Beta hcg değeri yükselirmi

aytenssyasemn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2023
18
6
30
Merhaba adetime 5 gün kala kan verdim beta hcg değerim 12 çıktı 2 gün sonra 26.6 3 gün sonra 33.81 çıktı doktorum kimyasal olabilir kanamayla gider dedi ama sağlıklıda olabilir dedi verdiğin laboratuvar çok önemli dedi hamilelik belirtileri yaşıyorum doktorum 2 gün sonra tekrarla dedi bazen böyle olabilir dedi bu durumu yaşayan varmı yavaş yükselip sağlıklı hamile olan

Merhaba adetime 5 gün kala kan verdim beta hcg değerim 12 çıktı 2 gün sonra 26.6 3 gün sonra 33.81 çıktı doktorum kimyasal olabilir kanamayla gider dedi ama sağlıklıda olabilir dedi verdiğin laboratuvar çok önemli dedi hamilelik belirtileri yaşıyorum doktorum 2 gün sonra tekrarla dedi bazen böyle olabilir dedi bu durumu yaşayan varmı yavaş yükselip sağlıklı hamile olan
Üzgünüm ama hızla yükselmesi gerekiyor iki katına çıkmalı sayinin böyle az olması sağlıksız bir gebelik demektir genelde

26.6 çıkan günden üç gün sonra mı 33 oldu yoksa ertesi gün mü? Ertesi gün ise tam olması gerektiği gibi artmış

Bu HCG yaptirdigimda adet olmama 3 gün vardı sizce hamilemiyim doktora gittim bakmadı boş kese olabilir dedi

Eklentiler

• Screenshot_20231223_085613_Chrome.jpg
    Screenshot_20231223_085613_Chrome.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 213
26.6 çıkan günden üç gün sonra mı 33 oldu yoksa ertesi gün mü? Ertesi gün ise tam olması gerektiği gibi artmış
Merhaba size bi sorum olacak ben dün kan verdim öğleden sonra 28.27 çıktı bu gün öğlende tekrar verdim 50,10 çıktı sizce yükselmesi nasıl

Merhaba size bir sorum olacak dün öğleden sonra kan verdim 28,27 çıktı bugün öğlende tekrar verdim oda 50,10 çıktı sizce iyi yükseliyor mu

Merhaba size bi sorum olacak ben dün kan verdim öğleden sonra 28.27 çıktı bu gün öğlende tekrar verdim 50,10 çıktı sizce yükselmesi nasıl
Gayet iyi. Hayırlı olsun. Zaten ilk başlarda çok hızlı artış oluyor genelde. Bende de ilk gün 62, sonraki gün 200 küsur çıkmıştı. Önemli olan iki günde bir minimum%60 ve üzeri olması.

X