Beta hcg artışı

portakalkokusuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
38
5
26
Kızlar selam , tüp bebek transferi olmuştum 9.gün 121 11. Gün 256 çıktı doktorum 2 kat artışı görünce daha test yapmana gerek yok dedi bayramdan sonraya randevu verdi ama ben çok stres yapıyorum sağlıklı ilerliyomu diye 2 günde bir takibe devam etmesi gerekmez miydi nolur bana bi tavsiye verin

doktorunuzun görüşü o yönde demek ki ama içinizin rahatlaması için bayrama kadar 2 günde bir sağlık ocağında kan verebilirsiniz onu engelleyemez sonuçta

Ben vericektm aslında eşim istemedi daha çok stres olurum diye kan tahlilinde olumsuz görmekten de korkuyorum yarın doktor randevusu aldım orda kan tahlili isterim artık raporluydum işe gitmem lazım iş yerine bildiricem ama kesinleşmesi de gerekiyor ne yapacağımı şaşırdım 🙁

Test sonucunuz güzel çıkmış ve güzel yükselmiş neden endişelisiniz anlamadım. Tam iki katı artmasaydı doktorunuz üçüncü testi isterdi ama iki katı artmış tebrik ederim umarım sağlıkla kucağına alırsın🤍

Test sonucunuz güzel çıkmış ve güzel yükselmiş neden endişelisiniz anlamadım. Tam iki katı artmasaydı doktorunuz üçüncü testi isterdi ama iki katı artmış tebrik ederim umarım sağlıkla kucağına alırsın🤍
Amin inşallah çok teşekkür ederim benim endişem yükselişe yine güzel artarak devam ediyor mu acaba diye çünkü 3 yıldır ilk defa bunları yaşıyorum hem heyecanlı hemde korkuyorum 🥹

Amin inşallah çok teşekkür ederim benim endişem yükselişe yine güzel artarak devam ediyor mu acaba diye çünkü 3 yıldır ilk defa bunları yaşıyorum hem heyecanlı hemde korkuyorum 🥹
Çok iyi anlıyorum ama kan vermek içinizi rahatlatmayacak zaten bir iki sefer sonra damarlarınız kullanılmayacak hale gelecek ve sizden kan almak istemeyecekler nerden biliyorsun diye sormayın😁 şuan yapabileceğiniz boll su içmek dinlenmek ve kese randevunuzu beklemek🤍

X