Beta hcg çok düşük mü ?

Merhaba arkadaşlar ben 35 günde bir adet oluyorum 31. Günüm de şüphelenip test yaptım 3 teste silik çizgi gördüm kan test verdim 21.08 çıktı sizce kimyasal mıdır 1 senedir uğraşıyoruz çok istiyoruz bu bebeği 4 gün sonra tekrar çağırdı ama ben dayanamıyorum meraktan ölücem stres yapıyorum
Arkadaşlar bugün 3. Gün değerim 63.8 yani nasıl sizce artmış gibi iki katı üçüncü günü de ekleyince böyle olması gerekiyor sanki sizce 😍

Eğer 2 gunde bir 2 kat artiyorsa problem yoktur. Yumurtlama zamani önemli olan. Mesela cogu kisi 14 15.günler yumurtluyor ama ben reglinin 21 23 .gunlerinde yumurtluyorum. Oyüzden gebeliğimi 1.23 değerken tesadüfen ögrendim . şuan kızım 34 günlük yanımda uyuyor 😍😂. Rabbim isteyen herkese sağlıkli evlatlar nasip etsin.
Bugün 3. Gün dayanamadık acilde yaptırdık eşimle ve 63.08 olmuş sizceeee 😍🙏

Canim 2 gunde 2 kat artmali. 21×2=42 olur 3 gündede 60 küsurler olur normal gibi. Hayirli olsun. Bu arada ayni yerde yaptirmadiysan laboratuar farki cok oluyor. Salı günü tekrarlayabilirsin yada çubuk testlerle koyulasmayi takip edebilirsin. Rabbim gönlüne göre vermistir umarim.

Canim 2 gunde 2 kat artmali. 21×2=42 olur 3 gündede 60 küsurler olur normal gibi. Hayirli olsun. Bu arada ayni yerde yaptirmadiysan laboratuar farki cok oluyor. Salı günü tekrarlayabilirsin yada çubuk testlerle koyulasmayi takip edebilirsin. Rabbim gönlüne göre vermistir umarim.
Amin canım sağolasın gerçekten bakalım salı günü kontrolüm var zaten oda güzel çıkarsa iyi derse doktor daha da dert etmicem hayırlısıyla sağlıklı evlatlarımız olur inşallah Allahım isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu 🥰🙏

Amin canım sağolasın gerçekten bakalım salı günü kontrolüm var zaten oda güzel çıkarsa iyi derse doktor daha da dert etmicem hayırlısıyla sağlıklı evlatlarımız olur inşallah Allahım isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu 🥰🙏
Merhaba nasıl geçti kontrolunuz? Beta hcg testi yaptırdınız mi bir daha deger yükselmeye devam ediyor mu? Benim de test sonucum düşük çıktı da ondan sordum

Kızlar rahat olun ben bhcg 30 la öğrendiğimde kimyasal gebelik gecirdim bhcg 11 ile öğrendiğim bebeğim su an kucagımda cok şükür🙏🏻🥰 ilk değer değil artıs önemli

X