BETA HCG 88.6

BIFAT

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2021
2
1
26
Merhabalar ☺️ Yeni katıldım yardımcı okursanız sevinirim ☺️

Regl tarihim 24.06.2021

Ben erken olduğunu bilsemde 19.06.2021 Cumartesi günü evde idrar testi yaptım ve 30-45 dk sonra baktığımda çift çizgiydi Pazar günü sabah tekrar test yaptım 10 dk üçünde çift çizgiydi ama hayalet çizgi sadece benim görebileceğim şekilde 🤦🏼‍♀️😂 Pazartesi tekrar yaptım ve yüne silik çizgi çıktı 👏🏻 O gece hasteneye gittik Pazartesi’yi Salı’ya bağlayan gece 01.00 de kan verdim sonuç 9.56 Salı günü sabah kan verdiğimde 27.84 çıktı 28.06.2021 yani 2 gün önce tekrar kan verdiğimde 88.6 çıktı doktor daha çokgenini gebelik var dedi sizce düşük mü değerler bu şekilde yaşayan var mı sürekli hastaneye gitmek istemiyorum 1 hafta 10 gün kadar beklemek istiyorum çünkü doktor Salı günü falan belli olur kese dedi 🌸🌸

Merhaba canım benimde bat 24.05 benimde btg çok az artıyor ve kese küçük 7+4 olmasına ragmen bebek yok kürtaj dediler btg 8100 çıkınca doktor tekrar muane dedi benim kafam allak bullak😔

Regli tarihiniz geçmediyse düşük çıkar bende dört gün kala 27 idi iki gün sonra verdim 90 larda çıktı

Regl tarihim 24.06.2021

Ben erken olduğunu bilsemde 19.06.2021 Cumartesi günü evde idrar testi yaptım ve 30-45 dk sonra baktığımda çift çizgiydi Pazar günü sabah tekrar test yaptım 10 dk üçünde çift çizgiydi ama hayalet çizgi sadece benim görebileceğim şekilde 🤦🏼‍♀️😂 Pazartesi tekrar yaptım ve yüne silik çizgi çıktı 👏🏻 O gece hasteneye gittik Pazartesi’yi Salı’ya bağlayan gece 01.00 de kan verdim sonuç 9.56 Salı günü sabah kan verdiğimde 27.84 çıktı 28.06.2021 yani 2 gün önce tekrar kan verdiğimde 88.6 çıktı doktor daha çokgenini gebelik var dedi sizce düşük mü değerler bu şekilde yaşayan var mı sürekli hastaneye gitmek istemiyorum 1 hafta 10 gün kadar beklemek istiyorum çünkü doktor Salı günü falan belli olur kese dedi 🌸🌸
Sonuç ne oldu

ben adet gecikmesinden sonra kan vermedim muayene oldum çok şükür keseyi gördük 🙏 inşallah sizede nasip olur büyük ihtimal vardir sizdede bebek

Regl tarihim 24.06.2021

Benim ilk teste 50liydi ikinciye çağırdı doktor 158 falan olmuştu 1 haftaya yakın bekle dedi değerin 1000bini bulur dedi keseyi görmeye gelirsin dedi

X