Beta hcg bakın hamile miyim

b9096brc

Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2020
662
181
29
Kızlar bakın

Eklentiler

• 791C2C34-7331-437E-868E-E6459E1A7879.jpeg
    791C2C34-7331-437E-868E-E6459E1A7879.jpeg
    90,6 KB · Görüntüleme: 94
Hamilesiniz, negun yaptiniz bu kan testini?

yani beklenen adet gunu mu? Yoksa oncemi?
Biraz dusuk 2 gun sonra 2 katina cikiyomu die kontrol edin

2 haftalik bu teste göre

Sizi kırmak istemem ama, değerler orada yazıyor, çok şükür okuma yazmanız da var, görüyorsunuz.
Şahsınıza söylemiyorum ama, bu kadar bilinen, gözle görünen bir şey için -çok çok extrem bişey değilse- başlık açmak da, ne biliyim.

Sizi kırmak istemem ama, değerler orada yazıyor, çok şükür okuma yazmanız da var, görüyorsunuz.
Şahsınıza söylemiyorum ama, bu kadar bilinen, gözle görünen bir şey için -çok çok extrem bişey değilse- başlık açmak da, ne biliyim.
Bakın kirmak istemem vs deyip karşınızdaki insanı rencide ediyorsunuz, iyi her şeyin çözümü varsa burda hiçbir paylaşım yapılmasın. Sizde hamilesiniz belki pozitif biseyler duymaya ihtiyacı var belki uzun zamandır infertiliteyle uğraşıyor neden empati yapıp konuyla ilgili konuşmak varken eleştirmek? Kusura bakmayın yorumunuzu çok boş buldum ben

Bakın kirmak istemem vs deyip karşınızdaki insanı rencide ediyorsunuz, iyi her şeyin çözümü varsa burda hiçbir paylaşım yapılmasın. Sizde hamilesiniz belki pozitif biseyler duymaya ihtiyacı var belki uzun zamandır infertiliteyle uğraşıyor neden empati yapıp konuyla ilgili konuşmak varken eleştirmek? Kusura bakmayın yorumunuzu çok boş buldum ben
Rencide edici birşey söylemedim, hakaret etmedim, kötü bir söylemde bulunmadım. Sadece fikrimi söyledim. Görmek istemiyorsanız, göz ardı edebilir, okumayabilirsiniz.
İyi günler diliyorum.

Rencide edici birşey söylemedim, hakaret etmedim, kötü bir söylemde bulunmadım. Sadece fikrimi söyledim. Görmek istemiyorsanız, göz ardı edebilir, okumayabilirsiniz.
İyi günler diliyorum.
Okuma yazma biliyorsunuz orda yazıyor niye başlık açtınız demeye getirerek rencide etmiş oldunuz, bence "konuyla" ilgili yorum yapmayacaksanız rencide de etmeyin. Evet yorumunuzu görmek istemezdim. Konuyu takipteyim

Okuma yazma biliyorsunuz orda yazıyor niye başlık açtınız demeye getirerek rencide etmiş oldunuz, bence "konuyla" ilgili yorum yapmayacaksanız rencide de etmeyin. Evet yorumunuzu görmek istemezdim. Konuyu takipteyim
'' Sizce '' ama bence değil. Bundan sonra göz ardı ederseniz yorumlarımı da görmezsiniz.
Konuyu takip etmeye devam edin. Tekrar iyi günler.

Bende katılıyorum.
Sadece konu sahibi için değil.
Gün içinde aynı şekilde birçok konu açılıyor.
Doktor açıklama yaptığı halde hamile miyim diye konu açılması bana da çok mantıksız geliyor.

Sizde. Benim gibi aylardır uğraş saydınız ve 2.03 tane düşük yaşasaydınız beni belki biraz anlardiniz ama Rabbim size bunları yaşatmasın

Sizde. Benim gibi aylardır uğraş saydınız ve 2.03 tane düşük yaşasaydınız beni belki biraz anlardiniz ama Rabbim size bunları yaşatmasın
Uğraşmadığımı nereden biliyorsunuz? Ben şahsınıza atmadım o mesajı. Genel konuştum.
Ben de uğraştım, hem de uzun bir zaman bunun ihtimali ile bile yıllarca.
Hayırlı olsun gebeliğiniz.

İnşallah tutar şu an yerleşme kanamasını yaşıyorum sanırım çok yoğun değil fakat pembe pembe leke gibi geliyor
Yerlesme kanamasi icin erken degilmi bu haftanin sonunda yada basinda yasaman gerekiyor ben ögrendikten 1 hafta sonra yasamistim 4 haftaya girecekken

X