Beta hcg 3.76

Tekrar kan ver ve sana kendimi anlatayım umut her zaman vardır.. adet gecikmesinin 5.gününde 1.2 ile negatif adet gecikmesinin 11. Gününde 27 ile pozitif 🥹🥹 ve bugün doktora gideceğim geçen hafta çarşamba 988di tekrar kan verin 2 gün arayla en az %60artması lazım diyorlar ❤️
Ay ağladım yorumunuzu görünce💖 kendime bir umut arıyorum regle 2 gün kala 0,24 negatif. İnşallah değişir benimde Allahım🙏🏻

Beta testini erken yapmayın hanımlar erkenden yapınca düşük çıkabiliyor hamile iseniz bile stres oluyor insan. O yüzden doktorlar genelde 10gün falan gecikme olunca yapın diyorlar tahlilleri. Tabi çok zor insanın kendimş tutması biliyorum 😂😂😂

Merhabalar hanımlar geçtiğimiz ay doktorumun stresten dediği bir ara kanama yaşadım(yerleşme kanamasından daha yoğun) bu sebeple beklenen tarihte adet olmadım ancak sürekli adet olacak gibi hissederken olmuyorum idrar testlerin negatif çıktı ancak yine de bir umut kan testi yaptırdım geçmişte 3 testim de beta hcg hep 0.1 çıkarken bugünkü testim 2.93 çıktı. Önümüzdeki günlerde yükselme ihtimali yüksek olabilir mi sizce kaç gün sonra tekrarlamaya önerirsiniz tecrübeleriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Merhabalar hanımlar geçtiğimiz ay doktorumun stresten dediği bir ara kanama yaşadım(yerleşme kanamasından daha yoğun) bu sebeple beklenen tarihte adet olmadım ancak sürekli adet olacak gibi hissederken olmuyorum idrar testlerin negatif çıktı ancak yine de bir umut kan testi yaptırdım geçmişte 3 testim de beta hcg hep 0.1 çıkarken bugünkü testim 2.93 çıktı. Önümüzdeki günlerde yükselme ihtimali yüksek olabilir mi sizce kaç gün sonra tekrarlamaya önerirsiniz tecrübeleriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.
Eğer gebelikse 2 günde en az %60 artması lazım bence 2 3 gün sonra tekrar kan verin sonucu değerlendirelim gecikme kaç gün oldu

Tekrar kan ver ve sana kendimi anlatayım umut her zaman vardır.. adet gecikmesinin 5.gününde 1.2 ile negatif adet gecikmesinin 11. Gününde 27 ile pozitif 🥹🥹 ve bugün doktora gideceğim geçen hafta çarşamba 988di tekrar kan verin 2 gün arayla en az %60artması lazım diyorlar ❤️
Canım merhaba
İnşallah benimde yükselir

Eklentiler

• IMG_8134.jpeg
    IMG_8134.jpeg
    21,2 KB · Görüntüleme: 89
Dayanamadım bugün tekrar test yaptırdım dün sabah 9 gibi kanda 2.93dü bugün akşam 6 gibi verdim 4.4'e çıkmış 😊
Kesin gebelik var demek için 5i geçmesi lazım ama sizin artıyor gibi 😍 bence pazartesi kan verin pazartesiye kadar heyecanla beklersiniz biliyorum ama pazartesi verin hafta sonu ne kadar artmış bakalım zaten hemen kdın doğuma gitseniz de kese gözükmez beklemeniz lazım 🫠

X