Beta hcg artar mı ? Çok korkuyorum

meltemtek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2012
18
0
20 yaşında bir kızım.Son adetimi 14 ocakta gördüm,bir senedir düzenli adet görüyordum . 23 Ocakta sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Bakireyim. Bir boşalma oldu fakat bu vajinama uzak bi yereydi. Zevk suyunun gelmiş olmasından çekiniyoruz.Erkek arkadaşım olmadığını söylüyor fakat erkekler hissedemezmiş sanırım. 13 şubat günü de adet görmeyince hamile olduğumu düşünmeye başladım. İdrar testi alıp yaptığımda negatif çıktı. Buna inanmadık kan testi yaptırdık. Beta hcg<0,100 çıktı. Gebelik yok olarak anlaşılıyor fakat bu herhangi bir sebepten hcg'nin düşük çıkması veya sonradan artması gibi bir durum söz konusu mudur,ihtimal var mıdır ? 10 haftayı geçmesini istemiyoruz. Şimdiden çok teşekkürler.

canım korkulacak birsey yoktur.. testlerde negatifse kendi kendine kurma sadece mevsimsel bi gecikme bile olabilir..

Testlerim negatif çıktı. Fakat hala adet olmadım. Takıntı haline geldi bi kaç gündür midem bulanmaya başladı , çok korkuyorum. Erkek arkadaşm psikolojiktir dedi ama bilmiyorum. Gerçekten hayatmda en çok pişman olduğum şey bu oldu . Hamile olmadığım bi kesinleşse o kadar rahatlıcam ki .

bazi bayanlar kendilerine iskence yapmaktan ,asalamaktan ,degersiz bir varlikmis gibi hareket etmekten zevkmi alirlar
bilmem fakat bir söz var minareyi calan kilifini hazirlar ....

kac erkek yasak iliski sonucu acaba bazi seylerin telasesini cekiyordur .....

bazi bayanlar kendilerine iskence yapmaktan ,asalamaktan ,degersiz bir varlikmis gibi hareket etmekten zevkmi alirlar
bilmem fakat bir söz var minareyi calan kilifini hazirlar ....

kac erkek yasak iliski sonucu acaba bazi seylerin telasesini cekiyordur .....

Benim ilişkim başlayalı 4 yıl oldu. Ben ve erkek arkadaşm ilk defa böyle bir olayla karşılaştık. Test için beraber gittik o heyacanı beraber yaşadık . İkimizde korkmuştuk . Çünkü ailelerimizde tanışıyor rezil bi durum ortaya çıkmasını istemiyoruz. Umarım hamile değilimdir.

hamile kalmak o kadar kolay değil canım...

Sakin ol ve bu fikirlerini aklından at.. Ve birdaha evlenmeden böyle şeyler yapma derim sonradan çok daha pişman olabilirsin ve iş işten geçmiş olur...

Kesiinlikle hamile değilsin..

canım boşuna sitres yapıyosun hiçbirşey olmaz ama madem canını bukadar sıkıyosun git birdaha test yap için rahatlasın

Hayır hayır kesinlikle yapmıcam bir daha . Bu korku bana baya bi süre yeticek. İnşallah dediğiniz gibidir. Erken yaptırmıssın fln diyenler oldu da belli oluyormuş kan testinde heralde,onda yanlışlık yoksa değilimdir sanrm :/ Çok teşekkür ederim ablacım rahatlattınız beni.

Testlerim negatif çıktı. Fakat hala adet olmadım. Takıntı haline geldi bi kaç gündür midem bulanmaya başladı , çok korkuyorum. Erkek arkadaşm psikolojiktir dedi ama bilmiyorum. Gerçekten hayatmda en çok pişman olduğum şey bu oldu . Hamile olmadığım bi kesinleşse o kadar rahatlıcam ki .

Rahatla hamile değilsin. Değerin de artmaz.

canım boşuna sitres yapıyosun hiçbirşey olmaz ama madem canını bukadar sıkıyosun git birdaha test yap için rahatlasın

Ben de birkaç gün bekleyip tekrar bir kan testi yaptırmayı düşünüyorum. Kan testinde gözükmezse eğer ? Ultrasona fln giriyim mi ? 10 haftayı geçerse herşey biter.. :KK43:

Bebeğim dört haftalıkken hcg 14, beş haftalıkken 200 çıkmıştı. Endişelenme on haftayı kesinlikle geçmez, haftaya bir kan testi daha yaptırırsın iyice için rahatlasın diye.

Her sabah kalktığımda sonuç hüsran. Yine adet olmadım :KK43: Yaptıracağım bir hafta sonra tekrardan kan testi , teşekkür ederim .

Ablalarım , uyandığımda midem bulandı gözüm kararır gibi oldu. Başım da dönüyo. Hamile olabilir miyim :KK43: İntihar bile edebilirim öyle birşey varsa olmamalı :KK43:((

Bu konu hakkında bilgisi olan yok mu acaba ? Birazdan doktora adet söktürücü istemeye gidicem. Herhangi bir etkisi olur mu ?

İlk mesajımda adet olduğum günü ve ilişki sayılmayan birşeyler yaşanan günü yazmıştım. Kan testini yaptırdığım gün birşeyler yaşanan günden 21 gün sonraydı. Geç döllenme olsa bile bu kadar günde ortaya çıkardı değil mi ? Kan testi yanlış çıkma ihtimali var mı ? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Ablalarım , uyandığımda midem bulandı gözüm kararır gibi oldu. Başım da dönüyo. Hamile olabilir miyim :KK43: İntihar bile edebilirim öyle birşey varsa olmamalı :KK43:((

Canım sakin ol lutfen,
bak burda bizler senin evlı ablaların olarak sana destek olmaya calısıyoruz.
Yaptıgın sey senınle allah arasında, bizim burnumuzu sokup yorum yapmaya hakkımız bıle yok.
Kesinlikle hamile oldugunu dusunmuyorum, bak goruceksın..
Velev kı hamilesın, dunyanın sonu degıl ya..
Intıhar da ne demek..
Sen de kı tum bu hamıleleık belırtılerı korkudan..
Lutfen kendını dınlemeyı unut..

Çok teşekkürler haklısınız . Bugun doktora gittiğimde adet söktürücü istedim , yaşımın çok genç olduğunu hormonlarımı etkileyeceğini fln söyledi . Fakat ilacı yazdı ve aldım . 10 gün içinde adet olmazsam kullanmayı düşünüyorum , inşallah dediğiniz gibidir.

X