Beta hcg değerim

ayaaaa

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2023
884
152
26
Arkadaşlar beta değerim iki gün önce 18.07 çıktı iki gün sonra 15.86 düşmüş bu kimyasal gebelik mi oluyor acaba tekrar yükselme yapmaz dımı hiç bi adet belirtim yok çok şaşırdım ne yapacağımı bilemedim bilgisi olan var mı lütfen

Takibe devam edin düşüşe devam ederse kimyasal, ancak artış düşüş şeklinde zigzag çizerse değerleriniz dış gebelik sorunu da olabilir. İnşallah hayırlısıyla atlatırsınız🙏🏻

Kan takibinizi aynı yerde mi yaptırdınız bu arada ?

Takibe devam edin düşüşe devam ederse kimyasal, ancak artış düşüş şeklinde zigzag çizerse değerleriniz dış gebelik sorunu da olabilir. İnşallah hayırlısıyla atlatırsınız🙏🏻

Evet aynı yerde yaptırdım sağlıklı olması imkansız dımı artık

Evet aynı yerde yaptırdım sağlıklı olması imkansız dımı artık
Birkaç yorum okumuşluğum var buradan, sonrasında sürekli yükselişe geçtiğini, her şeyin normal ilerlediğini de söyleyen. Yanlış yönlendirmek istemem bu sebeple. İnşallah yükselir🙏🏻

Birkaç yorum okumuşluğum var buradan, sonrasında sürekli yükselişe geçtiğini, her şeyin normal ilerlediğini de söyleyen. Yanlış yönlendirmek istemem bu sebeple. İnşallah yükselir🙏🏻
Ah inşallah umarım benimde öyle olur 🙏 adetım gelmezse eğer 4 gün sonra vereceğim kan biraz beklemek istiyorum çünkü çok üzüldüm bugün

İnşallah🙏🏻 Çok üzgün olduğunuzu tahmin ediyorum ama olumlu olumsuz her halükarda iki gün sonra gitmenizi öneririm nacizane. (Yaşadığım kötü tecrübe sonucu) Durumun ne olduğunu erken öğrenmek bazen aşırı önemli olabiliyor.

İnşallah🙏🏻 Çok üzgün olduğunuzu tahmin ediyorum ama olumlu olumsuz her halükarda iki gün sonra gitmenizi öneririm nacizane. (Yaşadığım kötü tecrübe sonucu) Durumun ne olduğunu erken öğrenmek bazen aşırı önemli olabiliyor.
Oda doğru çok teşekkür ederim herşey için yazman bile şuanda çok moral oldu duyduğumdan beri ağladım hep

Oda doğru çok teşekkür ederim herşey için yazman bile şuanda çok moral oldu duyduğumdan beri ağladım hep
Evet çok zor oluyor ama yine de kötü düşünüp dağılmayın, sağlıksızsa bu kadar yolun başındayken bitmesi de en hayırlı olanı öyle bakmalıyız. İnşallah hakkınızda en hayırlı olan neyse o olur, sonuçta gebe kalabiliyorsunuz bu güzel bir şey yeniden olur en kötü ihtimalde bile 🖤

Arkadaşlar beta değerim iki gün önce 18.07 çıktı iki gün sonra 15.86 düşmüş bu kimyasal gebelik mi oluyor acaba tekrar yükselme yapmaz dımı hiç bi adet belirtim yok çok şaşırdım ne yapacağımı bilemedim bilgisi olan var mı lütfen
Kimyasal gebelik gibi duruyor ortalama 10-15 günde kanamanız başlar. Bir sağlık sorununuz yoksa korunmayın hiç üstüne kalma şansınız yüksek olacak. Dış gebeliği elemek adına bir kan daha verin düşüş seyrediyorsa kimyasaldır

Evet çok zor oluyor ama yine de kötü düşünüp dağılmayın, sağlıksızsa bu kadar yolun başındayken bitmesi de en hayırlı olanı öyle bakmalıyız. İnşallah hakkınızda en hayırlı olan neyse o olur, sonuçta gebe kalabiliyorsunuz bu güzel bir şey yeniden olur en kötü ihtimalde bile 🖤
Çoook teşekkür ederim yorumlarınız için rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏

Kimyasal gebelik gibi duruyor ortalama 10-15 günde kanamanız başlar. Bir sağlık sorununuz yoksa korunmayın hiç üstüne kalma şansınız yüksek olacak. Dış gebeliği elemek adına bir kan daha verin düşüş seyrediyorsa kimyasaldır
Adet olmadan ilişki yapıyımı yoksa adet mı bekliyim ?

Adet olmadan ilişki yapıyımı yoksa adet mı bekliyim ?
Önce ilk iş beta verip düşüşe bakın düşüş değilde yükseliş varsa dış gebelik olabilir hemen doktora gitmeniz gerekir. Eğer anlamlı düşüş varsa kanamayı bekleyeceksiniz normal adet gibi oluyor sadece daha yoğun bazen pıhtılı , kanama bitimi ilişki devam aynı adet olmuşsun gibi. Kimyasal sonrası sağlıklı gebelik şansı artar o yüzdem hiç stres yapma akışa bırak. Streste gebeliğe engel oluyor vucut kendini korumaya alıyor

Önce ilk iş beta verip düşüşe bakın düşüş değilde yükseliş varsa dış gebelik olabilir hemen doktora gitmeniz gerekir. Eğer anlamlı düşüş varsa kanamayı bekleyeceksiniz normal adet gibi oluyor sadece daha yoğun bazen pıhtılı , kanama bitimi ilişki devam aynı adet olmuşsun gibi. Kimyasal sonrası sağlıklı gebelik şansı artar o yüzdem hiç stres yapma akışa bırak. Streste gebeliğe engel oluyor vucut kendini korumaya alıyor
Çoook teşekkür ederim vermiş olduğunuz bilgiler için 🙏

Arkadaşlar benim son adet tarihim 9 şubat. Ben 7 şubatta ( yani adet tarihinden 2 gün önce) kan verdim hcg sonuç 154 çıktı. 12 martta ( adet tarihinden 3 gün sonra ) yeniden kan verdim sonuç 744 çıktı. Sizce artış nasıl ? Doktorum yetersiz bulduğunu daha fazla artış olması gerektiğini söyledi. Dış gebelik olma ihtimali beni korkutuyor. Bir fikriniz var mı ?

Arkadaşlar benim son adet tarihim 9 şubat. Ben 7 martta ( yani adet tarihinden 2 gün önce) kan verdim hcg sonuç 154 çıktı. 12 martta ( adet tarihinden 3 gün sonra ) yeniden kan verdim sonuç 744 çıktı. Sizce artış nasıl ? Doktorum yetersiz bulduğunu daha fazla artış olması gerektiğini söyledi. Dış gebelik olma ihtimali beni korkutuyor. Bir fikriniz var mı ?

Benim de böyle değerler anlamıyorum sizce hamile miyim

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-19-22-00-16-342_tr.gov.saglik.enabiz.png
    Screenshot_2024-03-19-22-00-16-342_tr.gov.saglik.enabiz.png
    26,7 KB · Görüntüleme: 35
Benim de böyle değerler anlamıyorum sizce hamile miyim
Malesef şuan değil benimde 4 gün önce 0.21 2 gün önce 0.1 ama ağrılarım vs var dün sol kasık ağrısıyla uyandım reglime daha 8 gün var bekleyeceğim belkide geç döllenmedir umut her zaman var sıkma canını

X