Beta hcg çok düşük mü ?

Masallardiyarii

Masallar da gerçek olacak 🙏🏻🐣
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2021
832
1.015
Bence 4 gün beklemeyin 2 günde bir verin muhakkak çünkü beklentiye giriyor insan bana doktorum 1 hafta sonra kan verdirmsiti ve dehşet umutlanmistim baya kendimi kaptirmistim sonra kimyasalmis meğer bir daha aynı hatayı asla yapmam 2 günde bir en garantisi inşallah sağlıkla nasip olur size lütfen kötü düşünmeyin ❣️

zeyneparyabuse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2021
37
10
25
Bence 4 gün beklemeyin 2 günde bir verin muhakkak çünkü beklentiye giriyor insan bana doktorum 1 hafta sonra kan verdirmsiti ve dehşet umutlanmistim baya kendimi kaptirmistim sonra kimyasalmis meğer bir daha aynı hatayı asla yapmam 2 günde bir en garantisi inşallah sağlıkla nasip olur size lütfen kötü düşünmeyin ❣️
Ay özele gidip acile yaptırsam mı muammaya düştüm şimdi valla ne zormuş bu duygularla baş etmek ❣️

Umutumut82

Bşlgç 91 kg 31ekim hedefi 85kg 😇
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
14.421
28.642
Eğer 2 gunde bir 2 kat artiyorsa problem yoktur. Yumurtlama zamani önemli olan. Mesela cogu kisi 14 15.günler yumurtluyor ama ben reglinin 21 23 .gunlerinde yumurtluyorum. Oyüzden gebeliğimi 1.23 değerken tesadüfen ögrendim . şuan kızım 34 günlük yanımda uyuyor 😍😂. Rabbim isteyen herkese sağlıkli evlatlar nasip etsin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 109 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :91 Kg. Şimdiki Kilom :89.20 Kg.

zeyneparyabuse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2021
37
10
25
Eğer 2 gunde bir 2 kat artiyorsa problem yoktur. Yumurtlama zamani önemli olan. Mesela cogu kisi 14 15.günler yumurtluyor ama ben reglinin 21 23 .gunlerinde yumurtluyorum. Oyüzden gebeliğimi 1.23 değerken tesadüfen ögrendim . şuan kızım 34 günlük yanımda uyuyor 😍😂. Rabbim isteyen herkese sağlıkli evlatlar nasip etsin.
Çok sağolun pozitif enerjiniz için 🥰🙏 dayanamadım eşimle gittik acile kan verdik 🙈 inşallah sağlıklıdır ve artmıştır bakacağız

zeyneparyabuse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2021
37
10
25
Merhaba arkadaşlar ben 35 günde bir adet oluyorum 31. Günüm de şüphelenip test yaptım 3 teste silik çizgi gördüm kan test verdim 21.08 çıktı sizce kimyasal mıdır 1 senedir uğraşıyoruz çok istiyoruz bu bebeği 4 gün sonra tekrar çağırdı ama ben dayanamıyorum meraktan ölücem stres yapıyorum
Arkadaşlar bugün 3. Gün değerim 63.8 yani nasıl sizce artmış gibi iki katı üçüncü günü de ekleyince böyle olması gerekiyor sanki sizce 😍

zeyneparyabuse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2021
37
10
25
Bugün 3. Gün dayanamadık acilde yaptırdık eşimle ve 63.08 olmuş sizceeee 😍🙏

Umutumut82

Bşlgç 91 kg 31ekim hedefi 85kg 😇
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
14.421
28.642
Canim 2 gunde 2 kat artmali. 21×2=42 olur 3 gündede 60 küsurler olur normal gibi. Hayirli olsun. Bu arada ayni yerde yaptirmadiysan laboratuar farki cok oluyor. Salı günü tekrarlayabilirsin yada çubuk testlerle koyulasmayi takip edebilirsin. Rabbim gönlüne göre vermistir umarim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 109 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :91 Kg. Şimdiki Kilom :89.20 Kg.

zeyneparyabuse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2021
37
10
25
Canim 2 gunde 2 kat artmali. 21×2=42 olur 3 gündede 60 küsurler olur normal gibi. Hayirli olsun. Bu arada ayni yerde yaptirmadiysan laboratuar farki cok oluyor. Salı günü tekrarlayabilirsin yada çubuk testlerle koyulasmayi takip edebilirsin. Rabbim gönlüne göre vermistir umarim.
Amin canım sağolasın gerçekten bakalım salı günü kontrolüm var zaten oda güzel çıkarsa iyi derse doktor daha da dert etmicem hayırlısıyla sağlıklı evlatlarımız olur inşallah Allahım isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu 🥰🙏

Merme03

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2021
122
91
22

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-04-2022

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 167 gün kaldı.

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

aetos

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
201
148
39
Amin canım sağolasın gerçekten bakalım salı günü kontrolüm var zaten oda güzel çıkarsa iyi derse doktor daha da dert etmicem hayırlısıyla sağlıklı evlatlarımız olur inşallah Allahım isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu 🥰🙏
Merhaba nasıl geçti kontrolunuz? Beta hcg testi yaptırdınız mi bir daha deger yükselmeye devam ediyor mu? Benim de test sonucum düşük çıktı da ondan sordum

masalkzz

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
3.197
3.336
Kızlar rahat olun ben bhcg 30 la öğrendiğimde kimyasal gebelik gecirdim bhcg 11 ile öğrendiğim bebeğim su an kucagımda cok şükür🙏🏻🥰 ilk değer değil artıs önemli

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 147 gün geçti.