Beta hcg 21.262 ancak bebek görünmüyor

Kızlar selamm bende adetimden birgün önce kan testı verdim 74.5 çıktı hamilesin ama yükselmesi gerekiyor dedi hemşire sizce normalmi değerim??? adetim 3 gün geçtikten sonra yine gidicem pazartesi bakalım inşallah bebeğim benimledir
Canim gecikmemesine göre bence sonucun iyi çıkmış. 2 günde bir kan testi ver takip et. Eğer 2 katı ve fazlası yükseliyor ise 3500 den sonra doktora git keseyi görürsün. Önceden gidince göremiyorlar ve can sıkıcı konuşuyorlar. Kendimden biliyorum.

İnşallah yükselmiştir ya teşekkür ederim böyle zamanlar umuda çok ihtiyacımız oluyor💐
Evet. Ama sende korkulacak bir şey göremedim. İçini ferah tut üzüntü en büyük düşmanın artık. Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 😊 süt, yogurt, yumurta, balık ağırlık ver 2 güne de beta takibi yap hayırlı olsun canım 😊

Kizlaaaaar bebeğim gözüktü doktor aşağıdan baktı. Kalbini de duydum. Geç döllenmeymis bebek 6+4 kese ise 7+1 😂 kese çevresinde biraz kanama varmis ona da ilaç verecek 💕💕😊😊
Merhabalar nasılsınız . Sizinle aynı sorunu yaşıyorum bir kaç sorumolacak. Benim sat 31 ağustos. Gecen çarşamba 6+1 kese var 20.8 mm bebek yok bos olabilir dedi haftaya gel dedi . Bu hafta kontrolvar ama çok korkuyorum gitmeye. Devlet hastanesinde doktorum. Sizin nasıl oldu boş olabilir dediklerinde kaç mm di kese yardımcı olabilirmisiniz🙏🌸

Evet. Ama sende korkulacak bir şey göremedim. İçini ferah tut üzüntü en büyük düşmanın artık. Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 😊 süt, yogurt, yumurta, balık ağırlık ver 2 güne de beta takibi yap hayırlı olsun canım 😊
Selamlar betam çıktı 1 haftada 1700 lere çıkmış 1 hafta önce 74dü çok şükür cumartesi doktor muaynesi olucam inşallah gözükür kese çok heyecanlıyız 😍

Kizlaaaaar bebeğim gözüktü doktor aşağıdan baktı. Kalbini de duydum. Geç döllenmeymis bebek 6+4 kese ise 7+1 😂 kese çevresinde biraz kanama varmis ona da ilaç verecek 💕💕😊😊
Benimde hcg 4+4 haftalıkken 17950 idi hcg yüksekliği sıkıntı mı bizde 6 haftada bebeği göremedik

X