Beta Hcg 5 sizce hamile miyim?

ecilark

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2021
1
1
25
Merhaba kızlar
Bugün adetimin 4. Günü olması gerekiyordu ama hala olmadım. Normalde gecikme yaşamazdım hiç gününde olurdum. İlişkiye gireli 12-13 gün oldu henüz bugün kan tahlili yaptırdım beta hcg değerim 5 cikti. Sizce ümitlenmeli miyim?? Gebelik var mıdır??

Merve

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
25.054
95.484
29
Testi tekrarlayın attış varsa gebelik vardır. 5 sınır çünkü.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

soGuk nevale

hemoglobin
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2021
854
901
32
Merhaba kızlar
Bugün adetimin 4. Günü olması gerekiyordu ama hala olmadım. Normalde gecikme yaşamazdım hiç gününde olurdum. İlişkiye gireli 12-13 gün oldu henüz bugün kan tahlili yaptırdım beta hcg değerim 5 cikti. Sizce ümitlenmeli miyim?? Gebelik var mıdır??
negatıfken 0 yada 1 gıbı sayı cıkıyor. 5 ustu pozıtıf dıyorlar. Tekrarladıgında artmıs olur bı kac gun sonra artısına gore degerlendırırsın. 12 13 gun oncekı ılıskıde sperm 3 gun kadar yasayıp yasayıp bundan 9 10 gun oncekı yumurtlamayı gorebılıyor. Dolayısıyla az sayı cıkması dogal.. Yenı gebelık olur varsa da :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-01-2022

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 156 gün kaldı.

Önümzüdeki iki gün içinde kulaklar nihayi konumuna gelecektir. Bu haftadan itibaren kalbiniz hamileliğinizi desteklemek için %40-50 daha fazla çalışacaktır. Genellikle bu fazla iş yükü sorun teşkil etmez. Sağlıklı bir kalp artan bu ihtiyaç ile baş edebilir. Annelerde karnın iki yanında olan ligament ağrıları olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Prenses1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2018
379
57
29
negatıfken 0 yada 1 gıbı sayı cıkıyor. 5 ustu pozıtıf dıyorlar. Tekrarladıgında artmıs olur bı kac gun sonra artısına gore degerlendırırsın. 12 13 gun oncekı ılıskıde sperm 3 gun kadar yasayıp yasayıp bundan 9 10 gun oncekı yumurtlamayı gorebılıyor. Dolayısıyla az sayı cıkması dogal.. Yenı gebelık olur varsa da :)
2 çıkarsa peki gebelik yok demekmi

Eklentiler

• IMG-20210626-WA0038.jpg
    IMG-20210626-WA0038.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 81

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 834 gün geçti.

Funda44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
1.472
486
25
Malesef yok

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-03-2022

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Funda44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
1.472
486
25

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-03-2022

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

soGuk nevale

hemoglobin
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2021
854
901
32

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-01-2022

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 156 gün kaldı.

Önümzüdeki iki gün içinde kulaklar nihayi konumuna gelecektir. Bu haftadan itibaren kalbiniz hamileliğinizi desteklemek için %40-50 daha fazla çalışacaktır. Genellikle bu fazla iş yükü sorun teşkil etmez. Sağlıklı bir kalp artan bu ihtiyaç ile baş edebilir. Annelerde karnın iki yanında olan ligament ağrıları olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)