Beta-hCG 27,5 hamile olma olasılığı nedir?

yavasgelguzelim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2021
57
51
34
Merhaba kızlar,
SAT 23.04.2021 BAT bugündü ama henüz adet olmadım. Dün kaset test yapmıştım 2. çizgi silik çıktı. Bugün sağlık ocağında kan verdim Beta-hCG 27,5 çıktı sizce gebelik başlamış mıdır? Test fotoğrafını da ekliyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2021-05-20 at 18.02.24.jpeg
    WhatsApp Image 2021-05-20 at 18.02.24.jpeg
    111,2 KB · Görüntüleme: 229
Merhaba kızlar,
SAT 23.04.2021 BAT bugündü ama henüz adet olmadım. Dün kaset test yapmıştım 2. çizgi silik çıktı. Bugün sağlık ocağında kan verdim Beta-hCG 27,5 çıktı sizce gebelik başlamış mıdır? Test fotoğrafını da ekliyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Evet canim. Hayirli olsun 😍

Çok teşekkürler umut verdiniz.🥰 Doktor umutlanma cumartesi günü 2. Kez kan ver 2 katına yükselmesini bekle dedi.
Hamilelik var ama evet artim normal olmali. Hamileliyin hiç bir haftasinda tam herşey yolunda diyerek sevinemiyoruz zaten. Ama olumsuz da dusunme. Şu an dollenme olmuş devami Allahin bileceyi iştir. InsaAllah hayirlisiyla sıkica tutunur sana yavrun

Merhaba kızlar,
Tebrikler erken oldugu icin digeri acik cizgi 15 gunluk falan sanirim

Merhaba kızlar hcg 15 bin çıktı 4-5 haftalık dedi doktora sizce bu değere göre daha büyük olması gerekmez mi
Beta'ya göre 6-7 haftalık gibi. Adete göre kaç? Benim 10bin çıktığında aile hekimi 6 hafta demişti bana. ama ben 7. hafta doktora gitmiştim, kese ve bebeği görmüştük kalp atışını da duymuştuk

X