Beta HCG degerim 5 kat yukselmis!

Saron

Guru
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
3.645
6.003
Lutfen tecrubesi veya bilgisi olanlar yazabilir mi, cok sevinirim:dua:
Beta HCG degerlerim
14 Mayis (4 haftal)---260
16 Mayis (4+2 hafta) -- 1320
5 kat artmis, normalde 2 kat beklenir. Ikiz veya Allah korusun dusuk bir ihtimal de olsa mol gebelik ihtimalleri aklima giriyor. Doktorum normal dedi ama icime sinmiyor cunku 40 yasindayim. Ailemde ikiz yok, esimin 2. derece akrabasinda var. Herhangi bir agrim, bulantim, Adet tarihimde ve takip eden uc gun cok cok cok az pembemsi lekelenmem oldu ama lekelenme bile sayilmaz igne ucu kadar. Sonra gecti. 2 gun sonra yine ayni yok denecek kadar leke geldi ama gercekten dikkatli bakmayinca anlasilmayacak kadar pecetede gordum. Sizce bir sorun olabilir mi? suan 4+4`um SAT`a gore. Cok tesekkurler simdiden

Beta HCG degerlerim
5 kat artmis, normalde 2 kat beklenir. Ikiz veya Allah korusun dusuk bir ihtimal de olsa mol gebelik ihtimalleri aklima giriyor. Doktorum normal dedi ama icime sinmiyor cunku 40 yasindayim. Ailemde ikiz yok, esimin 2. derece akrabasinda var. Herhangi bir agrim, bulantim, Adet tarihimde ve takip eden uc gun cok cok cok az pembemsi lekelenmem oldu ama lekelenme bile sayilmaz igne ucu kadar. Sonra gecti. 2 gun sonra yine ayni yok denecek kadar leke geldi ama gercekten dikkatli bakmayinca anlasilmayacak kadar pecetede gordum. Sizce bir sorun olabilir mi? suan 4+4`um SAT`a gore. Cok tesekkurler simdiden
İlk zamanlarda böyle yüksek artabiliyor
Ama lekelenme varsa doktrorunuza danışabilirsiniz. Normal sayıyorlar bu dönemlerde ama takip etmeniz iyi olur
İyi düşünün stres yapmayın inşallah🙏🏼

İlk zamanlarda böyle yüksek artabiliyor
Ama lekelenme varsa doktrorunuza danışabilirsiniz. Normal sayıyorlar bu dönemlerde ama takip etmeniz iyi olur
İyi düşünün stres yapmayın inşallah🙏🏼
Cok sagolun. Yok cok ciddi bir lekelenme.yok ama.takipteyim artarsa haber verecegim. Kotu dusunmuyorum tabi ama iste yine de merak ediyorum:) tesekkurler tekrar🙏

Bu sekilde tecrubesi olanlar eminim vardir, lutfen paylasabilirler mi🖐 🍀🍀🍀

Bu sekilde tecrubesi olanlar eminim vardir, lutfen paylasabilirler mi🖐 🍀🍀🍀
Değerin normal bence benim adet günümden 1 gün önce 449 çıktı iki gün sonra 2000 küsür dü doktorun normal dedi ikiz değil normalde ilerliyor çok şükür. Seninde inşallah sorunsuz şekilde devam eder.

Beta HCG degerlerim
Yaşınız itibariyle muhtemelen ikiz gebelik gibi geldi aklıma 🥰 genelde 40 yaş ve üzeri ikiz oluyor çünkü ☺️

İnşallah mol gebelik falan değildir güzel düşünün.. Sağ salim kucağınıza alın inşallah 🥰

Yaşınız itibariyle muhtemelen ikiz gebelik gibi geldi aklıma 🥰 genelde 40 yaş ve üzeri ikiz oluyor çünkü ☺️

İnşallah mol gebelik falan değildir güzel düşünün.. Sağ salim kucağınıza alın inşallah 🥰
Cok tesekkurler Simdi doktordan ciktim mol fln degilmis cok sukur. Normal gorunuyor her dedi🙏

Değerin normal bence benim adet günümden 1 gün önce 449 çıktı iki gün sonra 2000 küsür dü doktorun normal dedi ikiz değil normalde ilerliyor çok şükür. Seninde inşallah sorunsuz şekilde devam eder.
Evet cok tesekkurler benim de su an normal gorunuyor cok sukur. Ultrasona girdim ikiz demedi ama ben de sormadim😊 siz de saglikla alin insallah kucaginiza🙏

Gün asiri yaptiriyorum test ilk 9 cikmsti sonra 40 a yukseldi sonra 70 sonra 310 oldu normalmi bu arada ilk kan testinj adete tarihine iki gun varken yaptrdm
Artışlar gayet güzel. Kese için çok erken ama. 1 hafta sonrası için randevu alabilirsiniz anca görünür. Sağlıkla devam eder inşallah🙏🏼

X