Beta hcg az artış

Bukbuk7588

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2021
48
8
35
Arkadaşlar 2 martta beta hcg 85.5
4 martta ise 204 ve güzl artış dedi sağlık ocağı doktorum.2 hafta sonra faln kadın doğuma gidersin dedi.ben dün tekrar yaptırmak istedim beta takibi doktor çatışmamıştı ama yaptırdım
472 cıktı.bana az artmış geldi 5 gün sonra olmasına rağmen.%60 likya yeter diyolar ama pazartesi tekrar vericem.kam sonra randevu alicam kadın doğumdan.boyle olup sağlıklı gebeliği olan var mi?

Canım ilk başlarda az artış olabiliyor, 1 kere 2 kati olduktan sonra digerleri biraz düşk olabiliyor, canını sıkma kendine dikkat et. Şuanda 472 olmasi iyi. rabbime kalmis artik hersey, benimde ilk basta az artmisti 600 lerdeydi dusuk diye uzuldum, birden 2000 e cikti ertesi gün. Kafani ona takma.

Canım ilk başlarda az artış olabiliyor, 1 kere 2 kati olduktan sonra digerleri biraz düşk olabiliyor, canını sıkma kendine dikkat et. Şuanda 472 olmasi iyi. rabbime kalmis artik hersey, benimde ilk basta az artmisti 600 lerdeydi dusuk diye uzuldum, birden 2000 e cikti ertesi gün. Kafani ona takma.
Nasıl rahatladim çok teşekkür ederim bikacyerde daha okudum sizin gibi diyor.insallah oyledir

X