Beta hcg çok az yükseliyor yardımm :(((

ysm212

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
49
17
24
Arkadaşlar 20 martta 2 adet 3. Gün embriyo transferi oldum 30 martta beta hcg 3.5 çıktı bugün yani 13. Gün tekrar kan verdim 9.1 çıktı neden böyle oluyor doktorumdan da hala cevap alamadım çok endişeliyim

Canım 1. Seçenek tutmamış olabilir. 2.seçenek geç tutunmuş hala kana yeterince beta hcg karışmamış olabilir.

Merhaba eğer transferden sonra çatlama iğnesi vurulduysanız bu artık onun yalancı sonucu olabilir.

Geç tutunma olasılığı yüksek o halde. İnşallah sağlıklı olup tutunmuştur dualarım seninle

Hayırlısını isteyin iyi düşüşün iyi olsun ama kimyasal olma ihtimali yüksek beklemekten başka çare yok

Benimde bugün değerim 24 çıktı 5.gün embriyosu transferin 11.gunu cokmu düşük sizce

Benimde bugün değerim 24 çıktı 5.gün embriyosu transferin 11.gunu cokmu düşük sizce
Hiç kötü düşünmeyin benimde 12.gün 22,11 çıkmıştı. 2 günde bi beta hcg baktırdım doktorumun isteğiyle 21.günde değerim 2201 oldu ve çok şükür keseyi gördük. Bir sürü araştırmıştım bende bu sayfada böyle olan var mı diye çok nadir rastladım. Kötü düşünmeyin iyi düşünelim sonucumuz iyi olsun.

Hiç kötü düşünmeyin benimde 12.gün 22,11 çıkmıştı. 2 günde bi beta hcg baktırdım doktorumun isteğiyle 21.günde değerim 2201 oldu ve çok şükür keseyi gördük. Bir sürü araştırmıştım bende bu sayfada böyle olan var mı diye çok nadir rastladım. Kötü düşünmeyin iyi düşünelim sonucumuz iyi olsun.
merhabalar gebeliğiniz devam edıyor mu ne durumdasınız bende de artış çıktı beta takibi yapıyoruz doktorum cok olumlu konusmadı

merhabalar gebeliğiniz devam edıyor mu ne durumdasınız bende de artış çıktı beta takibi yapıyoruz doktorum cok olumlu konusmadı
Ne kadar artışınız oldu bugün de benim 13.günüm değerim 28 çıktı 2 gün önce 19,24 tü biraz moralim bozuldu

X