Beta Hcg Değerim. Kese Var Henüz Bebek Yok. Yardım!?

gizzemksk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2009
886
86
Arkadaşlar merhaba;
Mart 21de hcg değerim 153 tü. 31 martta 6930 olmuş değer. Dün ultrasonda karından minicik kese gözüktü bebek henüz yok. Bu değere bebek gözükmesi gerekir miydi? Yoksa boş gebelik ve düşük mü olacak Allah korusun. Doktor iki gün sonra yine çağırdı. İki gün sonra kese içinde bebek ya da embriyo gözükme şansı ne kadardır? Haftasını söylemedi doktor.

Arkadaşlar merhaba;
Mart 21de hcg değerim 153 tü. 31 martta 6930 olmuş değer. Dün ultrasonda karından minicik kese gözüktü bebek henüz yok. Bu değere bebek gözükmesi gerekir miydi? Yoksa boş gebelik ve düşük mü olacak Allah korusun. Doktor iki gün sonra yine çağırdı. İki gün sonra kese içinde bebek ya da embriyo gözükme şansı ne kadardır? Haftasını söylemedi doktor.

canım sen kaçıncı haftandasın 5.hafta ve 8 .hafta içinde deişebilio anladığım kadarıyla çok yeni bi gebelik zaten 21 marttan söz ediosun bence beklemelisin

Haftasını bilmiyorum benim satım 10 şubat 14ünde ameliyat oldum. 2hafta yattım. Cinsel birleşme olmadı yani o sıra martın ilk haftasının ortalarına doğru döllenme olduysa olmuştur en erken. Martın 17sinde öğrendim gebeliğimi değerim 25ti o zaman. Bana en fazla bir haftalık demişlerdi. Şimdi değer çok yükselmiş gibide geldi bana. Bilemiyorum kafam çok karışık. Ayın 17sinde bir haftalıksa şimdi nasıl beş haftalık olur ki?

Ama değerime görede öyle duruyor ki kesemde karnımdan rahatça gözüktü

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar merhaba;

canım merhaba bendede kese minnacık göründü kese boyunu ölçtümü ve resim varsa paylaşırmısın ben 6. haftanın ortasında kalp atışını bebeği gördüm kese boymuz daha yeni 10 mm oldu bak bu ilk kesem bu kadar ufakmı kesen canım ve suan kaç haftalıksın

Eklentiler

• $ilk.jpg
    $ilk.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 1.413
Benimkide sanırım 10mm civarında bir baksana rica etsem

Eklentiler

• $1396346018829.jpg
    $1396346018829.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 503
  • $1396346037592.jpg
    $1396346037592.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 633
Haftasını bilmiyorum benim satım 10 şubat 14ünde ameliyat oldum. 2hafta yattım. Cinsel birleşme olmadı yani o sıra martın ilk haftasının ortalarına doğru döllenme olduysa olmuştur en erken. Martın 17sinde öğrendim gebeliğimi değerim 25ti o zaman. Bana en fazla bir haftalık demişlerdi. Şimdi değer çok yükselmiş gibide geldi bana. Bilemiyorum kafam çok karışık. Ayın 17sinde bir haftalıksa şimdi nasıl beş haftalık olur ki?

Ama değerime görede öyle duruyor ki kesemde karnımdan rahatça gözüktü

Yanlis bilgi vermek istemm ama forumda okudugum kadariyla degerin bu kadar yukselmesi ikiz gebelik ihtimaliymis okudugum kadarini soyluyorm

Yanlis bilgi vermek istemm ama forumda okudugum kadariyla degerin bu kadar yukselmesi ikiz gebelik ihtimaliymis okudugum kadarini soyluyorm

Yok canım bugün gözüktü çok şükür tek bebek.

Arkadaşlar merhaba;

Lütfen korkma. Bende de kese vardı. Bos gebelık dedı salak bı asıstan doktor öldüm öldüm dirildim. Ama sonra kalp atısını duyduk. 7 haftalıktı. Son adet tarıhını gırerek haftanı hesaplarsan daha net bılgı edınırsın. Suan 17 haftalık bebegım. Senınde o gunlerın olucak. Sadece sakın ol tamam mı?

Lütfen korkma. Bende de kese vardı. Bos gebelık dedı salak bı asıstan doktor öldüm öldüm dirildim. Ama sonra kalp atısını duyduk. 7 haftalıktı. Son adet tarıhını gırerek haftanı hesaplarsan daha net bılgı edınırsın. Suan 17 haftalık bebegım. Senınde o gunlerın olucak. Sadece sakın ol tamam mı?

Moral verdiğin için çok teşekkür ederim. 2 gün sonra gittiğimde hem bebeği hem de kalp atışı görüldü. 6 haftalıkmış ama şimdide ya kalbi durur karnımda ölürse ya düşük olursa diye endişe etmeye başladım Allah korusun. Düşünmemeye çalışıyorum Allah'a emanet cümlemizinki inşallah sağlıkla alırız kucaklarımıza.

Moral verdiğin için çok teşekkür ederim. 2 gün sonra gittiğimde hem bebeği hem de kalp atışı görüldü. 6 haftalıkmış ama şimdide ya kalbi durur karnımda ölürse ya düşük olursa diye endişe etmeye başladım Allah korusun. Düşünmemeye çalışıyorum Allah'a emanet cümlemizinki inşallah sağlıkla alırız kucaklarımıza.
Seni o kadar iyi anlıyorum ki. 13 hafta 1 gunluktu benım stresım gectı. Elni kolunu bacagını oynattıgını gorunce sakınlestım. Kızıyorum sımdı kendıme. Keske yapmasaydım diye. Üzüldü hep benımle bırlıkte oda:KK43: strese gırmenı anlıyorum Ama ne kadar stress yaparsan bebegıne okadar zarar. Rahat ol. Sen ne yasarsan oda onu yasayacak. Bide inan bana hersey allahtan. Hep iyiyi dusun. Oyle olucak de. Cok guzel olucak gor bak.

X