından buyana adetlerim hep iyice dengesiz en son 16 Mart Regil olsun Nisan olmadım geçince hani belki inşaallah gebe olurum dedim 28 Nisan test yaptım 0.109 cıktı normalde test yaptırdığım da hep değerim gebe değilsem 1.20 çıkardı
Acaba geç döllenme gibi bir durum varmıdır
Doktor adet sökücü verdi yolladı kullanmak içimden gelmiyor bayramdan sonraya bırak ilacı diyor içimden ses
hiç 0.109 çıkmamıştı değer yükselir mi acaba !?
Napıcam bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Canım 0.109, 1.20den daha düşük bir değer yalnız. Negatif sonuç

Canım varmı bi gelişme bendede aynı sıkıntı var şuan 8 gün gecikti ve değerim 1.20 😣

Benim malesef negatif çıktı bence ağrılı geçen bi adet döneminiz varsa ve ağır olan bir ağrı kesici kullanıyorsan bu yüzden bu kadar gecikme yaşadık. Bir önceki ay ne kullandığımızda önemliymiş.

Herkese ıyı gunler ben hamıleyım ve kesem gorundu ama kac havtalık bılmıyom sormadım heycandan hcg 4199 cıktı sızce nekadarlık
Merhaba bende bugün yaptırdım 1.20 çıktı ve hep 0.2 falan çıkıyordu adetimde gecikti zaten düzensizdide. Nette baktım gebelik ihtimali olabiliyormuş sizde de olduğu gibi. Sizin 1.20 çıkıp sonradan yükseltmişti değil mi ☺️

X