Beta hcg 10 bin çıktı kaç haftalık acaba ?

Arkadaşlar merhaba ben adetim geçince hem kan testi hem idrar testi yaptım 😊 idrar testinde anında ikinci çizgi çıktı . Kan testini ise iki gün ara ile tekrarladık. İlki 0.400 du Ertesi gün idrar testini yaptım çift çizgi çıktı. Sonraki gün bidaha kan verince değerim 10 bin çıktı doktor pozitif dedi. Kaç haftalık oluyor anlamadım adet tarihine göre farklı çıkıyor beta değerine göre farklı çıkıyor. Bide hastaneye gidecez insAllah kese görünür demi ? Rabbim tüm isteyen ve bekleyenlere hayirlisi ile nasip etsin inşAllah 🤲🏻
Beta değerine göre gebelik haftası belirlenemez.. Kese göründükten sonra doktorunuz söyleyecektir..

Bu arada hayırlı olsun ☺️ Sağlıkla kavuşun inşallah

Her kanama kötü bişey olduğu anlamına gelmiyor ama tabiki doktora gidilmesi gerekiyor benim de test yaptırdıktan 1 hafta sonra kanamam oldu hatta şu an 12 haftalığım hala kanamam oluyo bazen tedirgin olma ama ihmalde etme
Kanamanız ilk kaç haftalıkken oldu acaba nasıldı

Progestan kullandım 5 binlerdeydi tam hatırlamıyorum ama sizin kaç
Değerime ilk defa dün baktırdım dün 130 du kanama olunca bugün özel bi hastanede yaptırdım 230 çıktı . Aslında adetim geceli 10 gün oldu ama yine de arttığı için umudumu kaybetmek istemiyorum :KK43:

Değerime ilk defa dün baktırdım dün 130 du kanama olunca bugün özel bi hastanede yaptırdım 230 çıktı . Aslında adetim geceli 10 gün oldu ama yine de arttığı için umudumu kaybetmek istemiyorum :KK43:
Bence gayet iyi artmış 2 katı olması gerekiyor hemen hemen 2 katı sabret Allahın izniyle bişey olmaz çokmuydu kanaman

Bence gayet iyi artmış 2 katı olması gerekiyor hemen hemen 2 katı sabret Allahın izniyle bişey olmaz çokmuydu kanaman
Pembe bi peçete dolusu geldi sildim başka gelmedi , ama kasıklarım da ve bacaklarım da ağrılar başladı. Çok teşekkür ederim inşallah 💝

X