Beta hcg 290

Sumeyye1242

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2018
31
12
28
Merhaba iyi günler ☺️ Benim adetime 1 gün varken dayanamayıp test yaptım pozitif çıktı. Sonra hastaneye gittim beta hcg 290 çıktı doktor yeniden test yapalım iki gün sonra dedi? Ben yeni evliyim pek bilmiyorum sizce değerim düşük mü ondan mı öyle dedi

Hayır 2 gün arayla kan alınır düzenli artışvar mı diye bakılır. Normali bu.

Merhaba iyi günler ☺️ Benim adetime 1 gün varken dayanamayıp test yaptım pozitif çıktı. Sonra hastaneye gittim beta hcg 290 çıktı doktor yeniden test yapalım iki gün sonra dedi? Ben yeni evliyim pek bilmiyorum sizce değerim düşük mü ondan mı öyle dedi
Değer gayet iyi artışına bakılmalı folik asit başlanmalı . Şu durumda ağır kaldırma asılma hareketleri ilişki onerilmiyo çünkü tam tutunma aşaması . Onun dışında lekelenmeler olursa direk acile yada kadın doğuma gidin

Merhaba benim adet gunum bugin olmaai lazim kan verdim 6.6 yaziyor varmi yada kotu mu

X