Beta hcg 45.01

ucanpayanda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
591
670
28
Kızlar adet gecikmemin 5.günü.5 gündür test yapıyorumsilik çizgi çıkıyor bugun dayanamadım kan verdim koyulaşma olmadı testlerde belirgin şekilde.
Sonucum cıktı 45.01 oturdum ağlıyorum değer çok düşük diye.
Aralık ayında adetin 3.günü 23 beta ile kimyasal gecirmiştim.
Yine aynı senaryo gibi suan o kadar üzgünüm ki. Şöyle bi göremedik yuksek rakamları..

Bilmiyorum umut var mı yok mu bu rakamlardan gebeliği devam eden çok kadın var burada görüyorum ama suan çok umutsuzum..

Testi tekrarlamadan bilemeyiz ki kuzum 🥺 hem önceki kimyasal oldu diye bu da olacak değil ki, umudunu kaybetme 🤗🙏

Kızlar adet gecikmemin 5.günü.5 gündür test yapıyorumsilik çizgi çıkıyor bugun dayanamadım kan verdim koyulaşma olmadı testlerde belirgin şekilde.
Yine aynı senaryo gibi suan o kadar üzgünüm ki. Şöyle bi göremedik yuksek rakamları..

Bilmiyorum umut var mı yok mu bu rakamlardan gebeliği devam eden çok kadın var burada görüyorum ama suan çok umutsuzum..
Geç döllenme olabilir mii? Umutsuzluğa kapılma 33 ile öğrenmiştim ben

Ben 9’la ogrenmistim, onemli olan artisin duzenli olmasi

Ben 9’la ogrenmistim, onemli olan artisin duzenli olmasi
Geç döllenme olabilir mii? Umutsuzluğa kapılma 33 ile öğrenmiştim ben
Ben mi kendimi adet yapıyorum anlamadım ki. Diğerinde de beta öğrendim sonuc 23 çıkmıstı aksamına adet olmustum. Bunda da yine aynı gün adet oldum. Hiç test yapmasaydım sonucu gormeseydim olmayacak mısım gibi dusunuyorum. Biliyorum saçma ama sanki ümidimi kestiğim noktada adet oluyorum gibi oluyor.

Gecikme olunca test yapmamak da mümkün olmaz ki ya 😥 kimyasal olmasının sebebi araştırıldı mı?
İnşallah bir dahaki denemede sağlıklı gebeliğiniz olur 🙏🤗

X