beta hcg değerim yavaş yükseliyor

Çok üzgünüm ama teselli olur belki, kendiliğinden düşmesi kürtaj olmaktan, o masaya yatmaktan, narkoz almaktan inan bana bin kat iyi. Çabuk toparlanırsın. Her ikisini de yaşayan biri olarak söylüyorum. Hızlıca iyileşmen ve en çnemlisi iyi hissetmen dileğimle 🙏
Hiç sorma canım bugün gittim düşük olmuş içerde de parça kalmış vakumla alınması lazımmış. Ama korkuyorum yarına yada sonraki gün kürtaj a yatacam mecbur

Çok üzgünüm ama teselli olur belki, kendiliğinden düşmesi kürtaj olmaktan, o masaya yatmaktan, narkoz almaktan inan bana bin kat iyi. Çabuk toparlanırsın. Her ikisini de yaşayan biri olarak söylüyorum. Hızlıca iyileşmen ve en çnemlisi iyi hissetmen dileğimle 🙏
İşin ilginç kısmı bugün beta hcg 2000 lerde çıktı düşük yaptiysam düşmesi gerekiyordu bu değerin nasıl böyle yukseldi anlamış değilim

Merhaba arkadaşlar bugün kanamam artti ve acile gittim 3,5 cm çapında kist varmış sağ alt yumurtalikta, beta hcg değerine de baktım 723 olmuştu yükselmiş biraz. Fakat vajinal ultrason da görünmedi gebelik dış gebelikten de şüpheleniyorlar daha belli bir durumum yok napcam bilmiyorum. Benim gibi olup karninda kisti olan kişiler doğum yapabilir mi hamilelikleri surduruluyor mu aranızda böyle kişiler varsa yazsın lütfen çok üzülüyorum
Canım bende önce beta 79 cıktıktan sonra 4. Gun dr gittim 155 cıktı dr alttan muayene etti cıkolata kistimin oldugunu söyledi benım haberım yoktu keseyi göremedi. Ikı gün sonra tekrar gel dedi yükseliş sanırım bende de az dış gebelik olabilir dedi ama rahım duvarın kalınlaşmış dedi bende cok uzgunum ve beklıyorum inş hayırlı haberler alırız

Merhaba arkadaşlar, ben yeni üyeyim lütfen bana yardımcı olun napacagimi bilmiyorum. Beta hcg değerim çok yavaş ilerliyor ve dış gebelik kimyasal gebelikten çok korkuyordum. Tahmini 5 haftalık gebeyim ama beta m düşük 12 Kasım'da kan testi yaptım beta hcg 228 çıktı, bugün yani 15 Kasım'da gene yaptım 366 çıktı beta hcg m. Doktora gittim bana diyor yapabilecegim bişey yok bekleyip gorecez 2 gunden bir kan testi yaparız diyor. Fakat 2 gündür bir kaç kez az az kan ve kahverengi lekem geliyor daha kese de görünmüyor 1000 beta yi geçince gorunurmus benim gibi böyle olanlar varmi aranızda.
Sonuç ne oldu acaba

Arkadaşlar Merhaba 19 ocakta tüp bebek transferi oldum birgün erken test yaptım 30 ocakta 1. Sonucum 178.20
2gün sonra tekarar yaptım
2. Sonucum 256.12
Bı hafta sonra yani bugün hastaneye gittim kese göremedi doktor tekrar kan versin dedi
3. Sonucum 685 çıktı
2 gün sonra tekrar kan ver daha yüksek olması gerekirdi dedi
Benim gibi olup sonradan problem yaşamayan var mı sorabilir misiniz lütfen çok üzülüyorum 🥺☹️

Sonuç ne oldu acaba
Sonuç düşük yaptım parça parça düşmüştü benden yaklaşık 40 gün kanamam geldi sonra bır kez adet oldum yumurtlama günüme denk getırdım ılıskıyı ve hemen gebe kaldım Kasım 2022 de doğum yaptım ve suanda 17 aylık sağlıklı bır bebegım var

Canım bende önce beta 79 cıktıktan sonra 4. Gun dr gittim 155 cıktı dr alttan muayene etti cıkolata kistimin oldugunu söyledi benım haberım yoktu keseyi göremedi. Ikı gün sonra tekrar gel dedi yükseliş sanırım bende de az dış gebelik olabilir dedi ama rahım duvarın kalınlaşmış dedi bende cok uzgunum ve beklıyorum inş hayırlı haberler alırız
Canım senın conuc ne oldu

X